Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smerfny

Dzwonili z tych maszyn hazardowych, żebym wróciła

Polecane posty

Mogłabym sobie uregulować telefony komórkowe internet szkołę policealną, z której właścicielka nie chce oddać mi świadectwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z Twoim teatrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, boje się tego braku ubikacji i braku możliwości zrobienia sobie herbaty. Ale w tesco mogę sobie kupić herbatę na ciepło z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na telefon do wtorku o godzinie 14, inaczej sama będę ich bombardowała telefonami i nachodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Jesteś z Wawy? Miałbym lepszą fuchę dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, szkoda. Dlaczego tak późno zdawałaś maturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, przecież to jest facet napalony cwelu z warszawy. :D Nazywa się Tomasz S. Jak jesteś gejem też nie skorzystasz gdyż jako szczeniakowi wycięto mu jądra. Tylko teraz udaje kobietę, bo jest psychicznym mitomanem wychowywanym w patologicznym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam od 2006 roku do technikum, w 1 klasie byłam nieklasyfikowana. od 2007-2011 dalej uczęszczałam do technikum w 2011 roku zdawałam maturę, zdałam tylko polski w części ustnej i pisemnej. 2012 roku zdawałam angielski ustny, pisemny, matematykę, nie zdałam. 2013 roku nie podchodziłam w ogóle 2014 roku zdałam tylko angielski ustny w 2015 roku zamierzam zdać te dwa egzaminy pisemne, za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dalej udajesz dziewczynę, tomaszu z uciętymi jajcami? Dalej śpisz na łóżku polowym w swoim zabiedzonym i zadłużonym mieszkaniu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×