Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy wiecie co przedstawiają te zdjęcia?

Polecane posty

Gość gość
do autorki. Masz 20 lat wg twojego nicku ale twój poziom intelektualny zatrzymał się gdzieś w gimnazjum. Fajnie, ze słuchasz metalu ale po co obrażasz tych co słuchają innej muzy? Żyj i daj żyć innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam i Kamilka chyba znowu się spruła Amareną.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tobą dziecko ktoś chciał kiedyś tutaj gadać? Przecież wszyscy cię tutaj zlewają, gimbazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdź gimnazjalistke co zna Death, Krisun, albo Autopsy to pogadamy o nazywaniu mnie gimbazą :D a ci co dyskutują ze mną o muzyce metalowej "na powaznie" albo o grach komputerowych to tez mnie zlewają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za down. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 2014.08.21 Może w gry internetowe nie umiem grać, ale w normalne umiem dobrze. spioch.gif X Ha ha ha, co za debilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo tematów i kilka w nich wypowiedzi, weź się nie podniecaj, dziecko. Masz już tornister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mnóstwo tematów i kilka w nich wypowiedzi, weź się nie podniecaj, dziecko. Masz już tornister?" Na pewno wlazłaś w te linki skoro twierdzisz że tam jest tylko kilka odpowiedzi? :D w temacie o grach ponad 20, w tym o koncertach 2 strony :D poza tym, znajdź gimnazjalistke co zna Death, Krisun, albo Autopsy to pogadamy o nazywaniu mnie gimbazą - zrobisz to wreszcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ha ha ha, co za debilka." A co jest nie tak z tym postem? Nie wiesz o istnieniu podziału na gry single player i gry online , pierwszy raz sie z tym zetknęłaś tak jak z metalem i w reakcji obronnej wyzywasz od debilek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, teraz ukłoń się i posprzątaj pokój, bo mamusia zaraz z pracy wróci i da w du pę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobra, teraz ukłoń się i posprzątaj pokój, bo mamusia zaraz z pracy wróci i da w du pę." znajdź gimnazjalistke co zna Death, Krisun, albo Autopsy to pogadamy o nazywaniu mnie gimbazą. dlaczego nie chcesz tego zrobić, skoro jestes taka pewna że gimnazjalistki-kindemetalki słuchają takiej muzyki, a nie na przykład Huntera? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych tematach, które wkleiłaś, to wszyscy srają na ciebie, gimbazo. Ha ah aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie rozmawiają - o koncertach metalowych i grach.Moze nie rozumiesz co pisza bo jestes uposledzona? Może wkleisz jakiś cytat albo coś? Czy wypowiedzi ponizej to według ciebie sranie na gimbaze? "Też lubię, ludzie są zawsze bardzo mili. Osobiście jednak wolę te mniejsze, jak zespół gra w mniejszej hali to zawsze wybieram to miejsce. I ZAWSZE stoję przy scenie" "kasia a znasz zespół Satyricon?" "Dla mnie to spoko usmiech.gif . A w diablo 2 grałaś? uwielbiam ta sciezke dzwiekowa https://www.youtube.com/watch?v=XheJnmLAwhk" "Nie, teraz spieprzyli, zrobili się zachłanni i z darmowej gierki strategicznej zrobiła się gierka "jak zapłacisz to wygrasz", nie ma w ogóle strategii, już tylko na upgrade'y się gra" No, która z powyższych wpowiedzi, to "sranie na gimbaze"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdź gimnazjalistke co zna Death, Krisun, albo Autopsy to pogadamy o nazywaniu mnie gimbazą. i nie ignoruj tego, bo to działa na twoją niekorzyśc. Postawiłaś teze że gimnazjalistka może słuchac tych zespołów to ją udowodnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, zostawcie kaszanę w spokoju, ona jest upośledzona umysłowo chyba. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha, kaszaniasta będzie teraz wklejała link do tego tematu, z dopiskiem... patrzcie, traktują mnie normalne, rozmawiają ze mną. Ha ha ha. Gimbaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ha ha ha. Gimbaza." znajdź gimnazjalistke co zna Death, Krisun, albo Autopsy to pogadamy o nazywaniu mnie gimbazą. i nie ignoruj tego, bo to działa na twoją niekorzyśc. Postawiłaś teze że gimnazjalistka może słuchac tych zespołów to ją udowodnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś yyyy...zdjęcia z koncertu? a czemu pytasz? sama nie wiesz? wiesz, bez obraz ale zachowujesz się dziecinnie, a przez to robisz złą opinię ludziom którzy słuchają takiej muzyki (w tym mnie). X Dokładnie. To jest jakaś gówniara, która przynosi wstyd. xxx Ja jej to ciągle piszę, ale nie dociera. A to podobno wybitna inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×