Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SASETKA SASETTE

Nie zadzwonili do mnie z tego teatru za to zadzwonili

Polecane posty

z innej firmy. Praca telemarketera pracującego w domu na umowę zlecenie. Powiedzieli mi, że moja pensja będzie od prowizji. Jeśli sprzedam za 20 tysięcy to 8% z tego jest moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, chcesz pewnie wiedzieć ile to 8%? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, a matury nie mozesz zdac? Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mnie interesuje to to dlaczego nie ma żadnej podstawy. Jest wszystko takie na jedno kopyto, z tego będę mi jeszcze odliczać zusu, podatki i inne g****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z teatru nie zadzwonili? Z zadnego? No cos ty? Nie potrzebuja bez matury??? Dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z teatru nie zadzwonili ale ja dalej będę łaziła po teatrach. Zastanawiam mnie dlaczego ci co chcą mnie wziąć na telemarketerkę nie chcą mi płacić podstawy lub godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie masz nawet matury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma matura do tego ile kto zarabia? Jak matura to tylko przepustka na studia? nie ma nic wspólnego z tym co pracodawca myśli. Powiem więcej nawet niezdany egzamin w technikum lub szkole policealnej nie ma nic wspólnego z tym co myśli pracodawca bo on o tych egzaminach zawodowych po prostu nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysl, co chcesz, ale to ty zarabisz (lub bedziesz zarabiac bo narazie nie masz NIC) gowniana kase. Ja mam mature i studia i nie mam takich probemow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P********z o tych studiach i maturze a Wajda, Chylińska, Górniak, Gawliński, Hołdys, Maleńczuk, Majewski nie mają matury a mają więcej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
A teraz porównaj, czy wiecej jest osob z dobra praca z matura czy bez? Twoje porownanie jest bez sensu, to tak jakby powiedziec, ze kazdy niski facet bedzie aktorem skoro jest kilku niskich slawnych aktorow. Z jakiej racji mieli by do ciebie z teatru sie odezwac? Nie licz na lepsza prace niz wciskanie ludziom ofert przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Sama pasja nic sie nie zdziala bez konkretow, cos slabo to u ciebie widze oceniajac po poziomie wypowiedzi. Daleko tobie do Wajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×