Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fałszywy przyjaciel ?

Polecane posty

Gość gość

Przez rok czasu byliśmy jakby nie rozlaczni . Wiedzieliśmy o sobie wszystko. Pomaga li s my sobie zawsze. Sex bez zobowiązań tez był . Tysiące s m s ów . Szczerość na każdym kroku. I nagle BUM . koniec znajomość i tak z dnia na dzień . Mijamy się na ulicy i nawet słowa cześć nie ma ani uśmiechu .... ani smsa. Nic. dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jego o to zapytaj dlaczego,a nie nas.A moze ktos "przychylny" cos naopowiadal jemu na Twoj temat,rozne moga byc przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrata pamięci, zagadaj do niego co ci szkodzi my ci nie pomożemy o co chodzi jemu, tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli któraś kobieta wierzy w przyjaźń i seks bez zobowiązań to jest, przepraszam, durna. Po prostu cie urobił, wybzykał i poszedł bez słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tylko myślę że jeśli by się bawił mną to by rok czasu tego nie ciągnął . jeśli sex i przyjaciel i ktoś mówi ze w to nie wierzy... to jak by to nazwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mam się go zapytać ? Skoro nie odpisuje . I jak mnie widzi to głowę w druga stronę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska, bzykał cię rok kiedy chciał i nie musiał przy okazji słuchać, że rzuca brudne skarpety pod łóżko albo że znów wrzucił do szuflady kapsel po piwie z lenistwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chcesz go o coś pytać? Podobno to "tylko" przyjaciel. I to fałszywy z tytułu :D Może poznał dziewczynę, która się da bzykać bezinteresownie tylko wymaga czegoś? Niech cie pocałuje w dupę. I nie napisz, że taki nie jest, to nie w jego stylu. Nie znasz tego człowieka czego masz teraz dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co ze wszystkich spraw osobistych mi się by zwierzą l jakby tu tylko o sex chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie po to :) Jakby powiedział "chodź cię przelecę" poszłabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze to ja zawsze do seksu dąży łam. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to który by nie bzyknął jak mu baba pod nogi wchodzi? Nie znam :) Trudno, było minęło, szukaj nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×