Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Emila
Agatula już wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak tam Marysia od Malwi i jej paranolmalne zdolności, i u gosiaczka - bo dziewczyny rzadko piszą. Stały czytelnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosciu tez wlasnie sie zastanawiam gdzie sie podziały dziewczyny;) xxx My dzis mielismy spokojna noc. mały grzecznie spał aby koło 4 obudził sie na mleczko i spał jeszcze do 9. i przedewszystkim jest spokojniejszy i weselszy.;) xxx dzisiaj dalam małemu poł lyzeczki kaszki z glutenem;) zobaczymy jaka bedzie reakcja xxx Zimowa mamo gdzie jestes? jak twoje chłopaki? xxx Agagula mnie tez podeslij troche libido;) xxx zastanawiamy sie z m czy za miesiac nie zaczac staran nad kolejnym malenstwem? tak mi sie marzy teraz córeczka;) xxx Moj m wczoraj marudził ze jade na ta zumbe ale zas stwierdził ze potrzebuje troche wyjscia bo ciagle w domu siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Andzik pozostaje tylko życzyć powodzenia w staraniach o córkę :) a swoją drogą to szybko Ci się chce kolejnego dziecka, ja chcę ze 2 lata odczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik - ja zawsze wieczorem sypię mu łyżeczkę kaszki z glutenem...chyba ;) muszę przeczytać :) xx Emi - lubię jak jest wszystko jasne ;) choć i ciemności są git :D hehe xx Gościu - Paranormalne - dobre :) xx dziołchy - no właściwie gdzie Wy?? :) pisać mi tu wszystko jak na spowiedzi ;) xx Andzik - po cc trzeba odczekać 2 lata na następne maleństwo - nie mówili Ci o tym? mi za każdym razem jak idę do lekarza to powtarzają - chociaż ja już podziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Jestem, jestem. Czytam codziennie ale zeby odpisac to brak czasu;) mielismy ostatnio ciezkie 3tyg bo maz pracowal od rana do wieczora i praktycznie sama bylam z dziecmi. O 21 padalam juz na pysk. Nawet nie chodzilam na spacery tylko siedzielismy w ogrodzie. Chlopaki znowu zlapali katar ale to zadna nowosc;) mialam cos pisac ale zapomnialam;) Aaaa chyba wiem. Co do relacji na forum. my z dziewczynami z maja 2013 codziennie ze soba piszemy, praktycznie od rana do wieczora i w nocy jak ktoras karmi;) piszemy na czacie facebookowym. No i oczywiscie na grupie bo nie wszystkie za czatem nadarzaja:) mam wrazenie ze sie zaprzyjaznilysmy. Piszemy naprawdę o wszystkim i wiemy o sobie nawzajem wiele rzeczy;) jest to relacja z ktorej na początku moj maz sie smial ale teraz juz nie ma takiej odwagi;) nie raz bylo tak ze my juz wiedzialysmy np o ciazy a mezowie i rodzina jeszcze nie;) byla dziewczyna ktora miala problemy finansowe to zrobilysmy sciepe i kupilysmy jej potrzebne rzeczy. Mozna by wymieniac dlugo jak sie zrzylysmy ze soba;) Xxx andzik-ja mala roznice wieku polecam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula tak wiem ze trzeba poczekac dwa lata. ale nie wiem jak to u nas bedzie wygladalo tym bardziej ze pierwsze bylo inv. dlatego chcemy sie zaczac starac zeby czasu nie marnowac. aleczas pokaze jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa wiem! Andzik z tym czekaniem dwa lata to jest sciema! Kolezanka z forum ma miedzy chlopakami 16mcy roznicy i jedno i drugie dziecko ur cc, nie bylo przeciwskazan do ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik - starac sie jak najbardziej :-) przesylam Ci duuuuzo checi! :-) mam nadzieje, ze Wam sie uda i spelnisz swoje marzenia o coreczce :-) Xx Skoro tylu lekarzy mowi ze lepiej odczekac to chyba cos w tym jest...pewnie, ze jak ktos juz zajdzie to nie bedzie wyboru...ale sama po sobie widze ze minelo prawie pol roku a blizna czerwona i nie wszystko jest jeszcze ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys slyszalam o tych dwoch latach ale znam kilka przypadkow krotszych okresow i zadnen lekrz nic nie mowil. Blizna to jedno wazniejsze jest to co w srodku. Moja gin tez nie ma nic przeciwo krotszemu okresowi niz dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Problem w tym ze srodek goi sie dluzej...ale co organizm to inny czas regeneracji... jak widac zdania lekarzy tez sa podzielone - chociaz ja osobiscie ciagle slysze wszedzie ze NAJLEPIEJ (wiec byc moze...) i najbezpieczniej jest ten czas odczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Mnie tez lekaz mowil zeby minimum rok poczekac. ale boje sie stracic czas. wszystko wyjdzie w praniu xxx nasz skarbek ale sie dzisiaj rozgadal. ubaw mialam z niego po pachy xxx i mamy mega okropna pogode. strasznie wieje. pada deszcz i grad. brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej dziewczyny, Tort z bucikami zamowione, teraz dumam nad swoją "kreacją" pochwalcie sie jak byłyscie ubrane :-) xxx Andzik super ze sie zdecydowaliscie na drugie maleństwo, podziwiam Was:-) no i zycze powodzenia, bede baaaaaardzo mocno trzymała za Was kciuki i przesylam dobrą energie :-) musi się udac :-) Mi lekarz powiedział po porodzie dokładnie tak : "po 6 tyg zapraszam Pania na wizyte i ustalimy antykoncepcje bo ja rok po roku cc nie robie bo to niebezpieczne" I odnosnie blizny Agagulo....u mnie cos sie stalo i mega zaczela mnie bolec blizna (tez mocno czerwona) i brzuch, cholera wie dlaczego. Chyba umowie sie do gina tylko straaasznie szkoda mi 200zl zwłaszcza ze chrzciny przed nami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Ja też uważam, że lepiej dla organizmu jest odczekać te 2 lata a jak już się zajdzie to przecież urodzić trzeba :) Ja rodzilam sn i też gin namawiała na anty i żeby się nie spieszyć . A na Twoim miejscu Andzik też już bym się starała żeby czasu nie tracić, a nóż się uda szybko :) trzymam kciuki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi??!! hop hop ?? co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik to co Mieszko dzis wymyślił to tez padlam...robi brrrrrrr i sie tak przy tym slini ze szok! Potem wrzuce jego nowa gadke:-) no i dotarl palcem od nogi do buzi :-) Xx Andzik - kurcze dwie stowki za wizyte to mega... tyle razy bylam juz u gin ze z torbami bym poszla ;-) mam nadzieje ze nic Ci nie jest. Xx Kolorowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia podróż ok dopóki spała a potem było ciężko. Przesiadlam się do tyłu żeby ją zabawiać ale wszystko było dobre na 5 min a potem ryk.. ale polecam aplikacj***aby view. safari a jak Wasza podróż? A mój gin mówił że optymalnie powinno się odczekać przy sn 9 miesiecy żeby organizm mamy się zregenerował ale z cc to dużo dłużej bo przecież rana musi się zagoic. Chodzi o ryzyko pęknięcia macicy w miejscu cięcia..a wtedy to przechlapane wiec ja bym sie nie zdecydowala przed uplywem roku to na pewno. Andzik pogadaj z ginem on będzie wiedział najlepiej. Inna sprawa to nasze maluchy trzeba dużo podnosic i nosic na razie a w ciąży się nie powinno wiec ja to zaczne myśleć dopiero jak mała się zrobi bardziej mobilna. Anja dawaj teraz na fb propozycje sukienek, cos wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Claudina to troszkę się umęczyliscie, kurcze aż się boję jak ta moja panienka zniesie podróż... X Anja a jednak tort z bucikami wygrał :) oczywiście jest śliczny, ale ja się zakochałam w tym drugim i koniecznie pokażę foto w swoim zakładzie cukierniczym i mam nadzieje, że zrobią taki, także super ,ze wstawiłas te zdjęcia :) X Natalia co u Ciebie??? Ojj daaawno Cię nie było tu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz testować to ZGARNIJ ZESTAW 30 PRÓBEK PRODUKTÓW DZIECIĘCYCH różnych marek ! :) Jestem blogującą mamą - poniżej link do konkursowego postu: http://www.martynag.pl/2015/03/zgarnij-probki -produktow-dzieciecych-od.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Andzik heh gdyby ktos mi dal potwierdzenie z gory jakies ze teraz bedzie na pewno corka to tez bym juz wzywala meza z pracy zeby sie brac z nim za robotke w domu :-) xx zimowamamo kurcze super z tatym forum ze tak sie poznalyscie dobrze i pieknie z wasze strony ze pomoglyscie tej biedniejszej mamusi xx Emila ty jestes taka laska ze na pewno znajdziesz sobie extra kiecke i bedziesz super wygladac. tak szczeze mowiac to czekam na Wasz chrzest zeby popodziwiac ciebie i Hanulke bo jka tez pewnie slicznie wystroisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Andzik heh gdyby ktos mi dal potwierdzenie z gory jakies ze teraz bedzie na pewno corka to tez bym juz wzywala meza z pracy zeby sie brac z nim za robotke w domu :-) xx zimowamamo kurcze super z tatym forum ze tak sie poznalyscie dobrze i pieknie z wasze strony ze pomoglyscie tej biedniejszej mamusi xx Emila ty jestes taka laska ze na pewno znajdziesz sobie extra kiecke i bedziesz super wygladac. tak szczeze mowiac to czekam na Wasz chrzest zeby popodziwiac ciebie i Hanulke bo jka tez pewnie slicznie wystroisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dzien dobry mamuski;) Moje dziecie jeszcze spi. ja juz ogarnelam kuchniie i obralam pyry na placki ziemniaczane. xxx Ta wysypka u Leona nie byla spowodowana aantybiotykiem tylko chyba szpinakiem. bo wysyka zeszla a antybiotyk bierzemy caly czas. xxx Anja ja mialam prosta czarna sukienke z bialym kolnierzykiem xxx Magda od ktorej nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik - jestes jak moja tesciowa! Kobieta cyborg, dom na błysk, dzieci na błysk, obiad ugotowany. Kurde podziwiam, bo ja w jednym wielkim rozpierdzielu... Agagula - było i dawno nie było tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik ja od okolo 6 jak co dzien :-) a czemu pytasz ? no ja tez cie podziwiam za Twoja organizacje. Bartek ma teraz drzemke ale ja siedze i pije kawe bo narazie nie chce mi sie nic robic xx Matko jaka pogoda do du.py. drugi dzien dzis nie bedziemy na spacerze bo wczoraj wichury naprzemian z deszczem i gradem a dzis dalej wieje jak chole..ra i snieg pada. sniegu sie nie boje ale to wiatrzysko to przegiecie xx czuje sie jak jakas ograniczona ruchowo tak mnie te plecy rypia, nawet jak siedze. nie wiem od czego ale musze uwazac jak biore bartka na rece bo schylam sie z takim bolem ze boje sie ze jak mnie zlamie to juz sie nie wyprostuje :-( xx dalam zdjecia z chrzcin na fb. sobie do wywolania kilku chociaz musze jakos je poprawic i pozbyc sie przede wszystkim swiecacych oczu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
U nas też pogoda okropna, właśnie ten wiatr najgorszy :/ wczoraj jak wyszlam na spacer to myślałam, że mi wózek porwie :P No i już 3 dzień nie mamy telewizji, bo talerz na dachu ciągle się przestawia wrrr :/ X A ja jestem szczęśliwa, bo zostanę ciocią z prawdziwego zdarzenia, moja siostra będzie miała dzidziusia i też będzie listopadową mamusią ;) ( w sumie ja teoretycznie jestem grudniowa ale sercem listopadową:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł :) ano dzieńdoberek :) xx Gościu - no to super - hehe - aż se wzdechnęłam ;) xx Emi - ja tv nie oglądam ;) xx mój M ma tydzień urlopu więc na spacery teraz on chodzi..a ja..jem :D znowu mam taki apetyt że ho ho :D xx Claudina - super że w sumie dojechaliście szczęśliwie :) xx dziś w nocy urodził się mój bratanek :) 3650 i 51 cm - taka kluseczka ;) xx póki co miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula gratulujemy bratanka, prawie taki kluseczek jak moj byl po porodzie xxx Emila super gratuluje ze bedziesz ciocia i gratulacje dla siostry. to czekamy do listopada na zdjecie twoje z siostrzenica lub siostrzencem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Hej gratuluje bratanka i bratanic i w ogole wszytskich dzieci urodzonych i w drodze:) xxxx magda bardzo fajnie Wasze chrzciny wygladaly :) xxx agagula kobieto kurde daj mi tez troche tego twojego libido bo widze ze pomaga:) xxx zjazd mozna zrobic w srodku polski zeby kazdy mial podobna droge:) xxx zimowa to naprawde fajnie ze pomoglyscie obcej osobie zforum :) xxx po cc lepiej jest odczekac te 2 lata a hitem jest to co mi polozna powiedziala ze okres pelnej rekonwalescencji po cc to 7 lat:D xxx a my mamy dalszy ciag problemow z mlekiem :/ masakra po nan dostal wysypki, bebilona nie chcial jesc , teraz mamy hipp i je go bardzo chetnie ale za to kupska smierdzace, bardzo jasne i pieniste:/ Andzik wy po hipp tez tak macie?? chyba wszytskie mleka jakie sa wyprobujemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula dobrze,że nie olądasz TV, bo telewizja kłamie ;) ja mam swoje pewnie glupkowate seriale, które oglądam od lat i takie to przyzwyczajenie :) gratulacje ciociu :) X Nfocat wspolaczuje problemów z mlekiem, oby się w końcu jakieś trafiło, które będzie odpowiednie pod każdym względem :) Swoja drogą pojęcia nie miałam, że te mm mogą tyle problemów stwarzać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
emilia ja tez nie mialam pojecia:/ tzn slyszalam ze jedno mleko bardzie pasuje niz drugie ale myslalam ze to takie gadanie:/ no nic dzisiaj enfamila kupie i zobaczymy :/ kp bylo o wiele latwiesze:/ na chwile obecna kp 2 razy dziennie bo nie udalo sie rozkrecic z powrotem laktacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×