Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zecia

urzadzamy mieszkanie

Polecane posty

Gość gość
Sprawdz sobie abcschdy.pl :) maja tam duzy wybor drzwi wewnertznych i zewnetrznych. Swietna sprawa, piekne drewniane drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomocnyG
ART deko wrzuca strasznie dużo takich samych postów w setce wątków:P Nie ładnie, reklame trzeba uargumentować a nie tylko wejdź po inspiracje... Co do wcześniejszego pytania od drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to faktycznie firm jest od zatrzęsienia już prędzej podaj jakiś konkretny model. Większa szansa, że ktos już używał danego produktu. Jest wiele producentów drzwi i dystrybutorów. Jest Krono, Porta, Skone, Sęk-pol a to tylko fragmenty z googla po wpisaniu" drzwi producenci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może coś takiego z pomysłu na oryginalne wnętrze. Jestem akurat w trakcie remontu (krakowska kamienica na kazimierzu) i mega podobają mi się meble stylizowane. http://www.max-fliz.com.pl/files/upload/elle-salotti-beverly.jpeg Znalazłem fajną kanapę wypoczynkową, więc podsyłam zdjęcie. W zestawieniu z miekkim puchatym dywanem daje super efekt. Sklep u mnie w Krk i kilku innych miastach, nazywa się Max-Fliz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że na prawdę ciekawe pomysły. Takie nowoczesne i stylowe, nie jakieś przeciętniactwo. Akurat kanapa bardzo mi się spodobała. W moim mieście jest club, który podobne kanapy wprowadził do użycia i są super wygodne. Nie byłem w salonie Max Fliz ale jeżeli są tak samo wygodne to na pewno warto sobie taki mebel sprawić do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacperq
Fajna opcja. Ostatnio sporo rzeczy przeglądałem na Black Red White - całkiem sporo nowoczesnych rzeczy jak seria Areka.http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?k=25,areka Za to na stronce powyżej znalazłem tez kilka fajnych przykładów http://www.max-fliz.com.pl/files/upload/tonin-stol-wave.jpeg Sam nie wiem co lepsze, jedno jest bardziej stylowe i głębokie a drugie bardzo nowoczesne i odważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KacperQ Ten stolik z linku poniżej z max fliza w mojej opinii jest dla kogoś z bardzo odważnym gustem. Nie brak dzisiaj ludzi, którzy z chęcią wstawiliby taki unikatowy mebel do swojego salonu. BRW z drugiej strony to jednak opcja często bezpieczna bo nie każdy chce kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale grunt, że masz coś czego nie dostaniesz w hipermarkecie. Jak dla mnie, styl na pełnym gazie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celineczka4
Też mi się wydaje, że najlepiej inspirować się na stronach sklepów meblowych. :) Obejrzyj sobie aranżacje na www.meblomoda.pl albo na ich facebooku. Może coś sobie upatrzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na e-import.pl Tam znajdziesz ciekawe aranżacje za tanie i nowoczesne urzadzenie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody architekt wnętrz
Od stycznia będę brał udział w ważnym projekcie mojej firmy. Otóż mamy urządzić jeden z domów rezydencji Ivory, w Suchym Dworze. Mówiąc szczerze mam pietra, gdyż te domy są ekskluzywne i luksusowe. Klasycyzm połączony z nowoczesnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe mieszkanie najlepiej powiększyhc optycznie odpowiednim światłem ;) lampy w odpowienich miejsach, odpowiednia temperatura światła i będzie ok. popatrz sobie na elektryczni.com tam mają fajne insporacje do wnętrz i może znajdziesz lampy wasnei dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym mieszkaniu nie może zabraknąć oryginalnych akcentów dekoracyjnych. My z mężem od czasu do czasu zamawiamy takie przedmioty w galerii www.artaks.pl ostatnio znalazłam tam lampion,który wspaniale ożywił wnętrze naszego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz dodatków do mieszkania to koniecznie zajrzyj na: http://aliexpress24.pl/?utm_source=Advisor&utm_medium=advisoronline&utm_term=advisor&utm_content=Advisor&utm_campaign=advisor Mają tam dosłownie wszystko po bardzo niskiej cenie. Znajdziesz tam różnego rodzaju wazony, szkła, obrusy, firany czy meble, sprzęt elektroniczny. Wszystkie produkty są zamawiane prosto od producenta więc nie ma co się obawiać o nie otrzymanie swojego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią dowiem się czegoś ciut więcej na temat jakiś ciekawych dodatków. wymieniam całe wnętrze w salonie. Pomalowałem już ściany ale teraz dochodzi do wypełnienia przestrzeni i kompletnie nie mam pomysłów. Jedyny element dekoracyjny jaki sobie wrzuciłem to wnęka z folią napinaną DPS, która przy podświetleniu daje mocny efekt. Reszte chciałem urządzić raczej skromnie, potrzebne miejsce gdzie nie będzie wstyd przyprowadzić dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam home&you, www.dekoria.pl oraz www.havvahome.com mają świetne dekoracje do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja korzystałam z firmy ZOLA wybrali mi komplet dodatkow od ramek do serwety :) i powoli sobie u nich kupuje - ale już wiem jak to ma wyglądać i kolorystycznie i funkcjonalnie - polecam podam jeszcze adres :) www.zola.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wiele rzeczy mielismy robione na zamówienie. meble do kuchni , szafy wnękowe i duze lustro na całą sciane w korytarzu wykonał nam szklarz z http://www.szkielko2.pl/page/USLUGI/?id=5 bo nigdzie nie moglismy znalezc takiego o nietypowych rozmiwarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam czegoś co będzie można jakoś dobrze podświetlić. Jak przeczytałem ostatnie kilkadziesiąt wpisów tutaj to wychodzi mi na to że spoko opcją byloby 1. Lustro z podświetleniem dookoła za pomocą ledów (lustro z ZOLI) 2. Fototapeta(ART DECO) 3. Powłoka napinana DPS 4. Trawertyn (ale tego to już nie podświetle chyba że zrobię wnękę którą wyłożę ledami i wstawię jakiś obraz na pleksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei ostatnio badam różnego rodzaju katalogi. Najciekawszy był wydany dla mebli vox jako producenta a dla całego wyposażenia to MAxLiving za na prawde fajne meble włoskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampamanarap
Fajne oświetlenie i światełka ozdobne to zawsze fajna sprawa. Taka pierwsza firma jaka znalazłam tego typu, wydaja się być godni polecenia, sprawdz, może cos wpadnie Ci w oko http://www.pce.pl/produkt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
My w styczniu przeprowadzamy się do nowego mieszkania i powoli zaczynam kupować rzeczy do niego. Na razie skupiam się na drobiazgach typu rzeczy do kuchni, łazienki, jakieś dekoracje. Meble pewnie kupię jak już będę miała wyremontowane wszystko i wysprzątane tak żebym mogła je od razu wstawić;) Na początku chcieliśmy urządzić eM w stylu nowoczesnym/minimalistycznym ale... znalazłam na http://dekoracjadomu.pl/ wiele ciekawych rustykalnych dekoracji i ostatecznie doszliśmy do wniosku, że w takim stylu urządzimy mieszkanie. Obejrzeliśmy kilkadziesiąt aranżacji i nie mamy wątpliwości, że taki klimat nam najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukam fajnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urządzam teraz jadalnię. zastanawiam się nad tymi krzesłami: http://www.batdom.pl/kp,0,292/krzeslo-rm1.ehtml. czy będą pasować do jasnego pomieszczenia i tapetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryjek 1234
Niedawno robiłam całkowity remont sypialni i musiałam wszystko pozmieniać. Całe wyposazenie kupiłam w Mega Meblach wraz z dodatkami. Mają ogromny wybór zarówno mebli jak i dodatków. Nie są drodzy i naprawdę mają świetne tkaniny dekoracyjne!! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli już piszecie od drzwiach wejściowych, to nie ma co tutaj stawiać na jakąś taniochę z marketów budowlanych. Szybko zaczną być nieszczelne, a poco później kolejna wymiana. Od razu zainwestujcie w solidne. U mnie już od lat są drzwi Gerda i jeszcze długo nie zapowiada się na jakąś wymianę. Do tego mają fajny klasyczny wygląd, a w przypadku drzwi wejściowych nie ma co poddawać się modzie na jakieś wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo jest z meblami kuchennymi. Nie ma co inwestować w jakieś tanie meble z płyty wiórowe, lepiej zadabać o leszy materiał i zainwestować w niego, bo takie meble to inwestycja na lata. Ja swoją kuchnie robiłam na zamówienie w fabryce mebli rawa (http://www.rawafm.pl/) już kilka lat temu, a wygladaja jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widziałam ostatnio przepiękne łóżka na allinside.pl. Przecudowne, zakochałam się od razu <3 Marzy mi się wielka sypialnia z takim łóżkiem jak tam są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×