Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak jest wam w łóżku

Polecane posty

Gość gość
I zawsze nago tak jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co jest dla mnie tajemnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem jesteśmy 19 lat po ślubie..śpimy nago ,bo tak lubimy....kwestia przyzwyczajenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz prawie caly rok jest za granica , a jak jest ze mna to tylko ja spie nago on zawsze ma spodenki na sobie,ale jak meza nie ma to przychodzi do mnie moj kochanek,jak mnie przerznie to przytulam sie do niego i zasinamy nago, jest fajnie bo jak sie obudze to czasami zaraz powtarzamy wieczorne figraszki, Po spotkaniu z moim kochasiem zawsze jestem bardzo zadowolona i mocno wypieszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedzcie mi o jaka tajemnice wam chodzi? I ja mam nadzieje ze spotkają mnie takie chwile w zyciu że będe spał z kobietą nago na pewno to przyjemnie się spi wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam spac polnago, tzn gore jakos zawsze mam, ale nie cierpie spac w spodniach , nawet majtkach, wiec spie bez, tak nawet jest najzdrowiej, ale moj maz szczezrze woli zasypiac trzymajac mnie z apiersi niz tylek, ale rano zawsze wbija sie we mnie wymownie, i mnie na spiocha piesci, ale to tylko jak mamy wolne itp, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie dzieci? czy jestescie sami że tak robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samal
co sadzicie o mnie ja mam 22lata i jeszcze nigdy nie spalem z zadna kobietą ani tak ani tak, a chciałbym aby mnie takie rzeczy spotkały. Mam nadzieje ze będe tak miał kiedyś że będe spał nago z jakaś kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samal
jak uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej pogada ze mną jakaś kobieta o seksie i o tym jak jej się śpi nago;) ? Są tutaj takie które lubią spać nago ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się też marzy z chłopakiem spać całkiem nago, wiem że to jest cudowne uczucie tak nago cały czas być, a kochać się bym to robiła co noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziś są tutaj takie dziewczyny które lubią spać nago ;) ? Ja jestem młodym chłopakiem mam 22lata i myślę że to przyjemna sprawa spać nago z dziewczyną, mam nadzieje że doczekam się tego że kiedyś będe spał nago z kobietą ;) chyba życie przede mną i się przekonam to jak wy uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej spałam nago, ale teraz dziecko już jest wieksze wiec śpię w koszulce i majtkach. Mąż śpi w bokserkach bo bez zaciąga sobie k/u/t/aska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś są młode te które lubia nago spać i są pannami? bo takie co mają dziecko to już nie wypada tak sypiać raczej jeśli dziecko jest coraz starsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×