Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konta_ktowy_Krakow

Kręcą mnie starsze kobiety nie od dziś

Polecane posty

Gość konta_ktowy_Krakow

Mam 22 lata, od 2-3 lat marzę o kilku spotkaniach ze starszą kobietą w wieku 32-42 lat. Nigdy nie odważyłem się iść jednak do starszej prostytutki, higiena mnie odstrasza. Seks z młodymi dziewczynami jest fajny ale nie daje mi tej satysfakcji, to chyba siedzi gdzieś głęboko we mnie, bo nie potrafię przestać o tym myśleć. Chciałem to zrobić przed 25 rokiem życia, by być jeszcze jak najmłodszym. Mam rozbudowane fantazje, które chciałbym urzeczywistnić z taką kobietą. Czasem, żeby była uległa, czasem, żeby ładnie się ubrała. Czasem, chciałbym też, żeby powiedziała mi o czym marzy, bym mógł to spełnić - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, bez siusiania i tak dalej. Wyobrażam sobie często, jak taka kobieta podchodzi obok mnie, ubiera swoje rajstopki na nogi. Patrzę na jej dojrzałe ciało, gęsia skórka staje mi dęba... mmmm.... To silniejsze ode mnie. Chciałbym to marzenie seksualne spędzić. Za kilka miesięcy będę mieć 23, więc zostają mi ostatnie dwa lata. Mam nadzieje, że się uda nawiązać taką fajną znajomość. Gdyby była tutaj taka kobieta z okolic Krakowa, chętna na to, by młodszy facet dobrze się nią zajął, byłbym wdzięczny za kontakt. Spróbowalibyśmy tego i owego, jak wspominałem, trochę uległości, trochę namiętności a czasem czegoś ostrzejszego, a może na odwrót? Wszystko jest do omówienia, jestem otwarty. Chciałbym mówić jej na "Pani" - to tak kręci. Ale się rozpisałem i rozmarzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaIdolda
Szkoda że nie jestem z Krakowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia :D Choć masz małe szanse, niby chcą młodszych ale niby nie chcą bo one same nie wiedzą czego chcą :D zostań przy młodych w końcu się postarzeją i bd miał starsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze kobiety niestety wstydzą się młodych facetów, wiele z nich uważa że nie są już takie atrakcyjne jak 15-20 lat temu (zwłaszcza te 40-50 lat) i rezygnują z tej przyjemności, choć wiele z nich chciałaby spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konta_ktowy_Krakow
To niech się teraz dowiedzą, że właśnie wielu młodszym bardzo się podobają :) Są dojrzałe, ponętne i doświadczone. Wiedzą czego chcą i co lubią robić. Młodzi faceci o tym marzą, bynajmniej część z nich - w tym Ja. Z tego co wiem, czasem pojawia się taki syndrom nawet u dzieci w wieku 7-13 lat, gdzie albo "kochają w inny sposób mamę" albo właśnie podniecają ich starsze kobiety, potem to mija - niektórym zostaje, heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie Panie! Nie ma się czego wstydzić, młodzi pewnie bardziej wstydzą się was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie stać na starszego, nie lubie niedojrzałych maminsynków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
Mam 20 lat szukam starszej pisav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
Ile masz lat? Napiszesz do mnie na email? Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
To moj email napisz ninja00@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co płacić, skoro można mieć za darmo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejedna czterdziestoletnia prukwa dowartościowuje się obciągając młode k***sy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to wygląda, jak piszesz. Kosmetyki, ciuchy i tak bez końca by się nie postarzeć i być ciągle piękną, a w dodatku młody poleci na mnie. To smutna prawda podstarzania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co wam chodzi, młody chce kobietę zadowolić, widać, że chce naprawdę dać jej dużo przyjemności w zamian za szansę a i tak jest albo n*******lanie albo narzekania.. nie wiem. Ludzie głupieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko że tu na forum na jedną dojrzałą kobietę przypada mniej więcej trzydziestu takich napaleńców :D A każdy z nich wyobraża sobie, że jest tu sam wśród setek niezaspokojonych kobiet i będzie miał branie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie proszę podać 50-60-tkę :) Biorę od zaraz na maszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nie każdy jest taki sam, nie każdy wie czego chce... w tym przpadku jest to trochę bardziej wiarygodne ale sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ma któraś wymieniona ochotę. Mam czym się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
Jest tu jakas starsza chetna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, jest tu nas sto dwadzieścia starych, niewyżytych bab, od lat siedzimy, drapiemy się po pchizdach i czekamy właśnie na ciebie, durniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz na anna.majchrzakowicz@vp.pl tam popiszemy, tutaj nas zlinczuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×