Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość
Anja zalezy na co pobieraja przewaznie kuja wenflonem i splywa im do pojemniczka tak mial.Adi ale czy tak wszedzie jest to nie wiem :-) Tak Adi szaleje juz z brzucha na plecy i odwrotnie masakra oczy do okola glowy bo lozko waskie :-) Ale goraczka nas nie opuszcza eh dzis chyba bedzie mial znow kontrolna punkcje ale to zalezy od wyniku tk ktorego jeszcze nie ma :-) Jak cos bede wiedziec dam znac :-) Zazdroszcze wam tych wczasow :-) mi wystarczy jak wkoncu wyjdziemy z tad do domu:-\ Kasica A pisze jako gosc bo na tel mnie cos zalogowac nie chce :-\ ale pod postami sie podpisuje :-) Wiec nie mam.starszych dzieciaczkow :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Czyzby nie dodano mojego postu? pozniej jeszcze sprawdze a jak nie to napisze jak bede juz w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja-moj kajtek mial, ale to byl malutki jeszcze bo mial chyba 2tygodnie i pobierali mu z paluszka. Starszemu pierwszy i ostatni raz pobierali jak chyba mial 10mcy i z tego co pamiętam to tez z palca. Xxx Fakt, rodzice moi mlodzi ale pracujacy wiec na to ze zostana z dziecmi liczyc nie mam co. Xxx Co do wakacji to my tez zawsze oszczędzamy bo inaczej nie ma jak. z zagranicznych wakacji to tylko anglia i wegry w zeszlym roku i tyle. Jeszcze jak bylismy sami to remontowalismy mieszkanie a teraz przy chlopakach zawsze inne wydatki sa. Wiec na razie o tunezji, turcji czy egipcie zupelnie nie marze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dzięki dziewczyny za odp. Nas jutro czeka pobieranie :/ boje sie masakrycznie:/ aha i w celu zbadania tej alergii pokarmowej. Arla a jesli moge wiedziec to czego Alanek ma tyle razy pobieraną krew? xxx Kasia super ze Adi juz sobie fika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny melduje się;-) Przepisy wrzuce wam wieczorem z komputera;-) Xxx Dziewczyny zazdroszcze tych wczasów. My byliśmy raz w Tunezji w podroży poślubnej i chyba jak na razie żaden wyjazd się nie szykuje. Xxx Byłam na shopingu po sliniaki dla Małego i po prezent dla synowej;-) i kupilam taka duża pile i będziemy się na niej kulac z Leonkiem Xxx Anja wcale ci się nie dzieje ze jesteś przerażona. Mnie na sama myśl mi się słabo robi:-/ Xxx Zimowamama zamowilam ten tran dla małego. Zobaczymy jakie będę efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tuńczykowego spaghetti daje też oliwki w plasterki i natkę pietruchy. Fajnie podkreślają smak :-) moja jeszcze żadnej drzemki dziś nie miała. Teraz cycka sobie to może zaśnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A co do naszych starań to jak na razie lipa przez te bolace plecy. Ale ze spokojem do tego podchodze;-) Xxx Agagula przepis na canneloni wrzuce później bo teraz cos mi spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Safari dzięki za podpowiedzi. Muszę spróbować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Anja- po szczepieniu mi sie Mały rozchorował. Poszłam wiec prywatnie do lekarza bo to akurat była sobota i babka mi mowi czy on zawsze był taki blady. Ja mowie ze w sumie wydawalo mi sie ze to jego natura albo poprostu ze jest taki kontrast ze ja z mezem opaleni a on nie mial mozliwosci jeszcze zlapania kolorkow. WSysłała nas na badanie krwi w celu sprawdzenia i co sie okazalo ze miał anemie i nie powinien byc szczepiony poniewaz organizm byl za slaby zeby zwalczyc te bakterie. Przepisala nam leki i po miesiacu kazala powtorzyc pobranie krwi. Wyniki był juz lepsze, anemia zlostala zwalczona ale wyszlo ze czegos ma mniej i moze to byc poprostu od lekkiego przeziebienia ( a mial wtedy niewielki katarek). Doktorka powiedziala zeby szczepienie na jakis czas odlozyc a poprostu przed kolejnym szczepieniem dla swietego spokoju sprawdzic jeszczed raz jego wyniki i dopiero jak wszystko bedzie w normie to zaszczepic. Wiec czeka nas juz 3 pobieranie krwi. Na szczescie krzyk jest tylko przez chwile pozniej juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Arla no to dobrze ze Pani doktor obczaila ze cos jest nie tak i skierowala Was na te badania. Ja juz zaczynam panikowac przed jutrem. Na szczescie nasza Pani dr. jest ordynatorem oddzialu dzieciecego i tam nas zaposila na pobranie krwi wiec nie bedziemy musialy sie ołazic o przychodniach i laboratoriach. Mam nadzieje ze pojdzie gaładko, obym tylko ja zachowała zimną krew. XXX Agagula wyslij troche libido do mnie tym razem :-) sexiarko :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Anja, jak Marys miała ok miesiąca miała pobierana krew z rączki, przystawilam ja di piersi i nawet nie poczuła. DuZo tez zależy od osoby ktora kłuje ta kobita ktora nas szczepi zawsze tak bajeruje mała jak sie wykluwa ze ta nawet nie wie i jest po:) przy pobieraniu to raczej jej nie po bajeruje ale moze ty ja czymś zagadaj i bedzie ok:) X Ja chyba pizze zrobię na kolacje, a teraz wcinam kukurydze. X Na wakacje to tylko ciepełko i lezaczki:) tez tak lubię. Niestety nie wiem kiedy uda nam due gdzieś pojechała mój napalil sie na budowę domu, zawsze mu sie marzylo i tak teraz cały czas musimy ładować w ta nasza skarbonkę hajs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Maliw a ja popieram Twojego meza, tez wolałabym miec dom niz wakacje :-p My w tym roku tez chyba tylko w gory bo postanowilismy odkladac kase własnie na dzialke i dom :-) tak wiec staramy sie cała pensje nie m odkladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale się na sprzatalam masakra dobrze ze chociaż obiad mam z wczoraj. Teraz spaceruje z małym bo mąż ma fuche po pracy i skończy o 18 stej. XX Nfocat Mam nadzieje ze się jeszcze kkiedyś najezdzimy . My mamy teraz okno do wymiany jak juz kiedyś pisałam i 1200 zł to dla nas bardzo bardzo duży wydatek. XX Anja Kurcze to ty ładnie musisz zarabiac ze udaje wam się utrzymać z jednej pensji. Zazdroszczę i gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Madzia czy ładnie to nie wiem, narazie mam ten macierzynski i jakas kasa ze sklepu wpada wiec radzimy sobie, Wiadomo raz jestet lepiej, raz gorzej jak wszedzie. Z dochodu ze sklepu ost nie jestem zadowolona, od kiedy nie pracuje obroty spadły o duuuuzoooo i nie wiem czy nie bede musiala wrocic szybciej do pracy zeby obczaic co sie dzieje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Anja skoro z jednej pensji jestescie w stanie sie utrzymac to ladnie :) a nawet bardzo ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł xx Andzik - dzięki dobra kobieto - biorę się za czytanie przepisów :) xx Anja - Młodemu jak pobierali nie będę opisywać bo prawie zemdlałam - normalnie igłą z dłoni :/ xx moja wypłata idzie na kredyt....a gdzie tu reszta ;) xx Anja - proponuję zaproponować ;) nie mężowi kolację przy świecach...nago! i nagle coś Ci upada pod stół...bierzesz łyka herbaty, "grzejesz buziulkę" i w tym samym momencie schylasz się pod stół po to co Ci upadło...reszty chyba nie muszę pisać ;) no może tylko dodam - UWAŻAJ na głowę :P xx Nfocat - przepis specjalnie dla Ciebie ode mnie ;) gotujesz makaron - tak jak lubisz...ja wolę jak jest miękki...potem sitko i na płaski talerz (głęboki źle się wylizuje ;) chyba że ćwiczysz język :P ) jak makaron ciut ostygnie bierzesz śmietanę - ja wolę 18% (jak szaleć to szaleć) :D i lejesz po makaronie!!!!! :D jedni jedzą z cukrem - ja kocham sól! no i smacznego :D hehe xx coś miałam napisać Arli - ale zapomniałam - więc napiszę - pozdrawiam ;) xx gościówo sexówo - myślę że jeszcze nie jednym mogłabyś nas zaskoczyć i przyuczyć czegoś ;) xx zaś reszty nie pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych czasach jakie teraz mamy utrzymanie calej rodziny i mieszkania z jednej wyplaty a druga odkladajac to na prawde bajka wiec ja wam szczeze i pozytywnie zazdroszcze i to bardzo no i jesli w sklepie taka sytuacja to zycze polepszenia i wiecej klientow :-) xx bartek spi, zaraz go odkladam do lozeczka posiedze chwile i lulu xx agagula kurde rozpalasz moje mysli i cialo a co ja biedna mam zrobic jak stolu nie mam ;-) tylko lawa mala odpowiednio do malego pokoju pod ktora sie nie zmieszcze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :-) A wiec tk glowki malego wyszlo ok nie ma zmian ma mozgu na szczescie :-D. Jestesmy mega szczesliwi :-) Ale ta goraczka nie odpuszcza chodz wiemy ze to nie jest od tej choroby jest jakis inny powod ktorego nie znamy:-) lekarze mysla ze to moze od antybiotykow w koncu bierze je juz prawie dwa tygodnie a to sa silne antybiotyki wiec zobaczymy :-) jutro kontrolna punkcja i znow pobieranie krwi do wynikow :-) ale damy rade wazne zeby maly w peni wyzdrowial i zebysmy z tad szybko wyszli :-) Agagula ja to wlasnie tak mialam jak malego mi na rekach usypiali az musialam wyjsc na powietrze bo bym padla :-) w sumie to nie jest straszne ale takie dziwne trzymasz dziecko a nagle bezwladnie ci leci ehh:-\ i tysiac mysli w glowie czy wszystko ok czy sie obudzi :-\ dobrze ze juz mamy to za soba bo nie wiem czy bym dala rade drugi raz :-) Moje dziecie jest jakies dziwne jesc dzis nie chce przespal pol dnia i troche ulewa :-\ moze to zeby chodz juz sama nie wiem :-) a teraz myslalam ze bedzie spal a on placze eh lece buzki KASICA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kasica - SUPER wiadomość!! cieszę się razem z Wami!!!! xx Madzia...a zadrzeć nogę w pończoszce na ławie? i jakiś obcasik? tylko żeby mąż "sięgną" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Kasia- super informacja, bardzo sie ciesze ze wychodzicie na prosta. A jaka temp sie utrzymuje? a lekarze cos mowia jak dlugo jeszcze bedziecie musieli byc w szpitalu? Całusy dla Adrianka :* xxx Agagula- ah te Twoje pomysły :D Szalone dziewcze :D Usmialam sie czytajac Twoj post :D równiez Cie pozdrawiam :D xxx Czas spac, maz obok juz smaczne spi wiec nie bedzie herbacianej zabawy :( :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Gość i Arla kawał świata zwiedzilyscie, super pozazdroscic tylko :) X Safari my raz polecielismy na Rodos z pl na 2 tyg we wrześniu właśnie, all i last minut za 4 tys na 2 os! Więc zlapalismy super okazję ;) X Anja powodzenia jutro , będzie dobrze, nie bój nic :) X Malwi ajj zazdroszcze domku, my też mamy w planach, ale dość odległych :/ X Agagula czuję się pominięta, dawno nic mi nie pisalas, szepnij jakieś miłe słówko :P X Kasica - supeeeer! :D aby ta gorączka wreszcie odpuscila i wracajcie do domku czym prędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie Kasica myslę, kurde gorączka tak długo, a nie ma Mały mononukleozy? Wątroba powiększona, tempka, choć lekarze pewnie by zdiagnozowali, ale czasem warto im cos zasugerować, moze jak jutro będą robili mu badania krwii to jeszcze by zrobili EBV w klasie Igm? Safari - Turcja kosztuje nas (2 dorosłych (mąż i teściowa) +2 dzieci) 12000PLN, wyzywienie w Allu. Generalnie dzieci płacą chyba tylko za przelot, a reszta to dorosli, hotel to Eftalia Holiday cos tam. Wydaje mi się, że lasty są bardziej korzystne w Niemczech, ale się nie znam. Magdalenka - ja w ogole nie rozumiem zamysłu mieszkan 25 m2. Jak mozna wybudowac takie coś?! A co do domu z działką to polecam najbardziej na swiecie, nawet kosztem wakacji na kilka lat. Zawsze mieszkalam gdzies w scisłym centrum, ale w bloku albo kamienicy. Mąż się uparł na dom 6 lat temu, w sumie mial działkę więc jakis tam koszt odpadł i to jest coś rewelacyjnego. Dzieciaki non stop na dworze, kiedy aura sprzyja, Małego nawet nie spaceruje tylko wózek na dwór i juz, czasem za plotem pasą się sarenki albo przykica zajączek. No kiedy nadchodzi wiosna to jest po prostu jak w bajce! A co do pobierania krwii to Mały mial dwa razy i zawsze z paluszka, nic nie plakal, bo to nie boli wiec luz. Agagula - przy Tobie to jestem w tych sprawach cienkie Bolo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agagula ty to zawsze masz jakis pomysl dla kazdego i w kazdej sytuacji ;-) xx gosc a to ktoras z was czy jakis nowy gosc z nami pisze ?? gosciu jak sie wprowadzilam do meza to tez np w kuchni nie mogla sie zmiescic spokojnie z gotowaniem bo mi malo miejsca bylo. u rodzicow na wsi mialam pokooj swoj jak to cale mieszkanie prawie. a ktos to zbudowal dawno temu i te bloki to byly hotele gornicze i dlatego takie male mieszkanka teraz zostaly po tych hotelach. xx dziewczyny Bartek mi dzis przespal cala noc od 21ej do 6.30 ciesze sie ale i tak sie nie wyspana obudzilam w ogole ostatnio jak poloze bartka spac to posiedze chwile z mezem i normalnie usypiam na siedzaco w ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej hej Anja trzymam kciuki za pobranie krwi!!!my mieliśmy juz kilka razy,raz przez glowke:/dwa razy z dloni,staram sie żeby to maz szedl z mala,a ja za drzwiami placze i zatykam uszy:/ost Asi zyla pekla,db ze mnie nie bylo,bo jak Boga kocham zamadlałabym:(sama,nienawidze mieć pobieranej krwi,a jak mam isc z dziećmi dostaje malpiego rozumu:(nie umiem nad tym zapanować...a jakie badania na alergie robicie,mozesz napisać??nas lada dzien tez czeka kuj kuj:( xxxxxc Asia dzis nie spala 24-3!!!:/miala db humorek,smiala sie i bawila...zrobila tez kupke i znów byla plamka krewki,a juz 1,5m.bylo ok!:(chyba te zeby ja męczyć zaczely,bo to byla 4kupka tamtego dnia,moze stad??? xxxxxx super,ze spędzicie takie wakacje:)tylko pozazdrościć. My bylismy dwa lata temu nad morzem,w tamtym roku ciaza,to ja nie chcialam jechac,w tym roku Aska mala. Dla mnie to żaden wypoczynek z tak malym dzieckiem,zresztą u nas pelno jezior,to jak pogoda będzie ladna,będziemy uprawiać łomżing:D xxxccc Kasica super,ze wyniki są dobre!!!!bardzo sie ciesze!!!a moze na zabki ma stany podgoraczkowe???skoro wyniki ma dobre...watroba pewnie po lekach powiekszona,corka mojej kumpeli bardzo chorowala,brala duzo antybiotyków,to tez miala śledzionę i wątrobę powiekszona,po miesiącu minelo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Magda u Ciebie przespana u mnie nie hehehe a ta tarczyce robilas??? Moze stad senność taka??? Ja wczoraj tez bylam w koncu u endokryn.zlecil badania w sob pojade na krew ze sobą,a po weekendzie z mala pewnie:/i tak mam zaplon,bo mialam po ciąży przyjsc,a to już 5m.:) xxxx Emila dokarmiasz już Adę??pisalas,ze tez Ci slabo przybrała ost. Ja mam stresa przed tymi posilkami przez te kupy...choc i tak sie poprawili bo odst leki i 1,5m bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agagula dopieszczasz swojego:)my to juz chyba miesiąc nic,powiem Wam,ze teraz jak karmie w ogóle seks nie sprawia mi przyjemnosci!!!a do tego blizna po nacieciu,którą mam po starszej,zaczela mnie ciagnac,bolec ipulsowac caly czas:/okropne uczucie:(wizyta u ginki za m.dopiero...te naciecie krocza,to okaleczanie kobiet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Andzik hmmmm moze zmalpuje ta tarte ze szpinakiem sesese:D xxxxx nigdy nie chcialam mieć domu,nigdy!!!ale chyba sie starzeje,bo teraz mi sie marzy,nawet bliźniak moglby byc;P dla mnie,moje mieszkanie jest za Male...nie wiem jak dziewczynki podrosną,jak to będzie wygladalo. Choc i tak ciesze sie,ze mamy swoje M,na kredyt ale lepsze to niż wynajem,chyba???;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×