Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

jakim cudem człowiek, istota ułomna potrafi stworzyć tak genialny utwór?

Polecane posty

Gość Świadoma Słuchaczka
Okej od 6:01do 6:27 nawet można tego słuchać z przyjemnością. Jeszcze daleka droga przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jezu....dziewczyno, zachowujesz się jak gimnazjalistka która koniecznie szuka poklasku u innych." Czyli tłumaczenie ci, że coś czego zwyczajnie nie ogarniasz nie jest złe, tylko po prostu nie zrozumiałe dla ciebie, to zachowywanie sie jak gimnazjalistka? Nie bedziesz bardziej dojrzała jesli zbagatelizujesz coś ambitnego, twierdząc, że to dla małolatów, w tym nic nie ma i z tego sie wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma słuchaczka
Wiesz, zaczęłam z Tobą dyskusję powodowana tokiem myślenia, że jeśli faktycznie zapuściłaś sie tak daleko to może faktycznie masz coś w tej główce, ale czytając Twoje kolejne posty pisane górnolotnym tonem, pod którym nie kryje się nic wartościowego, dochodzę do wniosku, że może nawet to i lepiej, że słuchasz właśnie TEGO i TO sobą reprezentujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki pocisk! brawo słuchaczko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadoma słuchaczka, nie chce mi sie już kłócić, dobra masz prawo do własnej opinii, ale jestes w nich odosobniona -90% recenzji w internecie twierdzi, ze płyty Death są genialne, poszukaj sobie, 90% twierdzi że solówki Schuldinera są genialne, poszukaj sobie, nieprzypadkowo ten zespół jest uznawany za jeden z najlepszych zespołów metalowych w historii, tak więc nie pisz, ze jest kiepski, po prostu taka estetyka nie podoba sie tobie, i nie uprawnia cie to do wyzywania tego zespołu od bękartów i twierdzenia że jest tylko dla małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapominasz ze te recenzje tworza ludzie zainteresowani i sa niemiarodajne, poza tym pokaz te staty bo cos mi sie wierzyc nie chce, slucham ciezkiej muzyki od dobrego ćwierćwiecza i jakos nigdy nie zauwazylem by ten zespol faktycznie cos osiagnal, moze poza smiercia swoich czlonków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG !!! Jesteś taka niesamowita i wyjątkowa, znasz się na metalu i wiesz o co w nim chodzi WOW WOW WOW !!! Znasz się na sztuce i muzyce, dostrzegasz głębokie przesłanie jakie niesie!!! Cholera, jesteś absolutnie wyjątkowa bo znasz tyle mrocznych zespołów, a reszta ludzi nie jest godna ich znać SZOK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadoma słuchaczka kogoś mi przypomina. ;) Jeśli się nie mylę to lepiej Kasiu zakończ dyskusje bo Cię po prostu zje. Intelektualnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojne którą tu toczysz - przegrywasz z każdym. Odpuść sobie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
up@ Jakoś nie jestem dziś głodna, jej sprawa jak lubi to niech broni. Pewnie kiedyś się jeszcze wygłupi w jakiejś prawdziwej dyskusji na żywo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatanistka istnieje w ogóle takie słowo? czyli co robisz prywatnie? pijesz mocną wiśnie na nagrobku cyganów w kącie na cmentarzu komunalnym? r*chasz koty? wkładasz krucyfiks sobie w okręznice? szatanistka hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc to nie statystyki a twoje subiektywne spostrzeżenia , tak myślałem .... ja z całą resztą . Nie zastanowiło Cię jedno ? Że nawet osoby które słuchają metalu i przyznają to otwarcie na forum nie potrafią się z Tobą porozumieć? Że zauważasz że Twoje posty są zaczepne , z z mniej lub bardziej ukrytą pogardą do innych co nie słuchają metalu ? Zmień może trochę ton swoich wypowiedzi , jesteś arogancka i butna , już mnóstwo ludzi zwróciło Ci na to uwagę ... masz jakieś kompleksy i w ten sposób to odreagowywujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlode to i gupie wyszumiec sie musi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakty sa takie: -na forach z muzyką metalową, tych dobrych, najwięksi eksperci w dziedzinie metalu, tacy którzy mogą kazdego zadziwić wiedza, to fani najcięzszych jej odmian, death, black itd. Najcześciej sa to około 35 letni faceci -na forach takich metal typu Judas priest jest traktowany z przymróżeniem oka, troche jak pop -cały czas nie rozumiecie że to w was tkwi problem a nie w death metalu. To wy nie potraficie go słuchać nie wiecie o co w nim chodzi, dlatego uwazacie go za hałas. Nie jest tak jak sie wam wydaje - miliony ludzi na świecie słucha hałasu na siłe i z tego "wyrastają". -idźcie na koncert death metalowy to zobaczycie bardzo dużo ludzi w wieku dojżałym, po 30. Tak więc, to jest podsumowanie dyskusji z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze maja trzydziesc***are lat? to przeciez dalej ciule ktore zatrzymali sie gdzies w twoich okolicach, przypadeg? nie sondze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakty :D hahahhahahahahahahahahah xd i dojŻały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre to "funkadelic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert od Istot Ułomnych
Naturalnie. Zaleca się słuchać po ciemku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Że nawet osoby które słuchają metalu i przyznają to otwarcie na forum nie potrafią się z Tobą porozumieć" Co z nich za fani metalu, skoro słuchają tylko najbardziej popowej i popularnej cześci tej muzyki, a tą bardziej ambitną gardzą i twierdzą, ze "nie da sie jej słuchac", a fakt że mam lepszy gust jest dla nich nie do zniesienia i racjonalizują sobie tym, że słucham tego na siłe "bo sie nie da tego słuchac" i wyrosne? " Zmień może trochę ton swoich wypowiedzi , jesteś arogancka i butna , już mnóstwo ludzi zwróciło Ci na to uwagę" A jak nie być do cieżkiej cholery jak ktoś mi wmawia, ze coś mało ambitnego i prostego, jest lepsze i "doroślejsze" od czegoś lepszego pod każdym względem tylko trudniejszego w odbiorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiadoma słuchaczka
Albo na dobrej fazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydrzyj Morda
Dajcie mi wódki a też wydrę wam ryja a i gitarę mogę poszarpać. Może być z jedną struną, strojenie też niepotrzebne. A wy będziecie zarzucać łbami, sataniści hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, twoje posty brzmią tak, jakbyś na siłę chciała pokazać się jako wielka metalówa. No bo przecież większość recenzji wystawionych takiemu i takiemu zespołowi ma najlepszą ocenę, więc musi być dobry. No bo grupa ludzi których uważam za fajnych lubi te zespoły, więc one muszą być dobre! No skoro dla ciebie opinie facetów po 30 i recenzji ( które są często pisane przez subiektywnych idiotów) są wyznacznikiem tego co dobre, to pogratulować. Poza tym poprzednik dobrze napisał, wszystko co napisałaś trąci arogancją, wszystko! Co prawda w twoim wydaniu jest ona bardziej śmieszna niż irytująca, ale mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ma być ? Czemu gość drze się .Nie mogą poszukaj jakiegoś wokalisty co umie śpiewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D hahahahh Szatanistka... tez mialem taka znajoma stareee lata temu, teraz zamiast szatanistka stala sie zwyklym kur*iszczem :D powodzenia hahaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyryan
https://www.youtube.com/watch?v=a83Z1d1_ERo to tak jakbym wrzuciła to i miała pretensje, że nikt tego nie rozumie, tylko u mnie nikt nie drze ryja :) Jakbyś była mądrzejsza to darowałabyś sobie tę dyskusję, tak to zasługujesz na te wciepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel Szatanistek Kaś
Kasiuuuu gdzie jestes chodź do nas, chcemy sie bawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel Szatanistek Kaś
Kasiuuuuu nooo gdzie jestes!!! naucz mnie jak być tró metalem, chce razem z toba palic koscioly i posuwac chomiki!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasieńko tylko ty jesteś taka mądra a wszyscy to idioci. Wierz sobie w to i skończysz z jakąś psychozą. Wszyscy mają już dosyć twoich debilnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×