Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Umiecie rozpoznać kiedy kobieta udaje orgazm ?????

Polecane posty

Gość gość

Umiecie? bo ja juz sie pogubiłem, myslałem, że miała, a po tym jak mnie zostawiła to dowiedziałem, się że nigdy nie dochodziła heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O PS ..Ciekawe co na to Awaria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo proste. Wystarczy, ze olozysz jej reke na lewej piersi, tam gdzie ma serce. Jak jej wali lak oszalale tak jakby wlasnie przebiegla solidnych kilka kilometrow to istnieje duza szansa ze nie klamie :D Poza tym, gdy jestes w srodku, na przyklad gdy masz paluszek w jej drugiej dziurce ;) to mozesz poczuc skurcze macicy jezeli naprawde ma orgazm. W kazdym razie to z bijacym sercem jest praiwe niezawodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się ;) mi serce bije od początku do końca tak samo, ale co do tych skurczów, to owszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skurcze też mozna udawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy autor tematu to mój eks :D Bo ja udawałam przez kilka lat, a dowiedział się o tym po tym jak się rozstaliśmy :D Taaak.. skurcze też można symulować, to racja. Ostatnio przyznałam się mojemu obecnemu facetowi, że nigdy nie osiągnęłam orgazmu z partnerem. Fakt, zdziwił się, ale postawił sobie za zadanie doprowadzić mnie do orgazmu. Po paru tygodniach starań, DOSZŁAM Z NIM DO ORGAZMU. To była piękna chwila :D Jak się okazało, wystarczyło jedynie długo mnie pieścić, a nie 5 min i po zabawie. Obecny partner najpierw mnie doprowadza do orgazmu (nieustanne pieszczoty przez około 30-45 min), a gdy już dojdę, to pozwala sobie na własny relaks. Choć miałam wielu partnerów, dopiero ten mnie rozpala do czerwoności. Może to też kwestia jego wieku, bo jest sporo starszy ode mnie, co mnie niesamowicie kręci :D W każdym razie w końcu mam orgazmy z facetem. Z******te uczucie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zrozumiem kobiet, które udają orgazm po cholerę to robicie? żeby dopieścić ego jakiegoś żałosnego, łóżkowego nieudacznika? według mnie to jak facet dba o przyjemność kobiety i na ile go to obchodzi pokazuje jaki z niego materiał na partnera w życiu codziennym. Jak nie umie to trzeba prosto z mostu i niech próbuje. Z drugiej strony jakim trzeba być tłumokiem żeby wierzyć w udawany orgazm :o spotkałam się też kilka razy z sytuacją, że facet kompletnie zszokowany tym, że nie doszłam bo przecież.. jęczałam :o orgazm widać na kilometr, zmiana wyrazu twarzy, silne napięcie mięśni a potem rozluźnienie, walenie serca które słychać, nie wspomnę już o skurczach mięśni krocza, mocno sterczących sutkach. Wystarczy tylko uważnie obserwować, szkoda że dla dużej grupy facetów to zbyt duże wyzwanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś (22:52) Jakbym siebie czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem asem, więc parę razy będę musiała w życiu udawać z racji oczywistych elementów rzeczywistości damsko-męskich relacji. myślę, że to proste, stęknięcia, sapnięcia, jęknięcia, przewracanie oczami, krzyczenie dziwnych rzeczy. a i uważam, że udawanie orgazmu to coś jak powiedzenie niezbyt uzdolnionej, ale miłej cioci, że obiad nam smakował. nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ja nie wiem o czym wy wszyscy piszecie. Czy orgazm to az tak istotna rzecz zeby do tego dazyc? Nigdy nie mialam orgazmu z zadnym partnerem i nigdy nie udawalam. Wogole dziwie sie ze jakakolwiek kobieta przezywa podczas seksu orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mialam orgazmu z zadnym partnerem i nigdy nie udawalam. Wogole dziwie sie ze jakakolwiek kobieta przezywa podczas seksu orgazm. x jesteś asem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś(23:49) Oj tam,tłumokiem od razu.Wystarczy być egoistą i już nie widzi się wszystkiego co według Ciebie takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat nie jest o egoistach, tylko łóżkowych tłumokach i ich jeszcze głupszych kobietach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele udaje, niewiele się przyznaje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co kobiety udają orgazm? bo myślą,że facetów to obchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tivolt
Gosc 23.15 Facetow nie obchodzi czy mialy orgazm , bo nie wiedza jak to sie robi , zeby mialy ten orgazm. Wam tak na prawde wystarczy KALORYFER , a nie ciepla cipka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo czuje zapach wytrysku swej kochanej żonki.Po drugie nie ma Kłamstwa w naszym związku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie udawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella felicja
W sumie to seks nie polega na wkładaniu i wciąganiu, od tego trudno mieć orgazm. Czy ktoś się ze mną zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja udaję zawsze i tylko jeden się połapał, a facetów miałam kilku. A dlaczego udaję? Bo nie mam orgazmów podczas seksu a Noe cjhcę żeby mnie faceci traktowali jak wybrakowany towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112A
Ja udaję zawsze i tylko jeden się połapał, a facetów miałam kilku. A dlaczego udaję? Bo nie mam orgazmów podczas seksu a nie chcę żeby mnie faceci traktowali jak wybrakowany towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kilku facetów, bez orgazmu, było miło owszem ale teraz mam narzeczonego i nie wiem, czy mnie odblokował,ale robi to tak, że odlatuję przed nim , aż mi głupio :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta jest w stanie osiągnąć orgazm w 3min. to tyle jej,a jak nie to co to faceta obchodzi? facet może,a kobieta nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja udawałam nie raz, dlaczego ? żal mi go było, pocił się, starał, więc pomyślałam ok, zrobię mu przyjemność ( cieszył się jak dzieciak, 100 razy pytał, czy doszłam, jak mi było ehhh )...ale kiedyś miałam faceta, typowego macho, w ogóle o mnie nie dbał, no to mu mówiłam szeptem z rozczarowaniem w głosie : jużżżż ????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zawsze ma, no ok nie nie zawsze po stosunku, ale wiem, jak zrobić by miała za każdym razem ...Łazi potem za mną i się łasi ;) tak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, jeszcze ci miauczy a jak idziesz do pracy to inny ją stuka . Jak to robi z tobą to myśli o nim, frajerze, baby to wyrachowane szmatławce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×