Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2

wpadam w depresję ?

Polecane posty

Gość gość2

Witam, pierwszy raz piszę na forum. Muszę z kimś porozmawiać bo się wykończę. Od jakichś dwóch miesięcy pracuję w zakładzie na produkcji części plastikowych do samochodów. Od kiedy tam pracuję myślę tylko o tej pracy nawet kiedy mam wolne :( dobija mnie myśl że będę musiała tam wrócić, że nie mam innego wyjścia bo o pracę teraz ciężko. Co mogłabym zrobić żeby przestać się tym przejmować??? Co zrobić żeby zacząć myśleć pozytywnie. To moja 3 praca i w poprzednich aż tak się nie denerwowałam a też pracowałam na produkcji. Zły wpływ na mnie mają też ludzie z tej pracy, tzn nie dokuczają mi ale ich zachowanie mnie bardzo denerwuje, nie da się z nimi normalnie porozmawiać itp. Chciałabym się stamtąd wyrwać jak najszybciej ale jestem w trakcie Liceum dla dorosłych przez co też nie raz mi odmówili. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny przypadek jak Ty, tez sie denerwuje przed pojsciem do pracy, a tez robie LO dla doroslych. Po pracy musisz sie wyluzowac, jakis rowerek, spotkanie ze znajomymi, spacer. mi to pomaga a tobie to nie wiem, ale sprobuj. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź, niestety nie mam znajomych, od niedawna mieszkam w innym mieście. Myślałam że poznam kogoś w pracy ale takich znajomych wolę nie mieć... Dlatego też wylądowałam na tym forum. Nie potrafię się zrelaksować po pracy ani przed chyba że sobie wypiję parę piw ale nie chcę się rozpić. Nie umiem sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie to k*******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potraktuj to jako pracę tymczasową. Po skończeniu tego liceum dostaniesz lepsze wykształcenie i będziesz mogła rozglądać się za lepszą pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×