Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Księzycowa

Koraliny.pl

Polecane posty

Gość Księzycowa

Witam! Chciałam zapytać co sądzicie o tym sklepie www.koraliny.pl , ktoś mi mówił,ze powstaje nowy sklep z produktami do decoupage na śląsku, podobno ma wszystko. Chciałabym zrobić większe zamówienie, ewentualnie zrobić zakupy w sklepie internetowym i odebrać osobiście. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxx
Tak, parę dni temu robiłam tam zakupy. Teraz mają różne promocje więc skorzystałam. jestem zadowolona, szybko, sprawnie i ceny ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zrobiłam tam dość spore zakupy i jestem naprawdę zadowolona. Przede wszystkim bardzo dużo urozmaiconego towaru w dobrych cenach. W papierach ryżowych przebierałam i dostałam oczopląsu, tyle tego było:-) Obsługa bardzo miła i znająca się na rzeczy. Chętnie podpowie i doradzi. Tak, że polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno się natknęłam. Fajna obsługa, nawet jak poprosiłam o zamówienie czegoś czego nie mieli akurat, nie był to żaden kłopot :) Zamówili mi i szybciutko było. W ogóle to mają tam mega wybór. Wszystko bym wykupiła ;) A używałyście może tego medium do transferów? Dobre jest? http://www.koraliny.pl/pl/p/Medium-do-transferow-Daily-Art-120ml/377

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×