Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WAGA TO NAJGORSZY ZNAK ZODIAKU

Polecane posty

Gość gość

Kto się ze mną zgadza? Szczególnie faceci spod wagi są popieerdzieleni. Piszcie jakie macie doświadczenie z wagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
dobrze, że nie skorpion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to strzelce!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaki zodiaku to zabobony.mamy XXI wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc stuknietym,by wierzyc w wagi,rybki,barany :D:D:D Liczy cie charakter i serce a nie znak zodiaku.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpiony są supeeer:) Do strzelców nic nie mam, nieszkodliwi mili ludzie. Za to wagi zawsze zachodziły mi za skórę, okropni ludzi. Horoskopy to zabobony, ale charakter znaków zodiaku często się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwulicowi kłamcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytanie horoskopow to grzech i tylko myli i zwodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mówię, ze horoskopy to zabobony. Co innego astrologia - charakter znaków zodiaku się zgadza wszystkim, których znam. Tak, kłamią i są strasznie fałszywi, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma jakies wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemna masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można cokolwiek zdziałać w kraju gdzie ciemniaki wierzą w znaczki :O potem modlą się do obrazków, a potem pędzą do wróżek i dzwonią do telewizyjnych wróżów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całym świecie ludzie wierzą w znaki zodiaku. Ciemna masa to wy, co nie odróżniacie horoskopów od astrologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całym świecie żyje tępota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prymitywne umysły kierują się zodiakami, wróżbami, przepowiedniami, bo życie ich przerasta. Świat jest skomplikowany, wszelkie oceny trudne. Po co się wysilać i ryzykować, po co poznawać czlowieka, oceniać jego czyny i intencje, skoro można na forum zadać pytanie, czy facet spod wagi jest przyzwoity i czy pasuje do skorpiona. I wszystko będzie jasne, wypowiedzą się niewiasty skrzywdzone przez faceta spod znaku wagi, a skrzywdzone nie dlatego, że źle wybrały, tylko dlatego, że faceci spod wagi to gnoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie jakiś rozsądny głos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną męską wagę. Na moje nieszczęście potwierdziło sie to co o nich się mówi :O Są bawidamkami, szybko sie nudzą i nie są szczerzy. Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższym, tez znam męską wagę i jest babiarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do jakiego znaku dązysz podły dwulicowy utorze ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wodniki są obrzydliwe i obleśne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_bez_kreta
Jestem zodiakalną wagą i wiecie co, owszem jestem 2-licowy, ale nie dlatego, że chcę być, ale dlatego, że boje się mówić to co naprawdę myślę o ludziach. Mam dobry zmysł obserwacji i dostrzegam rzeczy które inni bagatelizują. Dziś szczerość nie jest pożądana w społeczeństwie. Popatrzcie na nasze relacje z innymi ludźmi wszak nie powiem komuś na dzień dobry, że odkryłem jego kłamstwo, że znam prawdę i nie cierpię daną osobę za to, że niemal każdego dnia serwuje mi kolejne kłamstwa i filozofię prostego gbura. Nie powiem komuś kogo znam osobiście, że odpycha mnie jego wygląd, zapach, język, którym się posługuje. Nie powiem komuś z kim pracuję, że dostrzegam w nim egoistycznego kretyna, który widzi wady wszystkich dookoła siebie tylko nie swoich. Jeśli na tym polega dwulicowość, to tak owszem jestem kłamcą. Kobiety też oszukuje, bo nie mówię im prosto w oczy jak mnie razi ich sposób bycia. Wasz tok rozumowania jest wręcz fenomenalny. Jesteście jak takie małe księstwa Monako z własnym prawem ustawodawczym sądowniczym i wykonawczym. Nie liczycie się z nikim innym chyba, że macie w tym jakiś swój interes. Angażujecie się tylko wówczas gdy widzicie realne korzyści. Nawet gdy zrobicie coś źle, to winą obarczacie innych. Każda niemal ma siebie za księżniczkę. To jest fenomenalne i smutne zarazem. Te mechanizmy są fascynujące poniekąd i tutaj na tym forum mamy tak szeroki obraz waszego toku rozumowania, że w prosty sposób idzie wyłapać to o co wam tak naprawdę chodzi. Jest to po prostu skupianie na sobie całkowitej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jedna_
A ja jestem Wodnik,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wodniki są obrzydliwe i obleśne pechowiec.gif i śmierdzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_owczarek_hau_hau
na tym forum nie brakuj***aranów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wagi są dyplomatyczne i inteligentne, mówi to ryba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_z_patelnią
rybka wskakuj na patelnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskanaaneta
Powiem wam, że coś w tych zodiakach jest! Poznałam w swoim życiu dwie męskie wagi- obydwaj panowie mają wiele cech wspólnych- niestety negatywnych. Z tą drugą wagą na moje nieszczęście przyszło mi się związać przed dwoma laty, dziś już wszystko zostało zakończone. Co zauważyłam? Faktycznie- wagi to babiarze- po rozwodzie spotykał się z wieloma kobietami, generalnie był miłośnikiem kobiecych uroków- jak o sobie mówił. Fałszywy, niezdecydowany, zakłamany. Po dwóch latach odchodzi, ode mnie, bo żona, z która rozwiódł się 9 lat temu sobie przypomniała, że mogliby znów być razem- bez mrugnięcia okiem leci i rozwala nasz związek, bo tamta daje mu ciągły poklask, chwali, a on uwielbia być stawiany na piedestale, uważany za pępek świata (kumpel spod tego znaku także posiada tę cechę). Ogólnie, to wydaje mi się, że facet waga nie nadaje się do stałego związku- faktycznie, szybko się nudzi, potrzebuje urozmaiceń, adrenaliny, najlepiej się czuję w babskim gronie, gdzie może błyszczeć, gdzie wszystkie kobiety wokół adoruje, miło się uśmiecha. Są to faceci niezdecydowani, bardzo egoistyczni. Wiecie co, zajrzałam też na inne fora, gdzie były tematy dotyczace męskich wag i powiem, że szczęka mi opadła, tak wiele z tych opisów zgadzało się z tym, co ja zaobserwowałam u swojego partnera i bliskiego kolegi także. Damskich wag nie znam, to się nie wypowiem. Aha i facet waga zrobi wszystko, by w chwilach jakichś nieporozumień zwalić winę na Ciebie i sprawić, byś w to uwierzyła, że jednak wina lezy po Twojej stronie. potrafią tez znakomicie grać, manipulować ludzmi, wywoływać poczucie winy. Nigdy więcej już faceta spod znaku wagi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_bez_rdzy
za to kobiety niezależnie od znaku zodiaku zawsze chcą być adorowane i błyszczeć w towarzystwie... więc co się tak czepiacie tej wagi swoją droga skoro zdecydowałaś się na rozwodnika to musiałaś liczyć się z taką ewentualnością, stara miłość nie rdzewieje ale nie przejmuj się, to normalne, że czujesz się gorsza i chcesz się teraz wyżyć na nim zwalając swoją pomyłkę na zodiakalny znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×