Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kochanki najlepiej mężatki Małopolska okolice Nowego Sącza 2

Polecane posty

Gość gość

Na wstępie kilka słów o sobie: Znudzony, w****iony Tatuś po 30, którego po 11 latach małżeństwa życie zaszufladkowało jako maszynkę do zarabiania pieniędzy bo na więcej poza niekończącym się fochem nie ma co liczyć, no chyba, że żebrząc. Ileż można stawać na głowie i ciągle trafiać na kobietę śpiącą tyłkiem do ściany – przykre, ale jakież pospolite. Jakkolwiek depresyjnie by to nie brzmiało nie jest to próba użalania się nad sobą, o to to nie :). Nieudacznik życiowy to na pewno nie ja, mam swój honor, pasję, hobby i dającą satysfakcję pracę. Jesienna deprecha i każda inna jej forma raczej mnie omija, bo potrafię cieszyć się z życia. Nie zanudziłem wystarczająco ? Jeśli jesteś zainteresowana napisz mój email: tool32@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawojowa sie klania, piekne dziewczyny i okolice samotne mezatki tez sie zdarzaja, gdy mezowie za granica pracuja i zony zaniedbuja. ADRESAT:: Okreslij sie konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam krajana ;) Może da się ustalić przyczyny oziębłości małżonki..? Jednak kochanka to stateczność, a i to wielce ryzykowne przedsięwzięcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz na maila: tool32@wp.pl odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu5
wypłać dużą kasę z bankomatu i włóż do portfela, potem zabierz ją na zakupy. Jeśli będzie szczęśliwa i po za kupach będzie się z Tobą bzykać tzn. że powinieneś znaleźć kochankę :D wyjdzie taniej... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jako mężatka uprwiaała bym seks z obcym w obecności TYLKO męża i z jego udziałem,bo może dojść do gwału powinno się uważac po drugie to zdrada z obcym facetem bez obecności męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×