Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

jakim cudem człowiek, istota ułomna potrafi stworzyć tak genialny utwór?

Polecane posty

Gość gość
Kasiaszatanistka1994 My też lubimy metal ...s*z*m*a*t*o... taki wiesz w skupie złomu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę ją do pionu postawić od tylca w kakao :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to świadoma słuchaczka upierała sie, ze death metal to tylko hałas, g****o, bekart, i że z niego sie wyrasta. To oczywista bzdura, co udowodniłam, i tak, jesli ktos uwaza że to hałas, to nie rozumie muzyki metalowej. Czegos jeszcze nie ogarniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę ją do pionu postawić od tylca w kakao :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywanie jednego z najbardziej złozonych gatunków metalu "bękartem muzyki metalowej", ze wzgledu na własną nieumiejętnośc jego zrozumienia, i twierdzenie że to tylko hałas, że kazdy potrafi go zagrac, i że z niego sie wyrasta to irytujące blablabla które może wypowiedzieć tylko osoba która na muzyce metalowej sie zwyczajnie nie zna i taką osobą jest Świadoma słuchaczka. Wobec czego, dlaczego uwazasz ze to ja tutaj nie mam racji a nie ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
Super ale coś więcej o subkulturze nie precyzowałaś jeszcze i ich światopogląd na obecne rytmy życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Super ale coś więcej o subkulturze nie precyzowałaś jeszcze i ich światopogląd na obecne rytmy życia." nie rozumiem takich bełkotliwych wypowiedzi. Wczesniej wypowiadałaś sie normalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tego belkotu nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
No bo ty mnie stresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro już jestes to powiedz - czemu nie możesz po prostu powiedzieć - "Sama nie rozumiem muzyki death metalowej i nie podoba mi sie ona, ale szanuje gust innych" tylko cały czas wypowiedzi w tonie"Muzyka death metalowa to tylko darcie mordy, wyrośniesz z tego, to ci przejdzie, nie ma w tej muzyce nic fajnego, nie rozumiem jak mozecie to lubić, przestańcie, natychmiast, bo ja tej muzyki nie rozumiem więc to tylko hałas"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
Schuldinera są genialne, poszukaj sobie, nieprzypadkowo ten zespół jest uznawany za jeden z najlepszych zespołów metalowych w historii, tak więc nie pisz, ze jest kiepski,nazywanie jednego z najbardziej złozonych gatunków metalu "bękartem muzyki metalowej", ze wzgledu na własną nieumiejętnośc jego zrozumienia, i twierdzenie że to tylko hałas żebyś powiedziała jaki styl itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze te babsko nadaje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
shibersi też grali w kapeli led zeppelin prawda, to czemu się upierasz że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
Nie wiem o czym mówisz ale na pewno nie o Death

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starametalówa
Kaśka Mercyfule to cukierkowy zespół? Średnia na koncercie 20 lat? Weź kuźwa coś na mózg, bo ci szwankuje. Death zalicza się do tak zwanych kultowych zespołów, nieważne czy są dobrzy, czy nie. Jak kiedyś 20 lat temu ktoś zaczynał słuchać metalu to właśnie zaczynał od takich zespołów jak Death, Cannibal Corpse, Obituary itd. Po koszulkach było można poznać początkującego metala. Przepraszam cię bardzo, ale mogę ci wymienić sporo wokalistów dużo lepszych od Chucka. Żeby było jaśniej growlujących wokalistów, ba nawet kobiety, ale z drugiej strony po co? To ty jesteś niekwestionowaną znawczynią tego gatunku he he. Wiesz co? Ty jesteś nie tylko nietolerancyjna do innych gatunków muzyki, ty jesteś tolerancyjna tylko i wyłącznie do tego co ci się samej spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starametalówa
Dokładnie to miałam na myśli pisząc poprzedni post Kasiaszatanistka1994 dziś Ale skoro już jestes to powiedz - czemu nie możesz po prostu powiedzieć - "Sama nie rozumiem muzyki death metalowej i nie podoba mi sie ona, ale szanuje gust innych" --- A ty Kaśka szanujesz? Zacznij tępa strzało od siebie. Choćby na przykładzie cukierkowych zespołów Świadomej Słuchaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele starych kapel na których koncertach srednia wieku wynosi najczęściej 20 lat, np. Megadeth, Vader, wiec na King diamond(nie ma już mercyful) też myśle że byłoby to całkiem możliwe. Za to jakieś niszowe death metale, które dla osób wypowiadających sie wczesniej są pewnie "hałasem dla małolatów którego nie da sie słuchać i z którego sie wyrasta" przyciągają głównie starych metalowych wyjadaczy po 30. O to mi chodziło. no własnie, do kultowych zespołów, wiec jak mam tolerować jak ktoś mówi ze to g****o, bękart? " Ty jesteś nie tylko nietolerancyjna do innych gatunków muzyki, ty jesteś tolerancyjna tylko i wyłącznie do tego co ci się samej spodoba." bo ci co mnie traktują z wyższością bo słucham niezrozumiałego dla nich death metalu, i twierdza ze to hałas który mi przejdzie, bo przecież jakby inaczej, nie da sie tego słuchac i to nie muzyka, są tak tolerancyjni, że ja im nigdy nie dorównam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ty Kaśka szanujesz? Zacznij tępa strzało od siebie. Choćby na przykładzie cukierkowych zespołów Świadomej Słuchaczki." Ona pierwsza napisała że Death to darcie mordy, i idąc dalej za ciosem napisała że "mi przejdzie", zanim ja napisałam cokolwiek o cukierkowatości, wspomniałam za to że LUBIE MERCYFUL FATE. Więc? :) Mam wrazenie że wszyscy z góry uwazacie wszystko co pisze za głupie, nieprawdziwe i gimbusiarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiadoma słuchaczka
A w jakim wieku się wyrasta z metalu, bo chyba nie zamierzasz mieć 45 na karku i chodzić w skórach z kolczykami w brodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
ja napisałam cokolwiek o cukierkowatości, wspomniałam za to że jest fajne, jaram sie tym od miesiąca mercyful fate a nie że jest coś tam nie tak, więc może być a nie każdy słucha Chuck Schuldiner tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
Możliwe za to jakieś niszowe death metale, które dla osób wypowiadających sie wczesniej są pewnie dla małolatów którego nie da sie słuchać i z którego sie wyrasta przyciągają głównie starych metalowych wyjadaczy mi chodziło. no własnie, do kultowych zespołów, wiec jak mam tolerować jak ktoś mówi że ni a jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
death metal pozwala na zaczerpnięcie energii z ciężkiej, heavymetalowej muzyki, która wyrażana jest za pomocą przez ekstremalnie szybkie bądź ekstremalnie wolne dźwięki gitar i perkusji wspierane growl’em. Jak przystało na dziecko trashmetalu, Death Metal idealnie wpasowuje się do mrocznych klimatów subkultur metalowych. Słowa utworów dotyczą przede wszystkim okultyzmu, ezoteryki, śmierci, szeroko pojętemu złu oraz złym postaciom z Biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wreszcie ktoś wrzuca coś konkretnego. Mój ulubiony norweski black to 1349, darktrone tez sobie czasem posłucham. Ale zaraz, jak to, jak to, przeciez tutaj taka muzyka to "hałas", którego "nie da sie słuchać", który "mi przejdzie", jak możesz wklejac taki link, na pewno jestes gimbusem co z tego wyrośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zaczynasz sie wylogowywać, pisać do siebie posty i sama na nie odpowiadać? :D Powiem ci coś, gimbusie. Jesteś pośmiewiskiem tego forum. O czym byś nie napisała wszyscy będą mieli z ciebie polewe, bo jestes tu forumowym clownem i kozłem ofiarnym... na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×