Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość retnes

Znienawidziłem seks oralny

Polecane posty

Gość retnes

Muszę się gdzieś wygadać. Jesteśmy razem 10 lat, w życiu układa nam się wyśmienicie ale w seksie jest gorzej, szczególnie w seksie oralnym czuję jakbym leciał prosto w dół. Unikam loda w jej wykonaniu na wszelkie możliwe sposoby. Tylko na plecach, bez dotykania, bez patrzenia, spuszczać się na ręcznik. Moment orgazmu zdaje mi się nie do zniesienia, wprost żenujący. Im bardziej unikam aktu tym bardziej ona rwie się do niego, horror. Jej umiejętności w tej dziedzinie są coraz mniejsze. Przerywam jej, próbuję przejść do zwykłego seksu byleby tylko nie zauważyła że sprzęt mi mięknie. to jakiś żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to robi, ze Ci tak sie nie podoba? :D nie chowa zebow? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naucz ja i powiedz jak lubisz i chcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, co robi nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retnes
Kiedyś zależało mi na tym bardziej, dzisiaj mam wrażenie że mógłbym się bez tego obejść. Samo spuszczanie się na ręcznik mnie dołuje jakby brzydziła się moich soków. Uczyć, doradzać, prosić już mam te etapy za sobą teraz jestem na drodze walki z jej uzależnieniem i wyzbycie się tego aktu z menu. Nie sądziłem że to powiem ale będę szczęśliwszy bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co dokładnie robi nie tak oprócz tego ręcznika? Źle wkłada do ust? Za słabo, za mocno? Źle dotyka ręką? Nie masuje? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może robi to bez uczuć, zaangażowania, na siłę ? Samo spuszczanie się na ręcznik...Nie wyobrażam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retnes
Muszę się gdzieś wygadać. Jesteśmy razem 10 lat, w życiu układa nam się wyśmienicie ale w seksie jest gorzej, szczególnie w seksie oralnym czuję jakbym leciał prosto w dół. Unikam loda w jej wykonaniu na wszelkie możliwe sposoby. Tylko na plecach, bez dotykania, bez patrzenia, spuszczać się na ręcznik. Moment orgazmu zdaje mi się nie do zniesienia, wprost żenujący. Im bardziej unikam aktu tym bardziej ona rwie się do niego, horror. Jej umiejętności w tej dziedzinie są coraz mniejsze. Przerywam jej, próbuję przejść do zwykłego seksu byleby tylko nie zauważyła że sprzęt mi mięknie. to jakiś żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to robi, ze Ci tak sie nie podoba? smiech.gif nie chowa zebow? oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddany
Witam .. Atrakcyjny niewolnik 28 lat 180 cm 85 kg brunet ciemna karencja. Poddany do kompletnego zdominowania bez granic. Do pracy harowania oddawania pieniędzy służby wykonywania poleceń i rozkazów. Z poddanym można robić wszystko po np wynajmowanie niewolnika za pieniądze innym by Pani miała więcej na luksus i wygodę. Poddany może dojechać na służbę dla Pani lub pary. Kontakt bbddss84@wp.pl real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retnes
Mając go w ustach co 3 sekundy pyta się czy już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiście można nabrać niechęci. A dlaczego jej nie powiesz, że jak będzie już to dasz jej znać? To nie jest tak, że ona się brzydzi, to po prostu jest ochydne w smaku. Mąż się mi w usta nie spuszcza, bo wie, że mi to nie smakuje. Nie przeszkadza mu to. Traktujemy ten rodzaj seksu jako grę wstępną i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiście można nabrać chęci. A dlaczego jej nie powiesz, że jak będzie już to zlejesz się jej w ryja? To nie jest tak, że ona się brzydzi, to po prostu jest cudowne w smaku. Mąż się mi w usta spuszcza, bo wie, że mi to smakuje. Nie przeszkadza mu to. Traktujemy ten rodzaj seksu jako grę wstępną i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam czuć smak spermy i brać kuta/sa głeboko w gardło! Nie wiem czemu niektóre kobiety są takie sztywne. Pytać czy juz, co za idiotka! Powiedz jej że jak będzie już to poczuje to w ustach. Zobaczysz co zrobi, a może się własnie tym podnieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam czuć smak butaprenu i brać klejone buty głeboko w gardło! Nie wiem czemu niektóre kobiety są takie sztywne. Pytać czy juz, co za idiotka! Powiedz jej że jak będzie już to poczuje to w ustach woń kleju. Zobaczysz co zrobi, a może się własnie tym podnieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak slabo obciaga to idz na d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak slabo obciaga to idz na dziiwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×