Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pozegnanie

Polecane posty

Witaj autorko. Wypij wiècej alkoholu, bys mogla te tabletki wyrzygac. Jak jutro dojdziesz do siebie, mysl nad sprytną zemstą nad tym facetem. Zezłosc sie na niego, bo to jego wina. Ty jestes pracowitą, odwazną kobietą, pojechalas w swiat, by zarobic, by miec lepsze perspektywy. Jesli teraz sie poddasz, ten gnojek wygra, i bèdzie oszukiwal nadal. Pokazalas, ze jestes silna, i potrafisz wytrzymac cièzką prace w podłych warunkach. Masz potencjał, wierzè, ze po tym g..., co ciè spotkało, stwardniejesz, nie bèdziesz taka ufna. Sama sobie wszystko załatwisz i poukładasz, powoli ale konsekwentnie. Masz sprawy do załatwienia, wièc wyrzygaj te prochy, przespij sie, i dzialaj. Mocno ciè usciskujè! Urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to znowu ja. bylam teraz w pracy i visor zobaczyl ze os cnie nietak pogafal ze mna i kazal isc do domu i mam wrocic jutro jak poczuje sie lepiej. mam mocniejszy alkkohol 15% i wiecej tabletek bedzie dobrze. rodzicxe i tak sprawdza wszystko nsa telefonie i beda wiedziec dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebralam wszystko tabletki jakie mam nasenne przeciwbolowe i na pechęrze po prostu wszystko nie chce juz tak zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jaki jest lepszy? mam male mozliwosci zyje w malej wynajmowanej klitce i jestem teraz sama bo tylkol mnie visor odeslal do domu bo widzial ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzisz chyba, że będę Ci doradzał? :) Poza tym ty się nie chcesz zabić, samobójcy nie jęczą na forach tylko robią to co sobie zaplanowali. Porozmawiaj z psychologiem albo psychiatrą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze nie śpisz bidoto, jakieś tanie te twe tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×