Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Camla

Wyciskarki: które najlepsze

Polecane posty

Gość gość
Ja mam kuvingsa i dostałam w sklepie terapiasokami.pl , zalecenia , które zmniejszyły mi cholesterol, zlikwidowały mi stan zapalny. Polecam ten sklep i polecam kuvingsa ns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz kaczmarek
Moim zdaniem terapiasokami. pl to wyjątkowy sklep . Dostałem kontakty do lekarzy leczących raka, dostałem wsparcie i bardzo cenne informacje, dostałem diety bezpłatnie. Marek Figlarek myślę, że jesteś PALANTEM. Ja polecam Terapięsokami.pl bo mi bardzo pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstokra
A ja stosuje terapie sokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka 111
Jestem zafascynowana stroną terapiasokami.pl. Bardzo pomagają chorym i maja efekty swoich działań. miałam silną anemie, po 3 tygodniach stosowania zaleceń Pani dietetyk z terapi sokami.pl mam żelazo w normie i mam dużo energii. Polecam Panie z portalu terapiasokami.pl. Zobaczcie ile tam jest wiedzy o zdrowiu, raku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Figlarek
Widać, że nie każdy przyjmuje prawdziwą krytykę i jest w stanie "wziąć na klatę" opinię klienta. Wnioskuję, że wszystkie wpisy po mojej prawdziwej odpowiedzi są solidnie opłacone? Przykro mi, że dzisiaj wszystko w internecie obraca się wokół "jawnego" marketingu szeptanego. Ludzie psujecie tym rzetelne opinie i niekiedy renomę firmy... Pozdrawiam M. Figlarek P.S. Swoją opinią w żadnym razie nie neguję terapii sokowych, a jedynie wypowiadam się na temat kontaktu firmy ze Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyję_z_rakiem
Popieram Pana Marka, w żadnym wypadku nikogo nie oczernia tylko rzetelnie wystawia opinie. Każdy kto zajmuje się handlem powinien się liczyć z różnego rodzaju opiniami. Sama stosuję terapię sokową, co prawda na już leciwej wyciskarce Matestone, ale dzięki niej żyję. Syn też pije soki, on ma jakąś nowszą wyciskarkę też ze ślimacznicą poziomą i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nei zgodzę się z tym że każda powyżej 400 zł jest dobra, to tak jakby powiedzieć że każdy telefon powyżej 400 jest tak samo dobry, przecież ludzie różnią się parametrami, komponentami, wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyciskarki Redmond. Bardzo dobra jakość w rozsądnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam wyciskarkę. Wahałam się co wybrać głownie przez ceny bo sokowirówka tańsza. W końcu na electro.pl trafiłam na fajną cene wyciskarki i zamówiłam. Z tego co patrzyłam ceny dalej są fajne więc watro zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerta
Jestem świadomą konsumentką i kupując wyciskarkę philpiaka poznałam wcześniej jej wszystkie zalety jak wielofunkcyjność, cichą pracę czy łatwe mycie. Cena nie była najniższa ale byłam na to przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunela
Gerta, a ta wyciskarka to stricte urządzenie do wyciskania owoców i warzyw? Czy ma też inne funkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weera2
Ja mam wyciskarkę Milano . Jestem zadowolona , wykorzystuję ja nie tylko do wyciskania soków ale również mogę zmielić mięso również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedynka
A jaką moc ma ta wyciskarka, o której Pani pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyciskarki z terapiasokami.pl bo tam do wyciskarek dodaja bezpłatnie , indywidualnie dobrane diety i bezpłatnie dziela sie informacjami o terapi i antynowotworowej gersona i dr dabrowskiej . Nikt tego nie robi a oni to robią bezpłatnie. Szacun. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patafilar
Kupiłem wyciskarkę Hurom alfa. Wyciskarka jest super, wydajna, cicha. Bardzo łatwo się też myje (ma funkcje przepłukiwania). Wyciskarkę kupiłem w sklepie terapiasokami.pl. Obsługa sklepu miła i fachowa. Dużo mi pomogli w wyborze wyciskarki jak i diet na schorzenia. Tak więc polecam zarówno wyciskarkę jak i sklep. Wyciskarkę miałem już następnego dnia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam stacjonarnie hurom haa i jestem zachwycona,wszystko dosłownie wszystkie zostało przedstawione tak jak jest w rzeczywistości oczywiście na mega plus!!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanek30
Ja też słyszałam, ze Hurom to rewelacja. Są modele które można wykorzystywać do przygotowywania soków, koktajli a nawet lodów. Gdzieś nawet słyszałam, ze można mleczko migdałowe przygotować. Także takie urządzenie to na prawdę fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie ja zastanawiam się nad kupnem wyciskarki. Najważniejsze żeby była szybka w użyciu, mało się zacinała no i żeby dała radę wycisnąć sok z wszelkich warzyw i owoców, ponieważ zamierzam przeprowadzić mini kurację sokami oczko.gif Ktoś ma jakieś inne doświadczenia z sokowirówkami Co sądzicie o tych? http://madeincoco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiac
Philipiaka jest rewelacyjna służy nam latem jak i w inne pory roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueLolita
a ja sie tak zastanawiam - zeby z wyciskarki był pozytek, to owoce i warzywa musza byc ok, czyli bez nawozow, pedzone bez chemikaliów itd. dlatego się zastanawiam, czy nie opłaca się bardziej kupowac jakies soki eko typu Rabenhorst i miec pewnosc, ze sie pije zdrowe rzeczy? i nie wydawac na prad dodatkowo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Gotie wyciskarki są w mojej opinii najlepsze, jedną mam u siebie w domu, jedną na działce i pracują jak szalone, a soki wychodzą przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgryk
Szukając odpowiedniej wyciskarki, dobrze jest zajrzeć na https://wyciskarki.pl/ - sklepu, zajmującego się ich sprzedażą. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości soku (a domyślam się, że tak jest), zdecyduj się na jeden z modeli wyciskarek wolnoobrotowych (kupując ją, nasz sok nie straci walorów smakowych i odżywczych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla099
jasne, że warto zainwestować w dobrą wyciskarkę, ja kupiłam jedną z tych https://zdroweimarkowe.pl/13-kuvings Pracuj***ardzo cichutko, jest wygodna i przede wszystkim wyciska znacznie więcej soku, nawet z twardych owoców, przy małych obrotach, a wyciskanie na zimo pozwala zachować jak najwięcej witamin i minerałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegaaga
Witam forumowiczki!! Mi mąż kupił wyciskarke Vortex i po zrobieniu kilku soków i moge powiedzieć że sokowirówka która wcześniej używałam była beznadziejna przy tej wyciskarce. Ma ona nawet przystawkę do robienia tofu!!! Jestem weganką i takie rzeczy mnie bardzo kręcą. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×