Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zona_szejka

Kafe uratuje zone szejka, powiernice moje

Polecane posty

Gość Xl rekin
Zono , uważaj na " rybę " ale zemsta jest słodka :D Pewnie juz drugi raz nie zrobi Cie na " szaro" frajerzyna :D Nie wydawaj swoich pieniążków Żono , ja bym Cie chętnie zasponsorował ale jestem daleko :( i ostatnio płetwa mi sie trochę powinęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpiony sa z******te ale trzeaba je zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, pomylilam sie, zona sie pomylila... skorpiony sa z******te !!! Wiem, ze to glupie generalizowac po znakach zodiaku, ale ja spotykalam sie z wieloma facetami, i wielu bardzo dobrze poznalam... zawsze zgadywalam jaki maja znak zodiaku. Lwy to kobieciarze, skorpiony sa dobre, poligamisci ale potrafia byc bezinteresowni, mam jednego skorpiona przyjaznimy sie... to ile kasy we mnie wklada to poezja i robi to bezinteresownie nigdy z nim nie spalam. Jest czuly i dobry i mlody i przystojny i bardzo zamozny. U niego ta porzadnosc to chyba kwestia wychowania. Tylko dzieci chce miec, a mnie to nie rajcuje. Zona pilnie studiuje i sie edukuje, warto byc oczytana, moje ryby zawsze sa pod wrazeniem jak jestem na biezaco z polityka, ekonomia etc. Zona dzisiaj wyklady miala, dziekan na mnie leci, ale nie rajcuje mnie, mam lepsza fure od niego i chyba ma malego. Dzisiaj zona czytala ksiazke 11minut, moze ishiguro kazuo to nie jest, ale tresc mnie porwala. Troche sie utozsamiam z bohaterka... dla mnie zakochanie i zwiazek to czysta ekonomia, transakcja wiazana. A co u was moje rybki? zapomnialam dodac, ze wczoraj mialam namietny seks analny z jednym inwestorem, smieszny jest lubie jak mnie bije w lozku i ciagnie za wlosy, a potem chce przytulac i zebym zostawala do rana. Ma cudowne mieszkanie, cala panorame warszawy widac, ale ja zawsze wole wracac do siebie... lubie budzic sie sama we wlasnym lozku. Traktuje moje ryby przedmiotowo, ale taka juz jestem wyrachowana sucz, chce albo seksu albo pieniedzy, zazwyczaj dostaje w gratisie wyznania milosci, ale to mnie nie rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żono, pisałam wcześniej co u mnie. zostaje mi znaleźć wysoki budynek i z niego skoczyć. do niczego sie nie nadaje. nie chce tak wegetowac. ty masz wszystko a ja nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żono , i co z tymi rybami? Powiedziały coś konkretnego czy dalej lawirują? A ty od tego Piotra star**** daj spokój z samobójstwem . Jeszcze niejednego Piotra złowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×