Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chat erotyczny, czy to zdrada czy zabawa ?

Polecane posty

Gość gość

Bawię się w ten sposób z jednym i tym samym facetem regularnie od kilku tygodni. Narzeczony nic o tym oczywiście nie wie ;) To trochę dla zabicia czasu, trochę dla zabawy.. Są to rozmowy telefoniczne, przesyłanie zdjęć oraz chat... Czy to zdrada? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to zdrada taka sama jakbys sypiala z tym facetem z neta. \\budujesz z nim wiez erotyczna a powinnas budowac ja tylko ze swoim facetem. Cale zycie erotyczne to wasza sprawa intymna pomiedzy toba atwoim facetem to najbardziej intymna sprawa miedzy wami i nikt nie powinien byc do niego dopuszczany. A Ty po prostu zdradzasz swojego faceta, to smutne bo pewnie chlop ci ufa i cie kocha. Pomysl przez chwile jakbys to okreslala i sie z tym czula gdyby twoj facet robil z inna kobieta dokladnie w necie to co Ty z tym z netu. Tez bys uwazala ze to tylko niewinna zabawa a nie zdrada. Ktos Ci dobrze napisał pokaz wszystkie zdjecia i wasze wpisy swojemu facetowi to zobaczysz jak to oceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co racja to racja ..sama nie wiem co o tym mysleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczciwie byloby przerwac to natychmiast jesli chcesz nadal byc ze swoim facetem i nigdy wiecej tego nie robic. Po prostu zachowaj sie wobec swojego faceta tak jakbys Ty oczekiwala ze On zachowa sie wobec Ciebie w anologicznej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
Jak najbardziej zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak chcesz dalej pogadac to przyjmij jakiegos nicka ktory definiuje Twoja plec i pozwal Cie doroznic od innych gosci. Jak masz ochote to napisz cos wiecej o waszym zwiazku czyli: 1. Ile trwa 2 Jak długo mieszkacie juz razem 3. Jak przez caly zwiazek układalo wam sie zycie seksualne bo pewnie przechodziliscie roozne fazy a na poczatku bylo cudownie 4. Co takiego daje ci ten facet z neta kczego nie daj ci twoj facet, jaka twoja potzrebe zaspokaja. Bo to jest glowny problem jak zdecydowalas sie na zdrade w necie to musiala ci czegos brakowac 5. Czy kochalas prawdziwe swojego faceta i czy teraz go kochasz co czujesz do tego z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche to uzależnia, trzeba uważać, widzę po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Nie obawiaj sie nie szukam okazji do romansu. Jestem szczeliwy ze swoja kobieta i absolutnie jej wierny zarowno w realu jak i necie. Mozesz napisac do Mnie na maila jak nie chcesz tak prywatnych spraw omawiac publicznie wilk.bacowka@gmail.com Zawsze boli mnie serce jak widze ze prawdziwa milosc umiera. A uCibie wlasnie rozpoczelas ten proces zdradzajac go ale mozesz to jeszcze zatrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mandarynka
Wilk ja mam podobnie a prawie identycznie jak autorka tematu. Facet poznany w internecie na czacie a z nim sex, oczywiscie wirtualny i taki ostry o jakim marze a ktorego nie mam z mężem: aż tak ostrego. I tez mam wyrzuty ale tłumacze sobie ze to tylko zabawa z tym z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mandarynka
Ale dlaczego myslisz ze po takim czyms milosc umiera? :-( Ciężko mi rzucic tamto z internetu bo spelnia to moje erotyczne marzenia ktore dla mojego męża nie wiem czy nie są za ostre? :-( Przepraszam ze wtrąciłam sie do wątku ale idealnie pasuje też do mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
Zielona mandarynka to jest zabawa zdrada by byla jakbys sie z nim umowila na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mandarynka
Wilk odpisz co myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×