Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a wiecie co Allium robi swoim dzieciom

Polecane posty

Zaraz wpadnie rozpracowywaczka zapewne i zacznie wyzywać od patologii, bo piszemy o wspólnym myciu nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona o tej porze śpi, po bożemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
JA siem maczam w wodzie świeconej ,odpokutowuje całodobowe grzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tytułowa bohaterka Allium? Tak długo byłyśmy uznawane za jedną osobę, aż się czuję trochę nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem i gryzę pazury czy ktoś w końcu zacznie o mnie pisać czy nie ?! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
a skąd ta kontrowersja w ogol allium??? jakas kochanica proboszcza czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kochanka to całej plebani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludziska
Autorko skończ już zakładać te głupie tematy, bo widzę, że nie dajesz za wygraną. Co jeden temat ci wywalą to wpychasz następny i szukasz poklasku. No żal mi cię, że jesteś sama i smutna ale są inne sposoby na towarzystwo wieczorem. Nawet tytułem tematu dajesz popis swojej kołtunerii i wieśniactwa. To jest tak denne prowo, że te które wyzywasz świetnie się bawią. Pewnie gryziesz pazury z wściekłości, że znów ci nie "wyjszlo" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty chcesz od dagi jagi? co ona ci zrobiła i jakie masz dowody na to, że jest alkoholiczką, to są poważne obelgi wyssane z palca kafeterii, bo ktoś tam napisał coś tam, a ty łykasz jak młody pelikan, na jakiej podstawie w ten sposób piszesz? bo ja nigdy nie wdziałam, że ona pisze o swoim piciu, a na tym forum jestem od 7 lat. Każdy temat zaśmiecasz jako rozpracowywaczka konkubin i jedziesz po niej nie na temat, ty nie jesteś od konkubin tylko od dagi jagi której ewidentnie zazdrościsz udanego życia. Nudna i żałosna jesteś kobieto! Mój mąż pisze właśnie pracę o agresji na forach internetowych chyba mu podrzucę link :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu mąż musiałby pisać o głupocie na forach internetowych wtedy pasowałoby idealnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dns, daga, allium, Bree... Ja jestem każdym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 1.20 min + Aliium piosenka o twojej coruni hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie taam, od 30 sekundy buuahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku, opowiadacie jakies mega mega suche zarty, wymuszone jak sraka, nie nudzi sie wam? pomaranczowe sa przynajmniej zabawne. led, obczailam ze znowu zalozylas konto i rzygam. rzygam k***a rzygam, bo przez ten czas kiedy cie nie bylo bylo milo i fajnie i uwierz mi, nikt o tb nie wspominal, zreszta sama chyba o tym wiesz. skonczylas terapie ale nie pomogla? masakra, znowu to forum zamieni sie w jedno wielkie gowno przez ciebie... a ty wredna nie podniecaj sie, bo nikt o tobie tu nie wspomnial a jak zwykle musisz robic za przydupasa i wychodzic przed szereg. gdyby nie to, ze gwiazdy kafeterii maja tak malo zwolenniczek, olalyby cie cieplym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium masz obrzydłego wstretnego kota w avatarze, jest ooohyyyydny, do tego twoje poglady i sposób ich formułowania sprawia, ze mi niedobrze. marze o tym, zeby wchodzac na to forum nie czytac ani ciebie idiotki, ani led wariatki ani wrednej przydupasnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej kot w avatarze jest obleśny jak stary kocur zbok gwalcacy poduszki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty tam wiesz :D a to tylko jeden z moich kotów :D i milszy jest z pewnością od ciebie , bo że mądrzejszy to pewna jestem na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz mieć niezly syf w domu, dzieci chodza jak w zegarku ale za to koty pewnie szczaja gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie mi kuwete bo zaraz ja sie posikam! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie sprzątasz i nie dbasz porządek to nawet kotów mieć nie musisz żeby mieć syf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byś chodziła jak w zegarku gdyby walnięta matka lała cię pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×