Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama natalki p

Pościel z La Millou, któraś z was zakupiła dla swojego dziecka?

Polecane posty

Gość mama natalki p

Witam, czy ktoras z was zakupila dla swojego dziecka pościel z La Millou, chodzi mi o kołderkę i poduszkę.Czy zdaje to egzamin zimą? na zdjęciu wydaje się cienka, dlatego pytam. Mam kilka kocykow i poduszeczek tej firmy, jestem bardzo zadowolona, dlatego też zastanawiam się nad pościelą.Można całość prać w pralce, czyli wydaje sie być praktyczne. Proszę o opinie mam które mialy do czynienia z tą pościelą, cena nie jest mała, dlatego wolalabym od razu trafić w 10 :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam. Jestem jak narazie zadowolona. Jakość bardzo wysoka. Juz wielkorotnie pralam , nic sie z nią nie dzieje. Kolory nie blakną , a wypełnienie sie nie przesuwa (a tego balam sie najbardziej) . Wg mnie zimą jest ok, nie za cienka. Kupiliśmy nasz komplet na wiosnę więc nie bylo okazji testowac w mrozy ale moje dziecko jest ogólnie zimnolubne i zazwyczaj sie odkrywa. Teraz planuje kupic drugi komplet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo polecam! Kołderkę używaliśmy całą zeszłą jesień i zimę i teraz jak tylko zrobi się chłodniej też do niej wrócimy (na lato była za ciepła). Kołderka jest bardzo miękka, milutka i ma świetne wypełnienie. Doskonale się pierze, wypełnienie pozostaje na miejscu. Same plusy:) My mamy jeszcze poduszkę-motylka - bardzo fajna do spacerówki czy fotelika samochodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z poduszeczki motylka jestem bardzo zadowolona też, przydała sie bardzo w gondoli kiedy córka miala sklonnosci do ukladania glowki w jedną stronę.Mamy kocyki light, ten z wypelnieniem, parę przytulanek i teraz wlasnie zastanawiam sie nad kupnem pościeli. Ale skoro polecacie to już zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam. Sprawdza się super, tylko mój synek poza tym musi mieć w łóżeczku dwa koce: przedszkolaka i sredniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kocyk z La Millou ale nie używam go, to przecież poliester, zupełnie nie rozumiem tych ochów i achów nad tymi rzeczami z poliestru, moja córcia ma wrażliwą skórę i poliester ją zaparzał, kupiliśmy jej kocyk 100% bawełna i pościel lnianą z firmy papillon-shop.pl, mają tam fajne i co ważne naturalne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×