Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysłałam facetowi z internetu nie swoje zdjęcia, mamy się spotkać... CO TERAZ?

Polecane posty

Gość gość

nie traktowalam mojej obecnosci tam na serio :O chcialam tak popisac z kims i dalam fotk iz internetu jakiejs ladniej dziewczyny :O piszemy ze soba juz od zimy :( on chce sie bardzo spotkac, czesto rozmawiamy przez telefon :( co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest już za późno na zastanawianie się, jak ktoś głupim się urodził, to takim zostanie do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś był podobny temat zakładany przez kobietę. Z tym że to on wstawił nieprawdziwe fotki. Była wściekła, zbluzgała go i zjechała "jacy to faceci są".. Ale kobiecie to wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscheh podaj link albo w jakim dziale to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu prawde, ze masz kompleksy, uwazasz sie za brzydką, przepros go i wyslij mu swoje aktualne zdjecia... jesli facet jest ok i mu sie nadal bedziesz podobala to fajnie, a jak nie to nie. Bo na zywo i tak wyjdzie prawda na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym kontynuował znajomość
wyślij mu zdjęcie tyłka, tym razem prawdziwe efekt gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem podobnie, dałem nie swoje zdjęcie bo nie szukam na siłę dziewczyny, od czasu do czasu chciałem sobie z kimś popisać i gdy poczułem jak fajnie nam się piszę to jej powiedziałem, że mnie znienawidzi bo zdjęcia nie moje, a to był 2-3 dzień pisania, wysłałem jej moje zdjęcie ale i tak na nic, obraziła się i tyle było a teraz mam wrażenie, że to jej całe życie szukałem, nie wybaczę sobie tego nigdy mogłem z nią nie nawiązywać rozmowy tłumaczyłem się jej dlaczego nie daje zdjęć do netu ale ona już postanowiła i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że Ty pisałeś z nią 2-3 dni...a dziewczyna, która zalożyła ten temat około 8 mies. Wątpie aby ten chłopak chciał dalej pisać nawet gdybyś wysłała prawdziwe zdjęcie i przeprosiła ...Żal mi i Ciebie i Jego bo pewnie oboje się zaangażowaliście...nauczka na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, 2-3 dni i przyznała, że fajnie się pisało ale ona nie chce poznawać kogoś kto zamieszcza nie swoje zdjęcia i jak ja mam do niej dotrzeć, co zrobić żeby zmieniła zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc(21:26) nie ma tez co sie ponizac i blagac aby z Toba rozmawiala...Tak naprawde tylko 3 dni pisaliscie wiec nie mogles jej poznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani - watpie aby chcial dalej pisac...oszukiwalas go ponad 6 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani - watpie aby chcial dalej pisac...oszukiwalas go ponad 6 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam podobnie, tyle ze mi dano nieswoje. próbowałam przymknąć oko, ale to robi zadrę i tyle, szczególnie gdy coś mówicie o swoim wygladzie i ta osoba w to brnie z pełną świadomościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wysylacie zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszę jako autorka ale wydaje mi się, że już się utarło, że się wysyła bo: 1 osoby chcą być pewne że piszą z kimś w podobnym wieku, 2 jak na czacie panuje przekonanie-w moim typie to pisze....masakra MAM RACJĘ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczysz co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiedziałaś prawdę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×