Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Emila
Repetytorium nie, jeszcze nie dokarmamiam, wydaje mi się , że teraz mam więcej pokarmu i że się pożądnie najada. Ja wazylam ją u siebie na wadze z okazji 5 m-ca i ten pomiar na pewno jakiś dokładny nie jest, a 19 mamy wizytę w przychodni , więc zobaczymy ;) X Wspolczuje nacięć krocza :/ tutaj na szczęście się nie nacina. Choć jak nie mogłam wyprzeć główki to myslalam sobie - tnij kobieto, tnij, hehe ale poszło i bez tego w końcu ;) X Magda gratuluję nocki mimo wszystko, oby takich więcej :) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium ale dobrze ze chociaz chumor byl dobry. moj tez nie raz wstawal w nocy wyspany i siedzial sobie az sie nie zmeczyl, duzo gorsze sa takie noce jak jeszcze dochodzi do tego placz i noszenie na rekach a takich nocy tez troche mialam zreszta na pwno kazda z nas. xx tarczyca kurde repetytorium co ty od porodu ani u endokrynolog swojej nie bylam ani nawet podstawowego tsh sobie nie robilam. ciagle sobie obiecuje ze pojde i ciagle albo cos wypada albo ja zapomne a cho..lerka wiem ze nie ma zartow tym bardziej ze wlosy mi garsciami wypadaja i wlasnie nie wiem czy to od wiosny czy od czego ale wlasnie zmeczona jestem i nic mi sie nie chce a waga to juz tez swoja droga. musze sie w koncu zmobilizowac i zrobic badania i jak bedzie cos zle to sie umowic do doktorki bo ilez mozna znajoma z apteki wykorzystywac zeby mi eutyrox dawala bez recepty. tylko ja mam tez maly problem z ta moja pania doktor bo ona jest jedna na caly Lubin i tak mi sie zawsze wydaje ze olewatorsko do sprawy podchodzi bo wie ze jest jedna i ludzie nie maja wyjscia i tak u niej zostawia te 150 zl bo innego lekarza nie ma. kiedys sie wkurzylam chcialam zmienic i dzwonilam do legnicy prywatnie do jakis dwoch lekarzy to w ogole juz nie zapisuja nowych pacjentow bo tyle maja stalych swoich. cos malo tych endokrynologow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Magda moze masz za mala/duza dawke. Rodzinny ci tsh powinien normalnie bez laski dać!ja chodze na NFZ do endo,w pierwszej ciazy znalazlam:)a w drugiej szybko mnie przyjal,mimo ze mialam na pilne to 4m musialabym czekac gdzie indziej!!!a tam mialam za kilka tyg. :)zresztą teraz tez mnie wcisneli i kontrol z wynikami mam pod koniec maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium dawka nie wiem czy odpowiednia bo wlasnie dawno tsh nie robilam. w ciazy bralam 125 to po ciazy sama sobie obnizylam do 100 i tak caly czas sama biore. u nas ciezko na nfz do endokrynologa chociaz jakbym sie po porodzie gdzies zarejestrowala to juz dawno pewnie bym miala wizyte a tak widzisz taka pipa ze mnie. a od rodzinnego na tsh wziac skierowanie to juz w ogole szkoda slow jedynie na podstawowa morfologie przy chorobie a tsh to mi powie zebym prywatnie robila xx bartek ma 2 drzemke, ja mam zupke juz zrobiona ide sobie po poludniowa kawke zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie szalej tylko zasuwaj do endokrynologa. Przeciez bez wynikow nie mozesz sobie dobierac dawki jaka Ci sie podoba. Wiadomo ze jestes zaganiana ale musisz o siebie zadbac kobietko. Zadzwon, umow sie i czekaj. To juz pierwszy krok. Ja tez tak zwlekalam z dentysta, mialam 2 zęby do dokonczenia tylko i 5 miesiecy mi zajelo zeby sie zebrac i umowic na wizyte. Raz, dwa i spokoj. Moze wyrzadzasz sobie krzywde a nawet nie wiesz. X Agagulo dzizas jak Cie czytam to az nie dowierzam ze tyle w Tobie seksapilu. X Andzik zakupilam produkty na spaghetti z tunczykiem, bede dzialac w przyszlym tyg. Mniam :) X Gosciowko zazdroszcze wakacji na Malediwach. Pojechac tam to tak jakby spelnic marzenie z dziecinstwa. Chociaz i tak szczytem moich marzen jest Kalifornia (Safari dalej Ci zazdroszcze). X Dom oczywiscie tez zawsze chcialam miec. Ale poki co musze sie zadowolic mieszkaniem. Oczywiscie z kredytem w pakiecie. X Anja ja tez jestem pod wrazeniem, ze dajecie rade z jednej pensji, super. Gratuluje. Teraz to sie rzadko zdarza raczej. X Kasia mam nadzieje ze goraczka w koncu odpusci i bardzo sie ciesze ze kt nic nie wykazalo. Oby tak dalej. Czekamy na wylacznie dobre wiesci. X Izunia sto lat!!! Odezwij sie. X musze sie pochwalic, od stycznia zgubilam 10 kg :D jestem mega zadowolona, ale chce jeszcze 5. Milego dnia laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasica
Hejo :-) No w koncu wiesci na jakie czekalam dzis po kontrolnej punkcji wyszlo ze choroba odpuscila jupi:-) Malego odstawiamy od antybiotyku w koncu :-) i odziwo bijemy rekord bez goraczki 15 godzin :-D :-D. Czyzby to znak ze za niedlugo pojdziemy do domku :-D. Dobrze ze obylo sie bez powiklan i maly bedzie w pelni zdrow :-) A tak to cos wiecej spi zaczoł ulewac****ani doktor mowi ze ida mu zeby bo ma dziaselka spuchniete ale ja tam nic nie widze :-) Xx Agagula po twoich postach naprawde czlowiek nabiera ochoty na male co nieco :-P Xx Madzia super ze Bartus przespal cala noc oby tak dalej :-) I zasowaj do lekarza :-) Xxx Eh zapomnialam juz wszystko z tej radosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Kasica huuuura :D to teraz tylko czekamy na wieści kiedy do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł xx ja tylko na momencik bo Młody marudny - UWAGA - widzę pierwszy ząbek! górna dwójka po lewej! czy to możliwe że te poszły pierwsze??? :D xx Kasica - najcudowniejsza wiadomość dnia dzisiejszego! super! ale masz silnego syna :D xx Emci moja kochana! myślę o Tobie i z rana...i w nocy - mimo iż mama zamknięte łocy :P a ponieważ Młody ryczy nie wyślę Ci teraz już więcej słodyczy ;) ale kręcąc się wkoło siebie - obiecuję więcej nie zaniedbywać Ciebie! :) czy już mi wybaczyłaś? :D xx Newt - piękny wynik - ja dalej mam +8... ale biegam co 2 dni więc jest nadzieja ;) xx spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Emila- ale podobno lepiej jak natna kr.o.cze niz by mialo samo peknac. Mi nacinali i w sumie juz teraz nic nie czuje a przy porodzie pamietam ze duzo mi to pomogło ;) xxx Madzia- zazdroszcze Ci tych nocek :) mi z 1 pobudki zrobily sie 3 :( wiec zycze Ci zeby juz tak pozostalo :) i zgdzam się z Neską, powinnas zrobic sobie porzadek z tarczyca i porobic wyniki. To tylko dla Twojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Neska- gratki zgubienia wagi ! :) Dużo wyrzeczeń? Jejku ja tam słodkiego nie lubię ale fast.foody, chipsy to moja zguba :( wakacje tuz tuz a ja nie mieszczę sie jeszcze w krótkie spodenki :( Agagula- przynajmniej biegasz a ja chce zrzucić i nic w tym kierunku nie robie ;D jedynie codziennie biegam... po paczkę chipsów na wieczór do filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Kasica super wiescie;-) kwestia czasu kiedy wrocicie do domu;-) Xxx Neska super wynik tylko pozazdroscic bo u mnie waga idzie w gore przez te cholerne słodycze Xxx Agagula gratki na ząbka obu szybko wyszedł;-) Xxx My dziś byliśmy w gościach u synowej;-) jest 3 tyg starsza i o polowe mniejsza jak Leon. A urodziła się cięższa jak on;-) moja Laurunia;-) Xxx No i Leon zaakceptował spacerowke z wózka quinny;-) i chyba przekonuje się do tego wózka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Izus wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-* Xxx My z m tez dziś swietujemy;-) dziś mija 10 lat jak jesteśmy razem. Kocham mojego męża ponad życie ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasica
Andzik piekny staz oby tak dalej i wszystkiego najlepszego duzo milosci i sexu :-D Agagula gratuluje zeba :-) Znaczy Mieszkowi nie tobie :-P Claudia nie przejmuj sie tym rozszezaniem nastepnym razem bedzie lepiej :-) Adi przez to wszystko zapomnial jak jadl inne rzeczy i teraz mu nic nie smakuje :-) ale ja tam sie tym zbytnio nie przejmuje przyjdzie na wszystko czas :-) Arla nadal nie orrzynalam odpowiedzi dlaczego na fb do nas dolaczyc nie chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arla to dopiero wczoraj mu sie tak udalo, zobaczymy jak bedzie dzis w nocy xx Izus wszystkiego naj naj i zeby sie twojke pragnienia i marzenia jak najszybciej spelnily xx Andzik gratuluje rocznicy slubu. widac po twoich wpisach i zdjeciach ze Leonek jest waszym najukochanszym cudem i ze tak meza kochasz. ta radosc zycia i szczesliwej rodziny bije od ciebie z daleka. oby teraz corunia sie trafila albo nawet i braciszek dla Leonka i juz w ogole bedzie cudowni xx bartek dzis pojadl deserku wieloowocowego ze zbozami z babydream tez b. dobry potem zupke moja i zblendowalam mu tam kawaleczek mieska. spi juz od godziny a ja nadrabiam xx kurcze dzieki dziewczyny jutro postaram sie zadzwonic do przychodni kiedy jest w ogole jakis mniejszy ruh zeby pojsc pobrac krew z bartkiem w nosidle bo inaczej nie mam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Andzik- najlepszego z okazji Waszej rocznicy i zycze kolejnych lat razem :) xxx Kasia- ciesze sie ze jest taka duza poprawa. a co do fb wiem ze umieszcacie tam prywatne zdj wiec nie wiem czy reszta dziewczyn chcialaby abym nalezala do tej grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Neska gratuluję spadku wagi ;) ja mam podobnie od stycznia 11kg i do wagi sprzed ciąży jeszcze 5 ale chcę zgubić więcej ;) X Agagulo moja droga, jak gniewać bym się mogła, jak Tobie, choć czasu braknie, Ty do mnie tak piszesz ładnie ;) ja po prostu uwielbiam Twoje posty i kończę, bo się robi z tego wątek miłosny :P Jednakże dodać coś muszę koniecznie, że gratuluje ząbka, bardzo serdecznie :) X Arla ja znowu slyszalam różne opinie na temat nacinania lub nie, ale co osoba to opinia.. Mi pękło ale bardzo malutko i w sumie od razu po porodzie nie czułam , ze rodzilam w ogóle , więc cieszę się, że w moim przypadku obyło się bez cięcia :) Hehe bieg po chipsy też się wlicza w aktywność :) a ile masz lat tak wg? Pytam z czystej ciekawości :) X Claudina pomalutku się wprawicie w jedzonku :) X Andzik to życzę kolejnych 10 , 20, 30... Itd lat w miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasica
Arla wydaje mi sie ze dziewczyny nie beda mialy nic przeciwko :-) a z chęcią zobaczyła bym Ciebie i Alanka :-) Co wy na to dziewczyny ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik wszystkiego najlepszego dużo miłości i kolejnych szczęśliwych rocznic z coraz większą gromadka. Xxx Izka Tobie też jeszcze Raz sto lat i spełnienia marzeń. Xxx Milej nocki dziewczyny xxx Aha Claudina u nas tez nie nacinaja w de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana Arla widzisz to byl jednorazowy wybryk, dzis juz normalnie pobudka w nocy xx Arla a czemu mialybysmy miec cos przeciwko. dajemy tam swoje prywatne zdjecia ale przeciez ty tez dasz chyba wiec o co chodzi? dla mnie nie ma raczej problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Madzia ale to jednak jedna pobudka a nie 3 jak u mnie :( chociaz dzisiaj przynajmniej budził sie bez placzu tylko sie krecil a tak przez ostatnie dni wielki ryk i szybko musialam robic mleko. Pewnie ze tez bede dodawala zdjecia tylko jestem tu najkrocej i pomyslalam ze moze nie wszystkim sie to spodoba ze bede w grupie na fb. Ale jak nie to chetnie sie przylacze :) xxx Emila mam 26 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dawno przechodzilam takie nocki przy 1 zabku . kilka pobudek placz, maz biegiem robil mleko bo nie wiadomo bylo o co mu chodzi a ja bartka lulalam. czesto bylo tak ze pociamkal chwile i zasypial a za pol godziny czy godzine znowu pobudka. przy tym zabku przy usypianiu tez bylu problemy bo cos nie mogl gleboko zasnac i po kilka razy lulanie i odkladanie do lozeczka. cos sie dzieje ale tobie tez przyjda lepsze nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Andzik gratulacje :) szczescia i jeszcze raz szczescia:) xxx arla wbijaj na fb :) xxx neska niezly spadek wagi!!! zazdroszcze i gratuluje:0 i ide dzis na silownie :p xxx ja spaghetti z tunczykiem tez bede robic :) xxx agagula pytanie do Ciebie- moj Jeremi od jakiegos czasu jak go podrzucam do gory tak sie krzywi w bananka na jedna strone. Wczesniej tak nie robil a Miechu ma rehabilotacje wiec ty ekspert - tez Miechu tak mial ?? ze sie krzywil calym cialem jak go np podrzucilas? xxx i pytanie nr 2 do wszystkich - Jeremek dostal jakiegos podraznienia wokol ust i na brodzie, czerwone, lekko sie luszczy jak wyschnia, jak posmaruje sudocremem to troche lepiej wyglada. Myslicie ze to od sliny i smoczka?? bo jak wezmie smoka to akurat tak ksztaltem pasuje- ktos tez tak mial? xxx Kasica Adi dal rade i Ty tez- jeszcze raz super, teraz tylko czekac kiedy wyjdziecie do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny dziś zmarła moja ciocia o której wam pisalam;-( nie mogę przestać płakać;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Andzik wyrazy wspolczucia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasica
Andzik :-( bardzo mi przykro :-( :-( :-( Xx nfocat to pewnie od nadmiaru sliny ma chyba Bartus Magdy mial podobnie :-) ale nie jestem pewna :-) Xx Arla to czekamy na Ciebie na fb :-) Ja tez nie jestem z dziewczynami od poczatku ale jakos udalo mi się wkrecic do dziewczyn :-) przynajmniej tak mi sie wydaje :-) Xx A maly znow w nocy zagoraczkowal znaczy mial 38.3 ale zeby sie juz nie meczyl to dostal syrop, ale dzis bedziemy patrzec do ilu mu ta temperatura wzrasta wiec przez weekend na pewno tu siedzimy :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Andzik przykro mi z powodu Twojej cioci :( Trzymaj się :* xxx Dziewczyny, wysłałam prosbe o dolaczenie do grupy. Moje inicjaly to A.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik wspolczuje...trzymaj sie kochana Kasica jak juz odstawione wszystkie antybiotyki to moze trzeba wlasnie poczekac bo moze to od tego jak ostatnio pisalas od duzej ilosci lekow xx Nfocat moj bartek mial i ma caly czas bo slina leci strumieniami od zebow. tydzien temu na szczepieniu pokazalam to pani doktor i powiedziala ze jak najbardziej od sliny. kazala natluszczac wiec sudocrem moze lepiej nie stosuj. kupilam wazeline i mu smaruje plus dodatkowo w aptece mi polecila babka Alantan to tez smaruje 2xdziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagula
nie mam jak pisac bo mlody dostaje szalu od zebowxx andzik - wspolczoje xx emcia - lofciam cie xx nfocat - kochanie krzywizna jest wtedy jak kladziesz dziecko a ono w swojej naturalnosci ze tak powiem sie "skreca"...jak to wychodzi samo z siebie...moze uda mi sie zrobic zdjecie miechowi to ci pokaze...tylko nie wiem kiedy bo mlody dostaje ataki szalu a ja razem z nim ;) xx a to uczulenie to na bank od sliny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny xxx Kasiu kurcze ta goraczka pieronska. pewnie gdyby nie to to byscie juz moze do domku wychodzili. xxx Magda wczoraj to nie była rocznica slubu tylko tego ze jestesmy ze soba 10 lat;) i dziekje dziewczyny za zyczenia;* xxx Arla ja tez nie mam nic przeciwko zebys do nas dolaczyla;) xxx Oj agagula wspolczuje. az sie boje co bedzie u nas jak zeby rusza. xxx Ciocia byla super. bedzie mi jej brakowalo. czekamy na wieci z Lęborka kiedy bedzie pogrzeb. xxx Z tego wszystkiego znowu upiekłam sernik;( xxx po poludniu jade do p dr z tym zdjeciem ciekawe co powie. xxx Wiecej nie pisze bo cos weny nie mam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×