Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Andzik - ja robię sama - tylko pierwszy nowy smak kupuję żeby znać konsystencję a potem śmigam w domu z blenderem - zawsze robię na 2 dni. Nad ryżem też już myślałam! Super że Leonkowi zasmakowało! mój już słoik na raz trzepie a dziś zupy było mu mało... xx Safari, Claudina - a może smoczek Lovi? ma kształt piersi...no i nie jest mega drogi ;) xx Kasica - morsowanie fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny no najważniejsze żeby Bartek nie załapał tym bardziej ze siedzę z nim w domu cały dzień a najgorsze jest pilnowanie się żeby mu smoczka nie oblizac. XX. Safari claudina Może wasze dzieci już mają swój wiek i świadomość i po prostu wiedza ze Cycus to jest samo dobro bo i nakarmi i przytuli i czuć przy ustach ciepło i zapach mamy i świadomie nie chcą Już żadnej butli XX Bartka juz tata usypia a ja się w wannie grzeje i zaraz sobie jeszcze grzanca wypije z miodem i cytryna i pod kołdrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula ja na razie tylko sloiczki bo juz dwa razy sie zdarzylo ze jak sama zrobilam to brzuszek bolal:-( wiec wole na razie nie ryzykowac. mezu kupil dzisiaj 3 nowe smaki i bedziemy probowac. xxx Bylam z Leosiem u lekarza. osluchowo wszystko w porzadku. oskrzela i plucka czyste. goraczki brak. a kaszelek jest. maly ma na podniebieniu jakies pecherzyki ktore swiadcza o wirusie. antybiotyku nie dostalismy tylko mucosolvan do inhalacji kropelki do noska i wit C. nic typowego na wirus nie dostalismy bo Leos jest za maly. no i spacery jak najbardziej wskazane. wiec jutro smigamy xxx no i mnie dopadlo. kicham jak szalona i smarkam co chwile:-( masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Magda - nie mów mi że oblizujesz smoczek Bartka... nie wolno...mamy za dużo bakterii i zarazków i w ogóle...nu nu ;) xx Andzik - kurczę - zdrówka! my już to przerabialiśmy - katar miałam przez 3 tygodnie :( a co do jedzonka to kupiłam od rolnika marchewe, seler, pietruchę i ziemniaki - i tak mu robię i odpukać jest git :) teraz dodam ryż... a jak dostanę "prawdziwą" kurę to ugotuję najpierw to na rosołku a potem dostanie mięcho :) xx teraz co widzi to chce polizać... ja pier du...dziś przy obiedzie lizał ogórka kiszonego! nawet się nie skrzywił... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Siemka ;) Magda gratuluje postępów u Bartka i dobrze, że z oczkiem lepiej :) Zdrowka dla Was X Ags super, że imprezka urodzinowa udana, dziecko zadowolone a to najważniejsze :) X Malwi nie mam pojęcia co o tej sytuacji myśleć, ale chyba wszystko jest możliwe... X Agagula fajnie, że Miesio taki smakosz :) Ada ma nóżkę 9 cm. Ja tam lubię Twoje posty i dziewczyny na pewno też, więc pisz choćby na całą stronę :P Jak po kąpieli w lodowatym Bałtyku? X Andzik wracajcie szybko do zdrowia :) mój mąż też w tym roku 30- stka , jak już coś wymyslisz co so imprezy to pisz, może mnie zainspirujesz :) X Pałka super, że serduszko ma się dobrze :) Co do faceta, skoro i tak możesz liczyć tylko na siebie, to pogoń go, bo pewnie tylko Ci nerwy szarpie niepotrzebnie :/ może wtedy pójdzie po rozum do głowy i zrozumie co jest ważne w życiu.. X Safari jeśli to skok u Was to niebawem powinno już być lepiej, wytrwałości :) X Ja akurat smoka absolutnie nie liżę , nie calowalam też Ady w usta, choć ostatnio mi się parę razy zdarzyło i tak się zastanawiam czy lepiej w ogóle tego nie robić jak do tej pory czy może drobne caluski są dopuszczalne ...? Jaki macie do tego stosunek? X U nas w sumie żadnych nowości, pogoda średnio dopisuje . Wczoraj byliśmy u znajomych, którzy mają miesięczne dziecko i byłam w szoku, że Adusia już tak urosła, a ja myslalam, że ona ciągle taka tyci jest hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej O 10 IDE do lekarza ....angina ropna jak zwykle.tak podejrzewam Xx Kur de ja malemu od urodzenia oblizuje smoczek czy próbuje mleko z butli przed podaniem. Wiem ze u nas w budzi dużo bakterii ale jakoś nie slyszalam ze koniecznie nie wolno ...jej zla mama jestem. W sumie raz mial plesniawki ale szybko przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, zla mama to Ty na pewno nie jestes, ale faktycznie smoczka oblizywac nie mozna. Zdrowka dla Ciebie. Ja tez mam gardlo zawalone! Znowu!!! Reszte skrobne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGS dzięki dzięki kochana. To tobie tez zdrowka. Ja będę walczyć z panią doktor o od razu jakiś mocniejszy antybiotyk bo zawsze najpierw dają slabszy i muszę do nich chodzić drugi raz i się męczyć a teraz przy dziecku nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja hol:-) Xx My jak zwylke dzien przywitalismy o 5.30 i oczywiscie kupa ;-) przesrane :-P Xx Madzia - jestes nad wyraz bardzo dobra i opiekuncza mama! Tylko nie oblizuj smoka ;-) ja jak robie mleko to podgrzewam wode, wlewam do butli i smakuje tylko przez dotyk warga...potem mleko wsypuje i mieszam :-) Xx Emi - dzieki ;-) ja Cie tez :-D po morsowaniu super:-) w koncu czuje ze staje na nogi i choroby mam za soba:-) chociaz jak byly 2 stopnie na dworzu a woda miala 4 st. to nawet bylo milo:-) zaden wyczyn. Xx Ags, Madzia - zdrowka! Xx Milego:-) ja mam obiad z wczoraj, pije kawe, Mlody spi, jestem juz nawet umyta :-P wiec zyc nie umierac jeszcze chwila i biegne na spacer:-) szkoda tylko ze mam pusta lodowke ;-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D co do picia z butelki to u nas była masakra kiedyś odciągałam swoje mleko i dawałam małemu wieczorem najpierw cyc potem butla i skubany tak załapał butle że potem cyca nie chciał więc zaprzestałam tak robić i na szczęście z powrotem złapał cyca :) a teraz je cyca pije z butelki i je też z łyżeczki :) ale na to że dzieciątko nie chce butelki to wam nic nie poradzę :P xx Madzia ja przy córce miałam manie oblizywania smoka i małej nic nie było ale wiem że to było nie higieniczne :) teraz przy małym tego nie robię no chyba że nie mam gdzie go umyć to wtedy oblizuję i wycieram w pieluchę :) ale broń boże nie jesteś żadną złą mamą !!!! :) xx Agagula to ty pływałaś? myślałam że byłaś oglądać tylko morsów :) podziwiam ja bym tam do takiej lodowatej wody nie weszła :) Andzik zdrówka dla was i dla reszty :) Ags, Madzia również zdrówka wam życzę :) xx Emilko ahhh ta twoja córcia Śliczna jest :) mojemu małemu też się chyba spodobała bo patrzył i patrzył na nią :) XX a u nas też jakiś katar się panoszy ale mam nadzieje że nic więcej z tego nie wyniknie :) pięknie słonko świeci :) Pranie się robi a ja piję kawkę mały usypia więc można posiedzieć :) xx a mój mały nie lubi jak was czytam bo często wtedy płacze więc wziełam się na sposób i czytam mu co wy tu piszecie hehe i nie wiem ale strasznie go rozbawił post Emilki i Agaguli hehehe :) A co w nich śmiesznego to nie wiem he :D Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej :) a dziewczyny wlasciwie po co oblizywac smoczek?? nigdy tego nie rozumialam po to sie robi ??:) xxx agagula ja juz czuje sie ok :) jeszcze mam dyskomfort przy wiekszym wdechu , jak leze na prawym boku albo sie skrecam ale jest juz o niebo lepiej :) tylko laktacja jak stoi tak stoi :/ maks 60 ml z jednej piersi i wiecej nie da rady :/ mlody tez duzo wiecej nie sciaga bo przestaje ssac piers i placze . A Ty co z ta blizna masz?? bo pisalas wlasnie kiedys ze cie boli ale myslalm ze przeszlo- moze jakis nerw uszkodzony?? ja nadal mam srednie czucie w skorze kolo ciecia xxx palka kurcze nieciekawa sytuacja z facetem.... moze faktycznie taki kop mu sie przyda?? a jesli sie tym nie przejmie to znaczy ze nie warto o niego zabiegac xxx andzik i inne mamy ktore podajecie sloiczki- powiedzcie mi gdzie kupujecie pojedyncze smaki?? tzn patrzylam w sklepie z ciekawosci i wszedzie jest np marchew z czyms, dynia z ziemniakami itp. nie widzialam samej marchewki albo samej dyni xxx mamy mm mam do was pytanie- ja dokarmiam mojego bebilonem ale ma brzydkie kupy - zielone. Wiem ze tak nie powinno byc wiec zmienie mu mleko jak tylko skonczy sie to opakowanie i zastanawiam sie nad Hipp (wiem ze ktoras uzywa) bo nan nie chce ze wzgledu na sol i maltodekstryne w skladzie:/ a wasze dzieci jakie maja kupy po mm?? takie ciastowate i zolte czy tez zielone?? xxx safari, claudina - moze inny smoczek i butelka pomoga? xxx magda , andzik, ags i reszta chorych- wracajcie do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat :) co do smoczka to jakos tak samo sie brało i oblizywało nawet nie wiem sama po co :D a co do tych słoiczków to żle coś musisz patrzeć bo w rosmanie i w super marketach są słoiczki i soczki tylko z jednej rzeczy :) hipp jest najlepszy chyba bo po otwarciu może stać jeszcze 48 godz :) wiec u nas jeden soczek jest na 3 dni :) lipa że masz już słabą laktacje ale może jeszcze się coś rozkręci :) co do mm to my z córką używaliśmy nan i byłam bardzo zadowolona a kiedyś zmieniliśmy na bebiko i była masakra zielone kupy bolał ją brzuch wiec z powrotem wróciliśmy do nan i było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam od lekarza przeziebienie czerwone gardlo. dala antybiotyk ale narazie kazala nie wykupowac bo powiedziala ze narazie anginy nie widzi. xx co do smoczka to ja oblizywalam zawsze wlasnie nie wiem po co na wszelki wypadek zeby gdzies jakiegos wloska nie bylo czy cos. xx dzieki dziewczyny za zyczenie zdrowka a dobrymi mamami wszystkie jestesmy :-) xx jeszcze pytanie bo wrocilam od lekarza i od razu zauwazylam ze bartek ma wypieki, dotknelam to jakis taki cieply, zmierzylam i ma 37,3 stopnia. teraz wypieki mu zeszly ale temperatura 37,2 caly czas. czy u takich malych dzieci to jest stan podgoraczkowy, mam sie szykowac na jakies chorobsko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i niech mi ktoras z was wytlumaczy jak filmy dodajecie na fb bo ja nie potrafie. moze to trzeba z komputera zrobic a nie z tableta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia dobrze ze to nie angina. 37.3 to jest dobra temperatura moja tez często taka ma jak nic jej nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A butelki mam 3 z aventu . Z hipp i z lansinoh. Z żadnej nie chce. Wyciąga jezorek maca ze sztuczne krzywe się i nie napije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale mi mala marudzi dzisiaj. Juz nie wiem co jej jest. Kupy nie ma 4 dzien! Wiem, ze tak moze byc, ale ona zawsze miala codziennie, ewentualnie raz na 2 dni. Wczoraj nie chciala jesc, ale dzis je normalnie. Do tego my wszyscy przeziwbieni, tylko Emi sie trzyma. xxxx Safari, Claudina, u nas o butelce tez nie ma mowy. Juz nawet przestalam probowac. Poczekam jeszcze z miesiac i sie w niekapek zaopatrze i niech sie uczy ;) xxxx Magda, moze obejdzie sie bez antybiotyku. Oby Bartus nic nie zlapal. Tempetatura normalna jest. xxxxx Palka, wspolczuje sytuacji z partnerem. Oby oprzytomnial i ruszyl sie do roboty. Musi Ci byc ciezko. xxxxx Dzieki za zyczenia zdrowia ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Nfocat my jestesmy na mleczku hipp. i rozne sa kupki. raz luzne i zolciutkie a raz zielone i plastelnowate. wszystko zalezy czy robi codziennie czy co drugi czy trzeci dzien. zielone kupki sa od zelaza w mleku. tez wczesniej probowalam nan ale byly mega zatwrdzenia po nim. xxx a sloiczki przewaznie maz kupuje w tesco albo w rosmannie. a ja w biedronce. xxx u nas dzisiaj duzo lepiej ze zdrowkiem Malego ale za to ze mna gorzej. nos zawalony gardlo boli. ale na spaacerku bylismy bo wiosna u nas:) po poludniu mezawysle a ja do kosciolka pojde bo rekolekcje mamy. a na jutro gosci mamy bo tescowa ma urodziny i mamy odpust w parafi i robimy taka mala kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łącze się w bólu z przeziebionymi, mnie też coś dopadło :/ Agagula Ty to chyba nigdy nie chorujesz dzięki temu morsowaniu co? ja mam 4 butelki: lovi, mambaby, tt, medela i z żadnej nie pije a wczesniej piła z każdej.. Mała cwaniara, chce cycka i koniec ;) za to wczoraj zasnęła o 19 bez żadnego usypiania, nawet jej nie zdążyłam w pizame przebrać :D Ja z kolei smoczki wyparzam za kazdym razem jak mi spadnie.. przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kasica - ano pływałam :) lubię jak mi się wszystko kurczy w wodzie ;) zwłaszcza brzuch :D xx Nfocat - dorze, że wracasz szybko do zdrowia! ja miałam badania krwi, moczu, usg - niby ok - ale blizna mnie boli po lewej - tak jakby ciągnęło mnie coś...mam przeczulice i nie lubię się dotykać :/ czytałam że niektórym tak zostało - masakra... xx my na bebiko i stałych posiłkach mamy teraz kolorowo i sztywno ;) xx Magda - może bez antybiotyku się obejdzie? ja po wycięciu migdałów nie wiem co to angina! xx Ags - może masaż brzusia i zginanie nóżek? u Miśka to działa... xx ja kupuję bobovita słoiki jak muszę - one też po otwarciu są ważne przez 48h... xx Claudina - póki morsuję to jestem na chodzie...coś w tym jest :) a jak mi smoczek spadnie to go myję pod bieżącą wodą - kiedyś tylko w wygotowanej ale zaprzestałam odkąd zaczął spadać po kilkaset razy dziennie ;) nie wiemy co to pleśniawki ;) xx Gosiaczek - hop hop gdzie jesteś? xx Anja - kobiecinko moja pisz co u Anki i Hanki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Ags, Claudina zdrowiejcie szybko X Agagula hehe żaden wyczyn? Żaden wyczyn to wejść do wanny z ciepłą wodą :P X Kasica cieszę się , że wywolam śmiech u Twojego synka :D X Ja miałam pomrozone mleko juz od 3 miesięcy prawie, bo było potrzebne jedynie jak rodzice byli u nas i dziś pomyslalam , że dam je Adzie, żeby zobaczyć ile ml wypija i czy z butli chce pić, bo jak będziemy w Pl to na pewno zechce wyjść gdzieś bez Ady. No i zassala butle i taką miała minę, że nie mogłam się nie rozesmiac hehe , tzn mina nie była ze szczęścia, bo od razu się od butli odsunęła i wyplula mleko. W pierwszym momencie pomyslalam, że też mamy problem z butelką, ale na szczęście wpadlam na pomysł żeby świeżo odciągnięte mleko dać , no i te wypiła :) ale w jednym momencie miała smutną minkę i łzy w oczkach, tak jakby z żalu, że to nie jej ukochany cycus .. Zastanawia mnie tylko czy smak mleka aż tak się zmienił przez ten czas, czy przez mrozenie.. Nie mam pojęcia X Kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej dziewczyny, Agagula dzięki za pamięć kochana :-) u nas w miare ok, Hania rozsmakowuje sie ciągle w nowym jedzonku "sloiczkowym" wszystko lubi!!!! tylko niestety nie wszystko jej sluzy :/ uwielbia szpinak z ziemniakami po kturym dostała mega zaparcia tak wiec narazie go odstawiamy :-) xxx kurde u Was sie tak duzo dzieje ze nie wiem co ktorej mam napisac.....Pałka wspolczuje sytuacji z mężem, dziewczyny mają racje ze powinnas mu pokazac ze schodzi na dalszy plan. xxx Emilka Twoja Adusia jest przesliczna! xxx Kasia kurde po przeczytaniu Twojej historii dlugo nie moglam sie otrząsnąć, ale dzielna z Ciebie dziewczyna i miejmy nadzieje ze teraz juz bedą same pozytywne historie w Twoim życiu. xxx Agagula Miesio sobie super siedzi u babuni :-) Ty go tak nie sadzasz? moja Hanka to uwielbia a lekarz powiedzial ze jak dziecko domaga sie czegos to zeby go nie uwsteczniacz, zreszta Hanka juz i tak dlugo jezdzi w spacerowie w pozycji pol leżącej.....nie nawidzi byc na płasko. xxx U nas chrzciny 25 kwietnia, restauracja zamowiona jeszcze tylko ksiądz pozostał. xxx Malwi Marysia wyglądała cudownie na chrzcie a Twoja siostra? mega podobna do Ciebie :-) xxx Madzia jesteś super babką i super mamą i nigdy nie wolno Ci w to zwątpić ale smoka nie oblizuj, dziewczyny mają rację :-) xxx No i chyba resztę juz zapomniałam co miałam napisac :/ Wszystkim choruszkom życzę duzo zdrowka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja hol:-) Emcia hehe tak sie sklada ze akurat siedziec w wannie z ciepla woda nie potrafie:-P hehe i bylby dla mnie mega wyczyn wytrzymac chociaz 10 min ;-) Xx Anja - dobrze, ze jestes:-) Mieszka sadzam ale na chwilke, a on od razu prostuje nogi bo chce stac ;-) tylko ja sie boje przez te jego skrzywienie...za 2 tyg. idziemy do doktorki od rehbilitacji:-) Xx Nie spimy oczywiscie od 5... Xx Zapowiada sie piekna pogoda:-) Xx Milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agagula oj ja bym chyba chciala miec tez wyciete bo zawsze jak jestem chora to wszystko mi sie kumuluje w gardle :-( xx dzieki dziewczyny oby poszlo bez antybiotyku, przez noc bol gardla zamienil sie w taki suchy kaszelek i drapie i swedzi. koniecznie musze kupic syrop szczegolnie na noc xx wlasnie przyszly mi z alle.gro dwie sukienki na chrzciny. w niedziele jak juz sie uczeze i umaluje to wybiore ktora ubiore. xx dzisiaj idziemy z bartusiem jemu szukac jakiegos stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja dobrze ze jestescie;) jak moja synowa sie miewa? ;) xxx Magda udanych zakupow dla Bartusia no i czekamy na wasze foto z chrzcin;) xxx ja od wczoraj szaleje w kuchnie. zrobilam patery pod galareta dwa rodzaje roladek , golonki po bawarsku, udka pieczone, salatke jarzynowa i barszczyk. a po poludniu na swiezo zrobie salatke grecka. na tej kolacji beda moi rodzice i braciszek i my domowi;) xxx Pogode mamy wiosenna wiec po poludniu idziemy na spacerek xxx dzisiaj druga rocznica smierci mojego dziadolka:'( tesknie za nim. wiem ze to dzieki niemu mamy Leosia bo prosilam go zeby sie wstawil za nami u Boga. Kochany dziadzi Janek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) ja tylko na sekundę. Dziadek zmarł w niedziele dzisiaj byliśmy na pogrzebie. Umarł równo tydzien po chrzcinach... Maryska to czuła jestem pewna... X Jak tylko znajdę chwile to wpadne na dłużej, z powodu organizacji pogrzebu za który odpowiedzialny był mój maz nie mam na Nic czasu. Slemy całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik - wez mnie do siebie na kolacje!!!:-) pycha! Udanej imprezki Xx Malwi - wyrazy wspolczucia... Xx Padam na twarz - funkcjonowanie od 5 rano z dwoma spacerami mnie w koncu wykonczy;-) Xx Synu spi wiec i ja brykam:-) Xx Kolorowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik Ubranko kupione :) pewnie ze dam zdjęcia. Kurcze chcialabym żeby juz bylo po bo juz się stresuje czy że wszystko pójdzie dobrze. Udanej kolacji Xx Malwi Wspolczuje straty dziadka Xx Bartus jeszcze je ale juz przy mleku usypia wiec zaraz go tylko do lozeczka przezuce i tez się klade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×