Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazdziernikowa panna mloda

Co myslicie o tym menu na przyjecie weselne

Polecane posty

Gość gość
" rosol jest na kazdym prawie przyjeciu" Dowcip roku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Autorko :) zawsze, absolutnie na każdym weselu znajdzie się osoba, której nie dogodzisz :) i musisz się z tym liczyć :) wybierzesz rosół - źle, bo oklepane! wybierzesz zupę czosnkową z grzankami - źle, bo nie tradycyjnie i tak możesz się bawić w kółko :) Wybierzesz kotleta - źle bo znowu oklepane i każdy w niedziele je je, wybierzesz homara- jeszcze gorzej, bo nikt tego nie zje :) Kochana, nie przejmuj się tymi głupimi opiniami :) To Twoje wesele, Twój dzień, zadbaj o to, aby ilość porcji była odpowiednia, aby surówki były różne i co najmniej 2-3 mięsa do wyboru. Na stołach muszą stać sałatki, wędliny i coś na słodko- owoce, warzywa :) Możesz zrobić też dodatkowy stół wiejski z udźcem, kiełbasami, pasztecikami itp. to też się fajnie sprawdza :) Ale pamiętaj- wszystko co wybierzecie, to wasza sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Dziekuje w niedziele jade do kucharki:-) bedzie moje przyjecie tylko najblizsza rodzina i wiedza jak bedzie...bo poprostu mnie znaja niestac mnie na mega wesele bo poprostu wynajmujemy mieszkanie mamy rocznego synka ciezko wygospodarowac wiecejbpieniedzy niz 8 tys samochod wymienilismy jestesmy na dorobku bez grosza od rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×