Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

jakim cudem człowiek, istota ułomna potrafi stworzyć tak genialny utwór?

Polecane posty

Gość gość
@Świadoma Słuchaczka ,,death metal pozwala na zaczerpnięcie energii z ciężkiej, heavymetalowej muzyki, która wyrażana jest za pomocą przez ekstremalnie szybkie bądź ekstremalnie wolne dźwięki gitar i perkusji wspierane growl’em. Jak przystało na dziecko trashmetalu. Death Metal idealnie wpasowuje się do mrocznych klimatów subkultur metalowych. Słowa utworów dotyczą przede wszystkim okultyzmu, ezoteryki, śmierci, szeroko pojętemu złu oraz złym postaciom z Biblii.'', Dziecko, co ty p********z. ;) Thrash jeśli chodzi o tempa i tzw. przekaz to miał zawsze więcej wspólnego z hardcorem i punkrockiem niż z resztą sceny metalowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś LOL, przecież ona by tego nie napisała debilko czy debilu. ;) Bo niby skąd ma znać Watchtower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kasiaszatanistka1994 ,,O wreszcie ktoś wrzuca coś konkretnego. Mój ulubiony norweski black to 1349, darktrone tez sobie czasem posłucham. Ale zaraz, jak to, jak to, przeciez tutaj taka muzyka to "hałas", którego "nie da sie słuchać", który "mi przejdzie", jak możesz wklejac taki link, na pewno jestes gimbusem co z tego wyrośnie smutas.gif'' Chyba nie do końca wiesz o co mi chodziło. To nie jest żaden ,,hałas'', ale czysty r'n'r. Oni zrozumieli, my zrozumieliśmy, ty też kiedyś zrozumiesz. ;) ,,I'm your turbo lover!''. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki tematu. A coś z świeższych rzeczy jak Pantera czy Machine Head lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie ludzie, kaszaniasta wróci do gimbazy to będzie trochę spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś nadal nie śpi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta laska co cie oskarżyła że jestes mną to jakaś moja psychofanka bez realnego życia, która w kazdym moim temacie musi mi napisać że jestem gimbusem i że nikt mnie nie trakuje poważnie na forum, a jesli ktoś traktuje to ona nie potrafi tego znieśc i wmawia sobie że i tak wszyscy mnie obrazają i sie ze mnie śmieją :D mi to wygląda na jakieś zaburzenia psychiczne, cóż, padłam ofiarą psycholki która wszędzie za mną łazi, myśle że wystarczy nie reagowac aby sie jej znudziło. :D Watchtower faktycznie nie znałam, średnio mi sie podoba. Machine Head i Pantere lubie, ale trudno je nazwać nowymi zespołami, metal już zdążył sie posunąc do przodu od powsania tych zespołów. "Chyba nie do końca wiesz o co mi chodziło. To nie jest żaden ,,hałas'', ale czysty r'n'r" Według "wszechwiedzacych" kafeterianek hałas :D Czytałaś/łes pierwsze strony tematu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości zajrzałem żeby zobaczyć posty tej twojej psychofanki i nie dziwie się, że ktoś myślał, że sama do siebie wiadomośc***iszesz. Nie przyszło ci do głowy, że to ty możesz być tą dziwną, nie inni? Jest coś odstręczającego w twoich postach. Jesteś arogancka, to pewne, ale to nie wystarczający powód żeby tak po kimś jeździć. Nie wiem, ale mnie też drażnisz jak cholera, więc rozumiem ludzi którzy chcą się trochę pobawić twoim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×