Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

jakim cudem człowiek, istota ułomna potrafi stworzyć tak genialny utwór?

Polecane posty

Gość gość
Tak z ciekawości...ile masz lat autorko? Twoje posty są jak te, pisane przez 15 latki szukających swojego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel Szatanistek Kaś
Kasiuuuu odbuduj mi moj styl, pokaz jak mam rzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to tak typowa gimbusiara, że to aż boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i słucha zjebmetalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:52, nie, te wszystkie recenzje i opinie facetów po 30 to coś co ma poprzeć moją opinię w tej dyskusji. do tego, że to dobra muzyka, dosżłam sama, tymczasem tu mi próbują wmówić, ze to nie jest dobra muzyka, bo ONI JEJ NIE ROZUMIEJĄ WIĘC TO HAŁAS, i że "wyrosne". to nie ja mam tutaj problem. "Czemu gość drze się .Nie mogą poszukaj jakiegoś wokalisty co umie śpiewać ?" to nieistniejąca już od wielu lat legenda metalu, wokalista zmarł w 2001, ale co mogą o tym wiedzieć fani disco polo, dla was pewnie wszyscy słuchają modnej muzyki i na czasie, to nawet nie potraficie ogarnąć że coś może być zwyczajnie sprzed kilku dekad i że ktoś to słucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak z ciekawości...ile masz lat autorko? Twoje posty są jak te, pisane przez 15 latki szukających swojego stylu." jestes mało inteligentny, skoro nie wiesz co oznacza liczba w moim nicku. Wejdź na jakiekolwiek forum o muzyce metalowe, ci 35 letni faceci co na nich pisza to też 15 latki szukające własnego stylu? Przykład, temat o własnie takich jak wy: http://masterful-magazine.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=13030&sid=74e4690d7e2be62d0fdef885e35e0d25 Zreszta pisze tu cały czas o muzyce, czy jest dobra, czy nie, co moje posty mają do jakiegoś szukania swojego stylu? Jesteś zbyt upośledzony by je zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debilka k*u*r*w*a kto to coś spłodził :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś zapoda jej....k*u*t*a*s*a....do mordy żeby miała zajęcie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wyglądasz jak babo-chłop, masz w sobie trochę męskości, pozwoliłabyś mi transseksualistko zanurzyć swojego ptaszka do swojej pupci? Tylko najpierw zapuść włosy na pipce żebym nie widział tych obwisłych warg sromowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak poważnie gdzie lubisz jak facet kończy do..C*I*P*K*I... NA BRZUSZEK, NA BUZIE, DO UST, CYCKI? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim marzeniem jest złapanie ciebie za włosy i...z*a*j*e*b*a*ć....o blat stołu mordą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz to...s*u*k*o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, datę możesz sobie podawać z nickiem jaką chcesz, ale po twoich wypowiedziach widać, że jesteś jeszcze smarkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hahaha, datę możesz sobie podawać z nickiem jaką chcesz, ale po twoich wypowiedziach widać, że jesteś jeszcze smarkiem" Po tym widać, ze słucham ambitniejszej muzyki niż ty i próbuje ją bronić przed plebsem takim jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gangbang by ci się przydał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu...jesteś żałosna, po prostu żałosna. Po co w ogóle siedzisz na tym forum, skoro nikt cię tu nie szanuje i wszyscy mają za wyszczekaną gówniarę? Idź popisz sobie na forach dla emo lub metali, zamiast męczyć swoimi tematami normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może słoneczko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel Szatanistek Kaś
Kasiu powiedz mi jak mam żyć? Jestes Czarnym promyczkiem na moim łez padole kocham cie i nie moge zyc bez deffmetalu :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaszatanistka dobra sucz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma wspólnego z tym tematem i ze mną jakieś zyebane emo, które jest subkulturą dla płaczliwych zy****ych dzieci, uposledzonych umysłowo w stopniu porównywalnym do ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym ułomnym człowiekiem jesteś ty, droga autorko. Takiej idiotki jak ty ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel Szatanistek Kaś
Kasiu daruj sobie inteligenckie teksty taka mroczna bogini jak ty powinna siac brutalny g**** a nie kaganek oświaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam tą ....s*u*k*ę.... lubić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tobą nie da się dyskutować, ułomie. Wcześniej Świadoma Słuchaczka próbowała z tobą rozmawiać i wyszła z ciebie mała gówniara. Masz mentalność dziecka- ktoś się z tobą nie zgadza? No to pewnie jakiś fan disco polo, albo za głupi żeby pojąć metal. Jesteś głupim dzieckiem, które powinno zostać postawione do pionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×