Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

naprawa zalanego telefonu

Polecane posty

Gość adam789

Możesz pogadać z applemobile.pl/uslugi/. Kilka telefonów firmowych zalałem w głupi sposób, w tym iPhone różne numerki i zawsze przywracali. Nigdy nie dopłacałem, bo coś tam. Po jakimś czasie tylko dawałem, uśmiech i odbiór telefonu. Opłata ciągle taka sama i od lat konkurencyjni. Znam ich od bardzo dawna, może i piersi w Szczecinie autoryzowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o zalany telefon to wbrew pozorom da się go spokojnie jeszcze odratować i zreperować. O ile oczywiście człowiek nie zacznie sam kombinować, maczać w ryżu czy jeszcze w inny sposób naprawiać domowymi sposobami. Trzeba jak najszybciej dostarczyć sprzęt do serwisu tam już będą wiedzieli jak się nim zająć. Ja polecam serwis Apple w Szczecinie (tu jest ich strona applemobile.pl/naprawa-apple-szczecin-zalaniu-telefon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Ja również polecam Apple mobile zalałem nie chcący mojego Iphone X i myślałem że już po nim ale na szczęście chłopaki się nim zajęli i znowu elegancko śmiga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pniso

Byłam w podobnej sytuacji, z czystym sumieniem mogę polecić smartfondoctor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz na stronie  applemobile.pl/co-robic-gdy-telefon-wpadnie-do-wody/ ciekawe porady, nie tak dawno skorzystałem ze strony i udało się osuszyć urządzenie, było trochę tylko zalane, pewnie jakby całe było pod wodą to byłoby ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy jak przeschnie to powinno być wszystko ok. Ja swojego starego HTC utopiłam w muszli. Po wysuszeniu jedynie bateria w nim szwankowała. Kupiłam nową na gsmok.pl, ba, z resztą też i nowe etui :D Wymieniłam i działał jak ta lala :) W razie potrzeby w tej hurtowni znajdziesz wiele ciekawych rzeczy do kompów i telefonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×