Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzony29

Zdradziła mnie 2 lata po ślubie, co robić?!

Polecane posty

Gość Zdradzony29

Jedyne wyjście to zrobić jej to samo co ona mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zrób jeśli masz czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
mam czym, tylko muszę jeszcze mieć z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dowiedziałeś? Dlaczego to zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idziesz do klubu, pijesz podrywasz i samo sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wybaczylabym zdrady. skoro raz to zrobila to moze i drugi... po co wyszla za maz skoro szuka rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To obłudne.Powinna porozmawić o trójkącie jak u nas.Chętnie się zgodzilem i zerżnął żonkę w mojej obecności i moim udziale.W innej sytuacji bym się rozwiódł!Po prostu się rozmawia o Swoich potrzebach w związku bez TABU!!Było to wielkie podniecenie dla mnie gdy wdzierał sie w cipke mojej Kochanej żonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
Dowiedziałem się przypadkiem, kiedy wracałem z miasta obok z obi, po drodze zauważyłem za czyimś domem jej samochód, chociaż niby pojechała do pracy bo coś tam wypadło, zapukałem do drzwi i otworzył mi młody gówniarz- ok. 21-22 lata w ręczniku!!! kiedy ok 23 wróciła do domu, przycisnąłem ją i się przyznała, że spotyka się z gnojem od pół roku, a nawet go sponsoruje czasami!!!!! ja pracuje w dwóch pracach po to żeby ta idiotka mogła sobie sponsorować jakiegoś pajaca??!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
klub i dyskoteka odpada, nie mam na to czasu i ochoty, wolę kogoś znaleźć tutaj, o ile znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie,nie wybaczyłabym jej tego...tym bardziej,ze to tak długo trwa i jeszcze go sponsoruje kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje. Wyjaśniła Ci to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
wyjaśniła mi tylko, że mnie wiecznie nie ma i czuła się taka samotna... dziwne, bo z tą moją dodatkową pracą to był jej pomysł!!! stwierdziła, że każdy dodatkowy grosz się przyda d******** boże co ja mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz ją pomimo tego co zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale jesli raz to zrobila to wiesz... i niech sie glupio nie tlumaczy ze to przez to, ze Ciebie w domu nie ma. to takie zwalanie winy na Ciebie. moze zainstaluj gdzies kamery w domu? jak sie powtorzy to niech pakuje manatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za pytanie tylko rozwód i tyle mozna wybaczyć jakis skok w bok jednorazowy, rożnie w życiu bywa, ale to trwało pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie doczytalam ze trwalo pol roku. zostaw ja!!! nie trwaj w tym bo to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
Czuję do niej wstręt, obrzydzenie, kiedy sobie wyobrażę, że ona dawała mu d...py, ssała mu wiadomo co, boże a ja się z nią całowałem!!!!! kupowałem kwiatki, robiłem wieczorami drinki, masowałem stopy, chociaż byłem zjeb....ny często po dwóch dniach i nocy w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
ktoś coś poradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
Najgorsze jest to, że zaraziłem się wszami łonowymi :(. Te insekty biegają teraz po moich jądrzyskach mocy! Czy mój pies specjalnie mnie nimi zaraził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to tępa suka , taką bym zakopał w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po przejsciach
Zdrada Ci w niczym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pchizdy jej nie ubylo ani nie ma powiekszonej jedynie wiekszego doswiadczenia nabrala i bedzie Ci lepej podsuwala albo dawala jak bedzie ja swedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Gosc
nie wiem jak zostaliscie wychowani co macie pod kopuła. ale mi nie przysżło by do głowy zeby zdradzic a co dopiero obrócic to w czyn. nie wybaczyłbym tez zdrady. nie mógł bym życ juz z taka osoba bez względu na wszystko ... czy to kredyt czy piatka dzieci. poprostu narazie i tyle. swiadomosc ze ktos w miedzyszasie popycha twoja zone, wali jej pod korek , tryska na buzie albo połyka a potem tobie buziaczka wiczorem albo mineta. ehhh tosamo co bys typowi laske robił. współczóje i tobie i zonie. w moim toważystwie około 80% kumpli systematycznie zdradza zony. zygać sie chce jak zachodze na obiad i pala gupa ze ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
kobieta po przejściach- uwierz mi,pomoże... z nią już napewno nie bede uprawiał seksu, więc teraz ja sie zabawie w nowe znajomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
najchętniej poznałbym kobietę w analogicznej sytuacji;) myślę, że to byłoby dla obojga dobre przeżycie taka znajomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
Ludzie! Wsze łonowe mi go gryzą nie moge wytrzymać z bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cie to prawiczku podnieca? :D PROWOKACJA X X x X x X x x X X x x x x X X x x x 2/10 Ale podszyw zaje'bisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po przejsciach
Więc zamknij etap życia z żoną.Jeżeli nie potrafisz wybaczyć.Rozwiedź się i żyj po swojemu.Ale może zaczekaj aż emocje opadną.Działanie w emocjach to najgorsze co można zrobić.Kiedy zostaje się zdradzonym,przechodzi się kilka "etapów złości" Wiem co piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
We wszach łonowych można odnaleźć pewną ekstatyczność, grację z jaką gryzą moją torbę, ale czemu to aż tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzony29
22:22- idź błaznować gdzie indziej, życzę Ci aby Cię spotkało w życiu to samo co mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×