Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samotni z Poznania, łączmy się

Polecane posty

Gość fatumseparatum
cholera, nie chce mi się łączyć. Muszę się nacieszyć samotnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria__85
I ja się przyłączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja szukam inteligentnego faceta w wieku 27 do 39, do pogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćL
Ja mam 29 lat i wydaję mi się że jestem inteligentny. A Ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat,gratuluję pomysłu.Muszę u siebie taki założyć Pozdrawiam poznaniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćL
Cóż bardzo fajny wiek.Bagaż doświadczeń za pewnie spory A dlaczego jesteś samotna? Był rozwód? masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Może przybiorę jakiś nick. Nie, jestem bezdzietną starą panną, nie rozwódką. Ponad pół roku temu temu mężczyzna, z którym byłam 8 lat, zostawił mnie dla pewnej mężatki. W piątek wprawdzie chciał wrócić, ale jednak wolę pozostać samotną, starą panną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćL
Jednak smród pozostaje po takim numerze.Dlaczego przez 8 lat Twój status się nie zmienił jeśli chodzi o dzieci i stan cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćL
"starą panną". Może tylko panną.Lepiej brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Na panny w moim wieku mówi się "stara panna". Nic na to nie poradzę :) i nawet nie bardzo mi to przeszkadza. Tym bardziej, że młoda duchem pozostanę pewnie do setki, o ile dożyję. Na początku związku nie zależało mi na ślubie ani na dzieciach. Chciałam się po prostu nacieszyć byciem z kimś. Później zaczęło się to zmieniać, ponieważ mój partner dawał mi do zrozumienia, że chciałby się ożenić i mieć dziecko. Po czym stwierdził, że źle go zrozumiałam. Ślub nie jest do niczego potrzebny, a dziecko to obciążenie finansowe i same kłopoty. Miał jednak tzw. dobre podejście do maluchów, więc miałam nadzieję, że zmieni zdanie (wiem, naiwna). Obecnie spotkać można go na portalu randkowym, gdzie deklaruje, że rodzina jest dla niego największą wartością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćL
A liczysz na to że będziesz mamą jeszcze czy juz się poddałas? Też mam podobną sytuację. Tylko za wczasu to rozwiązałem. Mocno samotność teraz doskwiera? Siedzisz w czterech ścianach sama jak ja teraz czy z kimś mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćL
Ze ślubem się zgodzę że może być nie potrzebny. Ale jeśli chodzi o dziecko to dobrze coś po sobie zostawić na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Masz podobną sytuację... to znaczy jaką? Na nic nie liczę... Chciałabym być mamą, a przede wszystkim mieć dobrego i uśmiechniętego męża, który będzie moim przyjacielem. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co się w życiu wydarzy, więc się jakoś nie spinam. Wg systemu emerytalnego jestem jeszcze młoda, toteż faceta zdążę poznać. A dziecko... Różnie się w życiu układa. Niektórzy ludzie dzieci nie mają. Inni je adoptują. Moja babcia urodziła moją mamę w wieku 45 lat... Mieszkam teraz z mamą, z powodów finansowych - łatwiej jest mieszkać z kimś. Mam wspaniałych przyjaciół, ale czasem brakuje mi kogoś, żeby wyjść z nim na głupi spacer i pogadać (jedna z przyjaciółek niedawno urodziła dziecko, druga nie przepada za spacerami, przyjaciel mieszka w Warszawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćL
Podasz jakiś kontakt do siebie? Nie chciał bym się tu publicznie o prywatnych rzeczach rozpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
wieczorna.nuda@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekl29
ktoś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaa25
Widzę, ze ktoś jeszcze tutaj zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera 31
Szukam fajnego singla z Poznania lub okolic. Od Września będę pomieszkiwała w Poznaniu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera 31
Jest jakiś wolny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera 31
Nikogo tu nie ma więc zapraszam na maila: esteramarxs@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny 52
Jedni są samotni z wyboru innym jakoś tak się potoczyło życie .Moje niestety tak się potoczyło Na początku jakoś nie było za dużo czasu na poznanie kogoś ciągle były dzieciaki praca dom i tak na okrągło Teraz dzieci dorosły praktycznie są samodzielne a my zostajemy sami i mamy dużo czasu dla siebie .Pozdrawiam wszystkich samotnych .Swietlik65@O2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×