Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w tym tygodniu pobiłam mój rekord życia z ćwiczeniami jestem dumna z siebie

Polecane posty

Gość gość

Chociaż dla wielu to pewnie mało, ale i tak się bardzo cieszę. od ubiegłej niedzieli do dzisiesijszego poranka włącznie było tak: w domu: 3x Mel B cardio i tuż po Tiffany talia. inne dni 2x skakanka po 20 minut. poza domem: 3x zumba po 50 minut, 1x joga 1 godzina (tuz po zumbie) 1x tabata. nie mam nadwagi ale nadal co nieco do zrzucenia (59 kg, 167 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo? a co Ty robisz tygodniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
brawo, oby tak dalej.Pamięaj jednak że podstawą jest dieta.Nie zapomnij też o ćwiczeniach siłowych.Stosuj też HIIT.polecam stronkę interwalowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka tabata to jest jeden z rodzjaów HIIT :) dziś była zumba, jutro HIIT i joga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzić z ilością treningów, co za dużo to niezdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super cwicz ile chcesz sama bedziesz czula,ze przesadzasz nikt prawie nic pozytywnego nie napisal,albo upominaja o diecie albo pisza slabo,bo sami siedza na d***e.ja cwicze ile tylko moge jak najczesciej jak tylko mam czas.i tez slucham przesadzasz za duzo bla,bla.skoro mam sile i checi to dlaczego nie.tak czy siak mam jeden dzien w tyg taki gdzie nie robie nic ,bo czuje ,ze jest mi taki dzien potrzebny.trzymaj tak dalej ja akurat walcze z waga.poki co prawie 10 kg za mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×