Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pospolite ciemne oczy i zazdroszczę dziewczynom z jasnymi oczami

Polecane posty

Gość gość
@gość dziś ,,jak dla mnie brązowe oczy też wyrażają uczucia, gdy taka osoba cieszy się z czegoś albo jest zakochana widać jak takie oczy się błyszczą, to w takich oczach mi sie podoba że mają taki błysk, gdyby nie to nie podobałyby mi sie w ogole takie oczy, ogólnie to wole już piwne też sie ładnie szklą '' Taa...uczucia sarny albo jelenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś ,,jak dla mnie brązowe oczy też wyrażają uczucia, gdy taka osoba cieszy się z czegoś albo jest zakochana widać jak takie oczy się błyszczą, to w takich oczach mi sie podoba że mają taki błysk, gdyby nie to nie podobałyby mi sie w ogole takie oczy, ogólnie to wole już piwne też sie ładnie szklą '' Taa...uczucia sarny albo jelenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś sarna, każdy ma swoje zdanie psycholożko od siedmiu bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmije nie mają niebieskich oczu i małpy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze są zielone, same kłamczuchy i zdradzające d***** mi się trafiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczy jak oczy ważne żeby motyl spod brzucha nie wyfrunął ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby to infantylnie nie zabrzmiało oczy są zwierciadłem duszy i ludzie o ciemnych oczach mają też ciemne dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ciemna natura'' ''ciemna dusza'' może ktoś to na polski przetłumaczyć? żadnych konkretów, ciemne to wy macie o***ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie to bez różnicy co ****** byle miala fajne ciałko i gładziutką cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski co mają ciemne oczy bez makijażu wyglądają często jak faceci i mają jeszcze wąsik i włosy na rękach a to jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to nawet się nie chce czytać całego tematu i wszystkich wpisów. Uważam, że brązowe oczy są najlepsze i najseksowniejsze ze wszystkich. Pospolite są właśnie zielone i błękitne czy morskie, albo takie rozwodnione. Niby niebieskie a takie nijakie. W brązowe chce się patrzeć i nie ma się dosyć. Zauważyłem, że odruchowo szukam na ulicy brązowych oczu u kobiet. Szukam ich spojrzeń i chętnie się w te oczy patrzę. Jeszcze taki fakt, że pięknie wyglądają takie oczy podczas orgazmu. Ale to już osobiste zachcianki. Ja mam zachciankę na brązowe oczy. I wyraźne brwi. Nie jakieś narysowane, dresiarskie, całe wyskubane. Ech te brązowe oczy! Oczy mojej obecnej miłości niestety nie są brązowe. Często jak w nie patrzę zastanawiam się jakby to pięknie było gdyby były brązowe właśnie. Ale kolor oczu nie jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam niebieskie i strasznie chciałabym mieć ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam błękitne ale zawsze chcialabym miec tajemnicze brazowe albo czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie da się ukryć że to zielone, niebieskie, szare, robią największe wrażenie. x No way. Tylko brązowe i czarne, to one robią największe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne oczy są nijakie, bez wyrazu. Często mają też jasną, niewyraźną oprawę, nikną w twarzy. Zdecydowanie mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brązowe oczy wyrażają wiele emocji i właśnie się tak szklą/błyszczą gdy ktoś się zakocha albo jest szczęśliwy. Jest to mega sexi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zielono szare ze zlotymi plamkami. Swoje oczy chyba lubie najbardziej z calej twarzy. Nie daje zadnych cieni tylko na gorze ciemno brazowa kreske i tuszuje delikatnie. Sam kolor jest istotny ale wazny tez jest ksztalt i wielkosc oczu. Ja mam bardzo duze w ksztalcie migdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie- kluczowy to jest kształt i oprawa. Jak ktoś ma wąskie szparki, opadające powieki, głęboko osadzone, za daleko od siebie jak kosmita, to kolor nie ma najmniejszego znaczenia, bo nigdy nie będą atutem. i rozumiem, że autorka mieszka za granica, bo w Polsce jasne oczy są częściej spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdda88
Ale dla odmiany u facetów bardziej podobają mi się ciemne oczy sto razy bardziej niż jasne! Jak taki spojrzy na ciebie najlepiej takimi bardzo ciemnobrązowymi dużymi oczami to nie ma zmiłuj można przepaść ;) Także autorko tyle preferencji ilu ludzi, nie popadaj w kompleksy, zwykle to czego nie mamy wydaje nam się atrakcyjniejsze, trawa po drugiej stronie płotu jest zawsze bardziej zielona niż po naszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcumconchitka
Haha jak przeczytałam komentarz że 'takie dziewczyny mają najczęściej wąsik i ciemne włosy na rękach' to umarłam xDD Mam włosy ciemne blond, mój wąsik to niemowlęcy biały meszek, podobnie jak na rękach. I mam baaardzo ciemne, brązowe oczy. Są super, tylko niestety chowie je często za zbyt grubymi okularami.. Ja się zakochuje w ciemnobrązowych i hipnotyzujących jasnych, błękitnych oczach. Nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie wolę niebieskie, ew. Zielone. Piwne ujdą, a brązowe nie przemawiają do mnie! Nie podobają mi się brązowe oczy, im ciemniejsze tym brzydsze... Taki mam gust w kwestii koloru oczu. Autorka wątku ma racje że ciemne oczy są w światowej populacji znacznie popularniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6789
Nie prawda że brązowe oczy się nie zmieniają i nie wyrażają emocji. Moje oczy mają trzy warianty. Jak płaczę, jestem smutna itp. To z brązowych robią się zielone. Brązowe wokół źrenicy i reszta zielona. Ale nie zielone zielone tylko takie seledynowe. A czasami jeszcze mają szare obwódki . Czasami są po prostu brązowe, a czasem całkiem seledynowe. Nie kłamie. Oczy zmieniają się pod wpływem światła, nastroju czy nawet pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta liczy się ciało, ciało i jeszcze raz ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×