Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Anja, Marys zasypia przed 20 pierwsza pobudka na jedzenie miedzy 24-2 pozniej przed 4 i ok 7 jeszcze raz je i pozniej wstaje przed 8. Takze nie przesypia całej nocy. X Mała dostała ziemniaka i brokula co teraz? Pietr***** seler? X Tez mam tatuaże trzy znaki biegnącej w lini kręgosłupa. Mam kolczyk w pępku miałam kolczyk w brwi, pol głowy wygolone, generalnie lubie takie rzeczy:) X Andzik, daj znac jak po prześwietleniu, powodzenia w robieniu dzidzi no2:) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
No zesz dziewczyny,dodalam 4zdj!!!kliknelam na ikonkę dolacz do grupy,zle????musze Was wszystkie dodać do znajomych??? Jeju ale jestem glab:/jak cos poprosze siostre,to mi pomoże:) myslalam,ze to wystarczy:/bo tak to nie wiem,wyszukalam,znalazlam,dolacz do grupy i mam,ze oczekuje czy cos takiego.... xxxx Magda nawet jak profil jest zamkniety grupa fb ma prawa do zdj wszak wrzucasz je na serwer. moja dzis tez mega marud:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Po raz trzec***isać nie będę tego samego:/cos dzis mam pecha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
nfocat- piękny! i widac ze wymagał duzo pracy. to moje to sa "pierdki" w porownaniu do Twojego. xxx Anja- poki co to sa plany. Obok mojego rodzinnego domku jest dzialka na ktorej moglybysmy wybudowac przedszkole ( z moja mama ktora jest nauczycielka klas 1-3). Łatwiej byloby gdybysmy mialy juz jakis budynek i starac sie o dofinansowanie na wyposazenie badz remont a trudniej jest o dofinansowanie na cal inwestycje ale bedziemy probowac. Mamy faceta ktory zajmuje sie tymi papierkowymi sprawami i bierze za to 6 tys. 2 tys na sam poczatek za wnioski, wszystkie dokumenty itp a 4 jak dostaniemy kase. Teraz czekamy od firmy na kosztorys postawienia takiego budynku. Mylimy o budownictwie modulowym. Na pocatek 2-3 sale a jak bedzie szlo dobrze to dobudowanie. Nie chcemy kuchni tylko catering ze wzgledu na to ze duzo wiecej jest wymagan- sanepid itp. Poki co nie ma takiego rogramu ktory sfinansuje nam to ale facet mowil ze trzeba poczekac bo sa plany na lata 2015-2020 ze unia bedzie finansowala. Ale jak juz wczesniej pisalam zobaczymy co sie nam uda zrobic. Wszystko sie w sumie okaze w polowie wakacji. xxx Gotuje dzisiaj kompicik z jabluszek bo tak czesto o tym pisaliscie wiec sprobuje czy moj wybredny synek zacznie moze w koncu cos pic bo tesciowa mi caly czas mardzi ze go odwodnie jak nie bede mu dawala sokow. Ale on naprawde nic nie chce. Nawet lyzeczka to wezmie jedna a juz pozniej tak zaciska buzie ze mu juz nic nie dam. Ja jestem zdania ze widocznie nie potrzebuje ale dla swietgo spokoju dam mu jeszcze kompot a jak nie to chociaz bede miala mus jabluszkowy :) xxx Magda- wspolczuje. Moj Alan ma dwie dolne jedynki. Juz mu wyszly a nadal jest marudny i w nocy mi gorzej spi. Oczywiscie ja wygodna wzielam go do naszego lozka i tak spimy w trojke. Ja z mezem po brzegach a syn prawie na calym wyrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Malwi to u nas jest bardzo podobnie. xxx Arla no baaardzo ambitnie :-) kochana życze Ci powodzenia a calego serca. Mam nadzieje ze Wasze plany wypalą w 100% :-) xxx Co do zębow.....my tez mamy juz dwie jedynki ale nadal jest tarcie oczek i marudzenie wiec tez ciezki okres u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Arla ambitnie. Życzę ci aby wszystko poszło po twojej myśli i udało otworzyć się przedszkole. Ja się zdziwilam bo teraz szwagierka zapisuje synka właśnie i mówi ze jestcmasa wolnych miejsc Xxx Co do moich pleców a dokładnie kosi ogonowej. Po porodzie zaczęły się bóle i jak byłam z małym to spytalam o to p dr. Zdjęcia RTG zrobione ale dopiero jutro do odbioru. Potem dopiero do lekarza. Na poczatku bolalo tylko podczas siedzenie a teraz cały czas. Nie raz jak zabili to mi się ciemni przed oczami robi. Xxx Z jednej strony zazdroszcze wam juz ząbków bo u nas cisza ale jak czytam o objawach to nie te ząbki jeszcze poczekaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Fajnie Was zobaczyć:)mam ndz,ze zdj dodalam db hahaha i mam pyt czy trzeba klikać przy zdj na lubię to???nie kumam po,co to jest?! xxxz Andzik ponoc im pozniej wychodza zeby,tym lepiej. Ze są zdrowsze czy cos takiego???a nie masz skoliozy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Repetytorium a czego ja Cie nie widze na fb????? jak sie nazywasz na fb? kurde juz nie moge sie doczekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Repetytorium - to lubię to taki pic na wodę fotomontarz... ;) tylko po to żeby sobie kliknąć ;) jak nie mam czasu pisać a jestem "za" to kliknę i tyle :) jak chcesz dodać zdjęcie to najpierw musisz wejść na naszą grupę i dopiero dodać - wpadłam na to dopiero po tygodniu jak nikt "nie zachwycił się" moim synem ;) :P haha bo jak dodajesz po prostu zdjęcia to są widoczne "na świecie" dlatego wciskaj "listopadowe..." i dopiero dodawaj - a tamte usuń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Arla - też będę trzymała za Ciebie kciukasy :) xx Gościuwko-seksówko ;) co tam u Ciebie? ostatnio o Tobie myślałam ;) xx Andzik - oby to tylko było do "rozćwiczenia" niestety podskoki tu nie są wskazane...mi przy moich wcześniejszych bólach pleców zabronili nawet biegać... xx u nas zębów brak - może i lepiej - przecież je trzeba codziennie szczotkować - a ten mój uparciuch to nie wiem czy by se na to pozwolił ;) xx a mamy "z zębatymi" stworzonkami - wybieracie się do dentysty? gdzieś czytałam że nawet z takim maluchem się chodzi...ale to chyba jakaś głupotka... ? xx Malwi - rozbieraj się!!!! chcę Cię nago - od tyłu :P hehe oczywiście mam tu na myśli tatuaż :D pół głowy też miałam wygolone ;) xx w niedziele chrzciny :) xx Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula własnie jak przygotowania do chrztu? w domu robisz? Mieszko ma juz wdzianko? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to my :-) Dalej piszemy ze szpitala :-\ dzis maly mial usg , w usg wszystko wyszlo dobrze mial troche watrobe powiekszona ale sie nie dziwie przyjmuj***ardzo silny antybiotyk i po takim stanie zapalnym to nic dziwnego. Niestety ciemiaczko mu juz zarasta i na usg nic nie bylo juz prawie widac wiec, musial miec tk z kontrastem i do twfo musial byc ogolnie znieczulony. Powiem wam jednym slowem masakra nie mog jesc przez 6 godzin i mi na rekach fo usypiali:-\ to bylo cos strasznego trzymasz dziecko a nagle ci leci bezwladnie :-\ patrzenie jak kluja malego to pikus w przecienstwie do tego :-\ wyniku nie ma pewnie jutro bedzie ale maly ma ciagle leki stan zapalny dostaje najsilniejszy antybiotyk i tylko czekamy czy to moze zwykla infekcja i za niedlugo przejdzie :-) ale juz mam dosc patrzenia jak maly cierpi i tego szpitala:-\ Tatuaz fajna sprawa ale ja bym sobie nie zrobila mam niski prog bolu wystarczy ze mam kolczyka w nosie bo w pepku mi w ciazy dziorka zarosla :-) Ags podziwiam cie za twoja prace wiem co to znaczy stwardnienie rozsiane niestety moja mama na to zmarla:-\ No to tyle u nas misiu ma taka znieczulice ze jak tylko ktos przyjdzie i go dotknie to placz niesamowity nawet jak ja mu temperature mierze to placze :-\ trzymajcie sie papatki :-) Kasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh ale mi telefon slowa przekreca :-\ :-) Repetytorium gdzie ty na fb ? :-) Pokaz nam sie szybciutko :-) KASICA Arla a ty na fb jestes? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kasica Kobieto dzielna i kochana - trzym się i ucałuj naszego Adrianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ale Wy się wycierpicie. Normalnie tak mi Was szkoda. Wszyscy tu tylko czekamy aż w końcu będzie wszystko dobrze tak na 100%. Musi być bo ile można. Biedne maleństwo. Nie dziwne ze się boi jak ktoś się zbliża po takich przeżyciach. Buziaczki dla Was. Zostan silna taka jak jesteś :-* Xxx Repetytorium ja cie przyjęłam a jak chcesz dodać foto to musisz wejść w naszą grupę i tam Będziesz miała nas jak na tacy zdjecia komentarze itd... dodaj jakieś foty. Czekamy. Xxx Izka a gdzie ty znowu kobietko. Co u Was? Xxx U nas wczoraj dzień płaczu cały a dziś ja w sumie nie ma co narzekać :-) teraz mała je i do spania zaraz. A k tatuażu tez myślę tylko jeszcze nie wiem dokładnie co jak i gdzie. Pokażcie resztę tatoo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Kasia, badz dzielna. Az sie lezka w oku kreci jak sobie wyobrazam takie malenstwo i jego cierpienie przez te ciagle zastrzyki i znieczulenia. Ale pamietaj ze to dla jego dobra i jeszcze chwilka i bedziecie w domku :) Mam fb ale nie jestem w grupie. xxx Eh dobrze ze ten dzien sie juz konczy. Synus spi. Dzisiaj chyba byl najgorszy dzien odkad zabkuje. Caly czas na rekach. Maz dopiero ok 17 w domu wiec caly dzien musialam radzic sobie sama. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien. xxx Agagula- juz wszystko gotowe na chrzciny? Stresik juz jest? :) xxx Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agagula - jaka seksówka?! Posucha u mnie jakich mało, dziwię się ze stary to akceptuje. Nie ma wyjscia;) Pamietam jak stary mnie kręcil, nawet jak jechal za mną samochodem i widzialam go w lusterku to musielismy się po drodze gdzies zatrzymac. A teraz, szkoda gadac... Kasica - kobito droga, dzielna mamuśko! Trzymaj się dzielnie, jestes najsilniejszą mamusią jaką znam. I kurde fix, musi wreszcie nastąpić poprawa, bo tak po prostu nie moze byc. Zdrowia dla Malucha, a dla Ciebie sił od groma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
hejeczka :) xx co do chrzcin - jeszcze nie wiem w co się ubiorę, dla Młodego brakuje mi koszuli i butów - reszta znalazła się w szafie - nic nie kupuję...miałam gajerek ale z niego wyrósł... xx dalej pozostaję przy mieszkaniu - tylko goście mi się "rozmnożyli" niczym króliki ;) oczywiście moja mama miała gest i zaprosiła osoby których ja niekoniecznie chciałam zapraszać...ona mnie kiedyś wykończy! no ale wg niej oczywiście nic się nie stało i nie ma tematu...szkoda gadać ;) xx dziś już byłam se pobiegać - ba! nawet jestem już umyta, po śniadanku, Młody drzemie a ja zrobiłam kawusię i kupiłam ciacho! ino M kończy zmywać i mamy "uczte" ;) xx Izulina - pisz Kobiecino pisz! xx Miechu jest na etapie "śpiewania" EB EB...fajnie to wczoraj wyglądało jak jechałam z nim w sklepie przy piwach a on śpiewał EEEBBBBEEEE :D patolka jak nic :P xx Gościówko-seksówko niestety tak chyba dopada nas szara rzeczywistość, przyzwyczajenie, znudzenie itp.itd. dlatego zmieniłam faceta ;) hehe a tak na poważnie to może zmiana fryzurki? jakieś szaleństwo ;) albo cały pokój w świecach, pończochy i wino....grrrr.... jeszcze chwila i kawa będzie musiała poczekać ;) a tak m-dzy nami fajnie jest wziąć do ust gorącej np. herbaty i nagrzać buzię w środku i potem popieścić faceta ;) zeświruje z wrażenia :D ale zapewne Ty to wiesz ;) xx spadam bo niemąż się zbliża :D xx miłego i do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agagula Ty świrusko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylam ja gość;) I oczywiscie to mialo miec pozytywny wydzwięk, ale w sumie nie wiem jak wyszlo więc klaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, ale swoją drogą to tego z gorącą herbatą nie probowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka :) To ja tak już z dystansu i z humorem - ALE DRSZCZOWCA WALNĘŁYŚCIE" normalnie nadabiałam z zapartym tchem :P cieszę się że już po wszystkim :). xxx Kasica matko tak się cieszę że Adi wraca do siebie akurat twoje posty czytałam ze łzami w oczach xxx Iza ja i tak cię podziwiam za wytrwałość w tej rozłące 🌻 xxx zawsze sobie obiecuję że bede na bierząco odpisywać i regularnie czytać a zanim się nie obejrzę mija tydzień ;) xxx Natuś zaczął kumać obrót z brzucha na plecy w drugą stroną juz sobie świetnie radzi,do tego zaczął dżwigać pupcię jak leży na brzuszku ale o siedzeniu mogę zapomnieć :P więc też raczej leniuszek xxx Dziewczyny zrobiliśmy to !!! zamówiliśmy wczasy uwaga w Turcji ...tak wiem yteraz się zacznie ;) ze niebezpiecznie ,że mały za mały że inna flora bakteryjna i czy się nie boję wody ....che che chyba ubiegłam wszystkie pytania więc odpowiem hurtem trochę się boję ale Natuś jest nadal głównie na cysiu raz dziennie je kaszkę z łyżeczki i jakiś owocek więc myślę że to ogarnę.My zazwyczaj dużo podróżowaliśmy Egipt,Tunezja,Włochy Turcja.Oli zawsze świetnie znosił podróże już jako 1,5 roczne dziecko był z nami w Egipcie i mam nadzieję że Natuś też da radę.Jej tak bardzo się cieszę bo dawno już nigdzie nie byliśmy ze względu na budowę domu.Tylko mnie tu proszę bardzo nie krytykować :P xxx claudinka ty masz z Ulcią darmowy fitness :) i to jest ekstra plus a tak serio ja swojego starszego też ciągle nosiłam i jakoś przeżyłam a jak się już puścił sam na nóżkach to rączki mamy były beee xxxx ags ja też uważam że Emi jest superbohaterką jeśli chodzi o rozwój ;) i nawet zazdraszczam ale tak pozytywnie :) zresztą Leo to też niezły harpagan xxx neśka święte słowa te z 2.05 :P xxx łaczę się w bólu z powodu ekscesów poszczepiennych buziak w pupcie dla Emi i miejsce kłucia dla Bartusia xxx andzik aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie pisz o tych słodyczach :(:(:( to jest jakieś szaleństwo gorsze (chyba bo nie próbowałam) od morfiny, przecież od tego nie da się uwolnić xxxx u nas też lepiej radzi sobie lewą ręką ,pieluchy 3/4 zależy jakie kupię,glutenem się nie przejmuję dopóki nie ma żadnych problemów brzuszkowych i skórnych,noce bez zmian jedna pobudka między 24 a 3 i o 6 juz koniec spania,dzremek w ciągu dnie ma 3 czasami po godzince czasami potrafi 2,5 h machnąć, xxx andzik no to udanej zabawy w "produkcji " :) xxx arla zawsze mi sie takie osobiste tatuaże podobały :) xxx nfocat to ty z tą dziarą ???????????? o matko szacun :) piękna jest xxxx agagula skąd ty bierzesz te pomysły je tez spróbuje tej herbatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :-) Gosiek zazdrosze tej Turcji czego mamy cie krytykowac :-) jesli mowisz ze dasz rade s malym to super troszke sie rozerwiecie :-) a na dlugo lecicie ? :-) Agagulo ty kocico tez nie wiedzialam o tej herbacie :-) widze ze znasz sie na rzeczy :-D. Dawaj wiecej rad w takim razie :-P Twoj nie maz ma z toba dobrze !! :-D My dalej czekamy na wyniki eh jeszcze tyle sie w zyciu nie naczekalam co przez ostatni czas :-) Ale jak cos bede wiedziec napisze :-) Kasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do domku kupiliśmy na olx używany (roczny) bo właściciele wyjeżdżali za granicę,co prawda był biało różowy ale go pomalowaliśmy .Fajnie się nam udało bo był stosunkowo blisko nas bo w żorach i gościu chciał 2300 a że pojechaliśmy ze szwagrem który ma dar licytowania się to wyszło 1800 plus 100 dla szwagra na paliwo i za fatygę bo użyczył nam swojej przyczepki.Dzieciaki z okolicy i mój Oli go uwielbiają na Natusiu póki co nie robi wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia czekamy na foty domku na fb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Gosia my tez lecimy do Turcji ;-) tez sie balam ale doktorka pow ze poprostu trzeba uwazac na wode i kupowac w butelce do robienia mleka. Wezme mu tez sloiczki. Zdecydowalam sie bo leci tez moja sis z rodzina i brat z rodzinka. Z mezem kochamy podrozowac. Odkad jestesmy razem latamy raz a czasami dwa razy do roku. W ciazy tez bylam na wczasach ;-) takze w zadnym wypadku Cie nie skrytykuje a nawet pochwale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, to jakis szał z tą Turcją, bo my tez lecimy, tzn moje starsze dzieci z mężem, ja jednak jestem tchorz i boję się z kilkumiesięcznym dzieckiem, ale broń Boze ze kogoś krytykuję. Co tam podziwiam! Gosiaczek, to moze my sąsiadkami jestesmy, bo ja tez mam blisko do Żor! Kasica - kciuki mocno zaciśnięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek-zazdroszcze wakacji!my w tym roku odpuszczmy bo remont chcemy zrobic no i teraz auta naprawialismy wiec z kasa krucho. Chociaz ja uwielbiam mazury, kajaki i lodki-ale boje sie chlopakow jeszcze wziac na lodke. Balabym sie sztormu jakbysmy byli na jeziorze, juz na sama mysl mnie sciska. Xxx U nas ciagle obroty, na podlodze srednio ale na lozku to ciaglr-strach go zostawic. Xxx U nas chrzciny 17go razem z drugimi urodzinami tymcia:) Xxx Kasica nadal dużo zdrowia dla malego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek847
Ufff to dobrze ze nie jestem sama dziewczyny to może w Turcji sie spotkany my lecimy 17.06 na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×