Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TaWredna kim jest co o niej wiadomo

Polecane posty

Tak jak napisała mama franka jestem tutaj od niedawna, nigdy wcześniej nie pisałam na kafe, bo byłam użytkownikiem innego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu ręce opadają jak się to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:53 eee no i co w zwiazku z tym? przeciez to wiemy, po co to potwierdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie płacz tak walnęłaś byka, a jak się kapnęłaś to powiedziałaś, że to podszyw ot co, uspokój się i ochłoń, bo się zesrasz :) popieram mamę Franka szambiary jesteście i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ktoś chce być tak mądry i błyszczeć inteligencją ( co niestety marnie wychodzi) to niech się stosuje do zasad poprawnej pisowni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredna jaka mundrom sentencje sobie wygooglowala :)faktycznie twoje życie wokól innych się kreci tak bardzo lakniesz poklasku ze sama ze sobą się klocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałaś jako pomarańczowa kłamczucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak trzeba byc tepym, zeby uwazac ze ja jestem autorka a pozniej napisalam, ze jestem podszywem, k***a nawet nie umiem tego ubrac w logiczne zdania:D chociaz napisze tak, kilka razy przekonalam sie sromotnie jak kafeterianki potrafia sobie cos ubzurac, uwierzyc we wszystko, co im sie wmowi, a nawet to, co same wymysla, zatem juz ochlonelam, bo nie ma co sie spuszczac nad tym, jakie jestescie glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz gdybyś mnie znała to byś wiedziała co nieco odnośnie tej łacińskiej sentencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TaWredna-o co chodzi w tej sentencji Twojej? Już mówię, mieszkacie z rodzicami i boisz się, że wywalą cię na zbity pysk dlatego im usługujesz i dlatego właśnie musisz żyć dla nich żeby żyć z pożytkiem dla ciebie. A ile twój syn ma lat? dokładnie 6 idzie teraz do 1szej klasy. I tak jesteśmy sąsiadkami-ale zdradzając twój adres zdradzę swój. W dodatku sprowadzasz gachów a tylko twój mąż o tym nie wie-wszyscy cię kryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TaWredna, te błędy to też prowokacja. To pisze osoba, która dobrze wie jak się pisze poprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialyscie dodac ze ma nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TaWredna, wydała cię kolejna tropicielka. Mój gach to do ciebie jeździ jak go nie ma u mnie! A niech to... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudło kochanienka. Mój syn nie idzie do pierwszej klasy mimo że ma 6 lat :) nie mieszkamy z rodzicami ponieważ i rodzice i teściowie mieszkają w pewnej odległości od nas :) przeprowadzam gachow powiadasz? A to ciekawe :) A co do sentencji jak widać nie znasz mnie, bo jest ona związana z moja praca słoneczko :) coś ci nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Led to już wiesz gdzie jest twój facet jak go tydzień nie ma w domu ;) urządzamy sobie trójkąty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszka_1986
Ło matko widzę że nic się tu nie zmieniło :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×