Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Magdalena-to racja ze one sa szerokie w srodku, tymek majac teraz ok 87cm wzrostu i wazac 14kg ma w niej sporo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Zimowa No i właśnie chyba się zdecyduje na espiro tylko ten jakiś nowszy chyba model z ta cała rączką do prowadzenia a wygląd kolek juz jakoś przeboleje XX Kasia Ale czadowo :-) Tak to najważniejsze że Adi wyzdrowial super ze do domu będziecie wychodzić. Mąż pewnie skacze ze szcześcia ze będzie Juz w domku razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica tak bardzo się cieszę waszym szczęściem że aż się rozpłakałam ...wiedziałam ze to musi się dobrze skonczyć nadal cię podziwiam za siłę i wytrwałość i ogromniaste buziaczki dla naszego silnego Adrianka super super super xxx iza twój post powiał dużym optymizmem super. Teraz bedziecie już odliczać dni i zanim się nie obejrzysz bedziesz tulić wojego mężczyznę .Achh cóż to będzie za piękne spotkanie po takiej rozłące cudnie poprostu cudnie.Zdanie co do zwolnienia mam takie jak poprzedniczki xxx agagula to co to za porządki mąż ci zrobił ??? :P czekamy na foteczki xxx nfocat ja po 5 piwach byłam bym dętka co nie zmienia faktu że od bycia w ciąży mam taką chcicę na browara że głowa mała ale jeszcze z 2 ms :) odstawię małego od piersi i wykorzystam te ostatnie pare miesięcy na odreagowanie przed pójście do pracy:P xxx andzik żyjesz? xxx zimowa jak ci zostało jeszcze troche ten organizacyjnej energii to wpadni mi obiad ugotować bo nie mam weny :P xxx anja a jak malutka to zniosła? nie martw się na zapas obserwuj ale nie panikuj xxx neska oby ci szybciutko ten czas rozłąki zleciał :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej Gosia żyje żyje tylko przez to chorubsko nie miałam weny na pisanie:-) na szczęście czuje się juz dobrze;-) Xxx Kasku mam nadzieje ze jutro w końcu was wypuszcza do domku;-) Xxx Gosiu jak małemu idzie obracanie? Bo Leon wczoraj załapał o co chodzi i przewraca się plecków na brzuszek;-) a w druga stronę jeszcze nie umie i się denerwuje;-p Xxx Agagula jak ząbkowanie Mieszka? I jak tam po chrzcinach? Dawaj fotorelacje;-) Xxx U nas dziś był Batat z kurczakiem;-) a jutro chyba łoś (łosoś) z selerem i pietruszka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Iza super wieści. Juz niedługo będziecie razem;-) pisz tez do nas z tej zagrabanicy;-,) Xxx Anja wspolczuje pobierania krwi i Hanulki. Mam nadzieje ze wyniki będą dobre:-* Xxx My juz jakiś czas jezdzimy w spacerowke. Ale ma regulowane oparcie więc Malý SPI na Lezaco Xxx I jak juz mały będzie sam siedział to kupimy jakaś parasolke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hej piekne. Kasia sa juz jakies wiesci? Czekamy.... i trzymamy kciuki. X My tez juz jakies 1,5 miesiaca jezdzimy w spacerowce bo w gondoli zaczynal sie denerwowac. Poki co korzystam z tej spacerowki 3 w 1, ale kupilismy tez na lato baby designe. Mlody tez jest w pozycji pol siedzacej. X Wlasnie ma drzemke a ja czekam na mame i ide biegac ;) X Mój szkrab konczy dzis pol roku. Naprawde nie wiem kiedy to zlecialo. Nadal nie moge uwierzyc ze go mam, nie moge uwierzyc w swoje szczescie :) kocham nad zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
witam piękne mamy :) xx nfocat - 5 piw :D hehe to ja bym spod stołu nie wyszła ;) podziwiam... xx Neska i reszta mam - wszystkiego naj dla Waszych pociech w dniu ich miesięczników i półroczników ;) xx oczywiście wszystko przeczytałam - tylko nie pamiętam co komu a czas mnie goni bo Młody się zaraz obudzi... xx Andzik - przebiła mu się jedna chyba 3 a nie 2 górna! i to jeszcze jakoś w połowie dziąsła a nie na dole - jakiś wampir chyba :) ewidentnie idzie reszta bo ma nerwy i nagle zaczyna płakać - ale tragedii nie ma - trzeba się ciut więcej naskakać i jest oki. xx nocki nadal odpukać są przespane...jak już zaśnie a to trwa ciut dłużej - to już śpi :) xx Arla witaj na fb :) jak ogarnę wszystko to pozwolę sobie Ciebie "przelecieć" ;) xx chrzciny - w sobotę robiłam do 1 w nocy...przed chrzcinami wyleciał mi z ręki garnek z sosem - w pokoju - reszty pisać nie będę ;) był pyszny ;) zrobiłam te muszle ze szpinakiem i sos beszamelowy - rewelacja! resztę mięsa jadłam jeszcze wczoraj - tyle zostało że szok! mimo iż każdemu dałam coś na drogę... xx w kościele Mieszko spał...chrzest był po mszy - rewelacyjna sprawa- cisza, spokój i cała rodzina mogła stać wkoło chrzcielnicy - więc każdy uczestniczył w pełni :) młody chciał "księgę" księdza, zabrał mu "szmatkę" i zachował powagę przy polewaniu główki :) ksiądz stwierdził że Michu na pewno zostanie księdzem ;) hehe xx w tą niedziele chrzciny u brata, w następną sobotę ślub chrześnicy M a niedziela - pierwsza komunia mojej chrześnicy - masakra! xx a kompa mi M schował do drugiego pokoju razem z wi-fi i pozwijał wszystkie kable bo na chrzcinach był mały roczny "Szkodnik" więc co się dało to wynieśliśmy :) xx było w końcu 14 osób - masakra - pot mi leciał po cyckach! xx przepraszam że tak o sobie ale i tak Was uwielbiam :) xx Emcia - myślę o Tobie w dzień i w nocy ;) nic się nie zmieniło! :P xx Anja - jak Haneczka? nie złapała rotawirusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maly ma drzemke. pranie sie robi i zupa gotuje. kurcze wczoraj po poludniu juz nie odpalalam komputera bo nie wiem co sie z Bartkiem dzialo. zjadl przed 16sta ululalam go do drzemki. pospal pol godziny obudzil sie chwile bylo dobrze a potem nie wiem z jakiego powodu wpadl mi w taki placz, caly czerwony, zaniosl sie, dmuchnelam mu uspokoilam ponosilam a potem znowu to samo i tak w sumie 3 razy. wystraszylam sie bo nie wiedzialam co mu jest i balam sie ze zaraz kolejny raz sie zaniesie. potem reszta popoludnia do wieczora dziecko normalne i po kapieli po jedzonku polezal pobawil sie jeszcze i jak juz widzialam ze ziewal i tarl oczy wzielam go do usypiania pomarudzil chwile i juz odlatywal do snu a za chwile taki ryk zaniosl sie dmuchnelam mu poplakal pokrzyczal jakby go cos bolalo to byl ewidentnie placz z jakiegos bolu chyba. wyplakal sie nosilam go i zasnal juz potem spokojnie . CZy to zeby? przy piewszym owszem wybudzal sie z placzem ale nie az takim zeby sie tak zanosic a zreszta ta druga dolna jedynka juz jest przebita przez dziaslo a innych zebow raczej nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
kasica Wy to sie macie kurcze z tym szpitalem :/ ale mam nadzieje ze juz dzisiaj serio wyjdziecie xxx co do piw to ja kiedys bardzo duzo tego z mezem pilam :) wiecie czasy studenckie itp :) ale po takiej przerwie mialam kaca na drugi dzien i juz nie bede tyle pic:D xxx agagula super ze chrzciny udane i sos z podlogi byl smaczny :) a tak serio to szkoda Twoje Miechulca gargulca na ksiedza:D xxx magda biedny Bartus:( Jeremi tez od wczoraj mega marudny ciagle placze, 15 razy musze go odkladac do lozeczka zanim zasnie, marudzi i w ogole . Tez myslelam ze to przez zeby, jakie stakie lekkie wypuklosci ma na dziaselkach ale nie znam sie na tyle zeby wiedziec czy to to na pewno xxx neska ja kurde biegac nie lubie dlatego podziwiam :) chociaz na biezni jeszcze w miare ok ale w realu zaraz sie hiperwentyluje itd:/ dzisiaj ide na total fit jesli maz zdazy wrocic z pracy xxx nieszczescia chodza parami- zepsulo nam sie auto i naprawa wyniesie co najmniej 2000 pln :( :( :( :( i babka mnie oszukala na ebazarku!!!!!!! mnie i 3 inne osoby- kupilysmy zabawki (ja wydalam ponad 100 zl) i zero odzewu :( :( ja pierdziu co sie dzieje z tymi ludzmi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neśka my tez dziś kończymy pół roczku :) po pierwszym synku wiem ze czas przy maluchu zapierdziela jak patrze na mojego 7 letniego Olcika to nie mogę uwierzyć xxx andzik no z plecków na brzuszek to super z brzuszka na plecki sporadycznie xxx magda jak dla mnie to zdecydowanie wygląda na zeby :( xxx nfocat współczuje :( kurcza straszna kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja własnie pamietam, ze mamy chlopakow z tego samego dnia :) wszystkiego najlepszego dla Natusia :* czekam na zdjecie na fb tego Twojego przystojniaka :D X Nfocat poracha, co za ludzie. Nic tylko pourywac łapska. Wspolczuje wydatkow :( X Agagula domyslam sie ze sie narobilas, ja bym sie nie zdecydowala na impre w domu. Nie ogarnelabym :P i zgadzam sie z nfocat szkoda naszego kochanego Mieszka na ksiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia biedny Bartus, oby sie juz nie powtorzylo. Jak czytam o tych ząbkach i ich skutkach to jestem coraz bardziej przerazona tym co nas czeka. Poki co ani śladu. Oprocz tego ze rączki w buzi i strumienie śliny. Ale to juz od dawna. A tak na marginesie, umowilas sie do endokrynologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej;-) Nfocat wspolczuje sytuacji z ta kasa. Nie Malý wydatek wam się trafił. Znam ten bol bo rok temu wydalismy ponad 3 tys za naprawę auta. Xxx Magda alepowtórzył masz z Bartusiem. Wspolczuje;-( oby to się więcej nie powtórzyło. Xxx Gosia to fajnie. Leo jeszcze w druga stronę nie umie;-p Xxx Agagula dobrze ze chrzciny udane;-) Xxx Zapomnialam wam pisać ze jutro mam imprezie;-) teść ma 50-tle i organizuje kolacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny padam na pysk. Ale ogarnelam całą górkę nasza zrobilam trzy prania które po wyschnięciu wyprasowalam i szybki obiad. I mam juz serdecznie dość. Do tego boli mnie kolano;-( no kosmiczny dzień. CCC Na szczęście teraz juz leże i schna mi pazurki na jutrzejsza imprezę;-) jeszcze aby brwi zrobię i juz;-) Xxx Nie wiem czy nic nie piszecie przez cały dzień czy mój tel szwankuje i nie wyświetla mi waszych postów. Xxx Kasku jak Adrianek w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Heeej :) Czytalam Was na biezaca ale nie moglam sie zebrac zeby napisac. Wczoraj caly dzien ogarnialam mieszkanko a dzisiaj bylam u kosmetyczki na pazurkach. Mlody juz spi od 19.30 wiec mam chwile zeby cos skrobnac. xxx Jutro mamy pobieranie krwi :( jesli wszystko bedzie ok to w przyszlym tygodniu szczepienie. W sumie dopiero drugie bo te pierwsze mocno odciagalam. xxx Magda ja tez musze rozejrzec sie za spacerowka parasolka. Teraz jezdzimy w tej z 3w1 ale ona jest duza i ciezka do skladania. Takze wszelkie sugestie mile widziane :) xxx nfocat ja tez mialam weekend alkohlowy ale tylko 1 reddsa zdolalam wypic w pt :D a w sb dotrzymywalam jedynie towarzystwa znajomym ale przy napoju bez %% i przez to ze malo spalam w ndz padlam razem z synem o 19. xxx Agagula super ze chrzciny udane ;D CZekaja Cie same imprezki no i ta gorsza rzecz to koszta zwiazane z tym. xxx Kasia jestescie juz w domku? :D xxx ok z grubsza ogarnelam kaffe teraz lece ogarnac fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik milej imprezki jutro xx neska nie kazde dziecko tak przechodzi zabki, jedne lepiej drugie gorzej oby u was jednak lepiej xxx nfocat no to tez macie teraz wydatek wspolczuje xx neska nie umowilam sie chole..ka chce w przyszlym tygodniu zrobic najpierw badania a do mojej endokrynolog nioe wiem kiedy sie umowie bo teraz te okno a wizyta z usg szyji 150zl :-( jak dla mnie niestety mega duzo a na same badania pewnie wydam okolo 80 zl bo tsh, ft3, ft4, i moze antyTPO czy cos takiego no i przy okazji chcialabym morfologie i cukier wiec troche tego jst xx dzis tak mocno plakal juz tylko raz tylko tym razem to bylo chyba tez troche ze zmeczenia ale marudny caly czas, trzeba na rekach nosic, bawic sie z nim, gadac - sam nie polezy xx dzis maz mi go ululal a ja sie wylezalam w wannie :-) a teraz odpoczywam dalej mmm tak mi lzej,odetchnelam troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik tel. Ci dziala ;-) nie ma co czytac ;-) hehe Xx My dzis bieglismy z wozkiem no i z Mîeszkiem :-) 6 km po parku - super:-) Xx Dzis babka po sprawdzeniu mojego dowodu osobistego stwierdzila ze to nie ja ;-) mam tam to zdjecie w krotkich wlosach ;-) Xx Ide spac - Mieszko mnie dzis wykonczyl... Xx Dobrej nocy kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek847
No rzeczywiście cos spokojnie na kafe Xxx Udanej imprezki Xxx Andzik ciesze sie ze juz ci lepiej.udanej imprezki Xxx Agagula spryciaro ogarnęłaś ta impre gratki i fajnie ze wszystko się udalo no i z góry zycze następnych równie udanych imprez.Bieg z wózkiem hmmmm godne rozpatrzenia Xxx Kasica hop hop co u was, pewnie dom ogarniasz albo odsypiasx.Daj znac jak Adi Xxx Arka trzymamy kciukaski za bezbolesne pobieranie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie miało być Arla a nie arka ale coz zrobic jak telefonowi wydaje sie ze jest mądrzejszy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane u nas dzis troszke chlodniej jak u was po nocy ?? bartek mial 2 pobudki i kilka przebudzen po smoczka bo cos mu dzis wypadal czesto ...pije kawe bartek gryziee smoczka zastanawiam sie co na obiad :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej u nas tez chlodniej :( koncze sniadanie, Jereek buszuje na podlodze i bede sie zbierac do miasta- musze odebrac nowy dowod :) xxx jutro idziemy na policje w zwiazku z ta babka ktora oszukala nas, znalala sie jeszcze jedna dziewczyna i z mojego miast awiec idziemy razem to zglosic :) xxx Jeremek bardzo marudny rowniez w nocy a pobudke robi kolo 5 rano :/ ma lekko podwyzszona temp bo ok 37, 2 myslicie ze to moze byc od zabkow?? xxx Andzik jak impreza ??? xxx Arla kurde ja nie lubie przy bezalkoholowym siedziec jak wszyscy babia :) trzezwy z pijanym si enie dogada:) xxx agagula 6 km!!!??? loo matko gratulacje - ja na biezni ledwo 3 robie :/ xxx Jeremuś dzisiaj konczy pół roczku!!!!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Xx 100000 kolejnych polroczkow dla Jeremka :-* Xx Nfocat moj rekord to polmaraton ;-) teraz probuje wrocic do kondycji - tyle ze ja biegam wolno :-P Xx Nocka w miare...pobudka o 5.30 mega kupa ;-) Xx Temp. pewnie od zebow - u nas to samo... Xx Nic mi sie nie chce:-) Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Hejka ;) Gosiaczek i Arla ale Wam się udało z tymi wakacjami hehe super, zrobcie wspólną fotkę dla nas :) X My jezdzimy w spacerowce od ok miesiąca X Anja współczuję przeżyć w związku z pobieraniem krwi :/ X Iza no to już niebawem wyjazd, a spotkania po takim czasie są baaaardzo fajne i przyjemne ;) X Kasiu jak się macie ? X Andzik gratki dla Leona ;) moja Ada też wczoraj się pierwszy raz przekręciła z plecków na brzuch, i kurde nie widziałam tego, bo z pokoju akurat wyszlam :/ a w drugą stronę radzi sobie już od dawna :) X Agagula to super, że chrzciny udane i że ogarnelas całą imprezkę :) myslalam ze Twój M schował przed Tobą kompa, żebyś się nim zajęła ;) hehe X Nfocat i bardzo dobrze, że idziecie na policję. Nas kiedyś też oszukał ktoś z allegro, ale nic z tym nie zrobiliśmy, a szkoda. Ada często ma taką temp , uważam ją za normalną. Wszystkiego naj dla Jeremka, czekamy na fotkę ;) X Andzik udanej imprezy dzisiaj ;) X Magda biedny Bartus z tymi ząbkami. U nas noce (odpukac) wróciły do "normalności" ,czyli 1 pobudka nad ranem ;) U mnie na obiad spaghetti bolognese, sosik robię sama z pomidorów w puszce X U nas ostatnio cieplutko na dworzu , więc przebywamy na nim jak najwięcej. Jak Ada nie śpi to spacerujemy, a jak zasnie to do parku, siadam na ławce, wygrzewam się na sloneczku i czytam książkę - uwielbiam :D Za dwa tyg jadę z Adusia do Polski na całe 2 m-ce, mąż dojedzie do nas w lipcu, więc rozstanie na miesiąc. Troszkę mi smutno z tego powodu ale z drugiej str cieszę się na wyjazd, bo i tak tutaj całymi dniami same siedzimy, a chcę żeby dziadki się trochę wnusią nacieszyli i stąd taka decyzja ;) Dziś w nocy o 3 ,w zamkniętym laptopie włączył się film ... Hmm mąż wstał, żeby wyłączyć, bo ja się balam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Jeremku sto lat;-* Xxx Chyba przechwalulam Jedzenie Leonka bo od paru dni protestuje. Pije mniej mleka i kręci głowa na slioczki i obiadku mamy. I wycofslismy kolejna butle. Teraz zostały w sumie 3 i posiłki stale;-) Xxx Za to ze spaniem się chyba reguluje. Wczoraj i dziś przespał od 20 do 6.30. Wypija 100mleka i spiny jeszcze do 8;-) Xxc Imprezka dopiero dziś o 18;-) Xxx Obiadu nie robię bo mam zupke od wczoraj. Wiec dziś luzniejszy dzień;-) Xxx Kasku jak w domku? Xxx Agagula szacum za bieganie. Ja tego nie nawidze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagula
Emcia - mój jakby mógł to by mi "zabronił" na takie "gadki" bo wg niego to nic nie wnosi - ale może sobie pogadać ;) xx Andzik - udanej imprezki - u nas też apetyt trochę mniejszy...na ziemniaki i obiadki o jasnej konsystencji jest odruch wymiotny ;) tam gdzie marchew buzia szeroko otwarta ;) xx co do biegania - też tego "nie kocham" ale rezultaty szybko widać :P hehe ogólnie wolałabym ten czas przetańczyć :D xx Emi to może trzeba wybrać się do Gdańska ;) zapraszam :) xx Młody jeszczze śpi - zarąbiście :) xx coś miałam napisać - zawsze jak już siądę i mam laptopa to zapominam :/ na tablecie mi niewygodnie tyle klikac i du*pa blada - muszę karteczki sobie pisać ;) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagula
aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Izulinka - cudownie, że czas Waszego spotkania jest bliski! bardzo się cieszę że w końcu będziecie razem, że wytrwaliście ten trudny czas rozłąki i mimo wszystko byłaś MEGA dzielna, silna i niewiarygodnie cierpliwa! tylko o nas w tym WIELKIM świecie przypadkiem nie zapomnij - bo Cię tam znajdziemy ;) xx p.s. jak Wam dziewczęta poszły "zbliżenia herbatkowe"? ;) sprawdziło się? xx ja ostatnio nuciłam "wierszyk" który kiedyś Emcia tu napisała.... "dzisiaj środa dzień na loda..." ;)i.... dostałam Calipsiaka :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat kurcze ja jeszcze w ciazy bralam slub a jeszcze nie odebralam dowodu nowego xx emila spagetti mniam ja chyba walne pomidorowa i nim przyprawie i tak dalej to wyjme bartkowi warzywa i kawaleczek mieska z samego wywaru i bedzie obiadek i dla Niego. fajnie ze sie do Polski wybierasz. rodzice oszaleja ze szczescia i dumy jak twoja slicznote zobacza :-) heheh i rzeczywiscie dziwna sprawa z tym laptopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
My juz po pobraniu krwi. Placz byl meeega :( jeszcze zanim wkuli igle to juz zaczal plakac. Ale teraz juz ma druga drzemke i nie pamieta przezyz z samego rana. O 17 wyniki w necie moge sprawdzic. Eh zawsze mam stresa czy wszystko jest ok. xxx U nas tez pogoda dzisiaj do bani :( deszcz pada za chwile swieci slonce i tak w kolko. Agagula skoro Ty z Gdanska to jestesmy blisko siebie :) xxx Dzis mlody mial tylko 1 pobudke w nocy :D ale za to juz chwile przed 6 byl na nogach. Ciekawe kiedy nadejdzie dzien ze przespi cala noc. Moze jakby zaczal jesc kaszke to pospal by dluzej ale niestety nie smakuje mu i nie chce tego jesc. xxx Magda u mnie dzis na obiadek dietetyczne- piers z grilla z warzywkami na patelnie. Trzeba zrzucic kilka kg do wakacji :) Biedny Bartus meczy sie z tymi zabkami. Swietne zdj z tym kapaniem w zlewie :D grunt to sobie radzic w trudnych sytuacjach :D xxx Dzisiaj moja sis zamowila nam domek na 5 dni w Jastrzebiej Gorze nad morzem w lipcu ;) jedziemy same z dzieciakami, moz na weekend zjada do nas nasi mezowie. Oby tylko pogoda dopisala :) xxx Nfocat- ja mam sposob taki na tych "pijaczkow" ze siedze do momentu jak moge sie z nimi dogadac. Jak juz ich nie rozumiem to ide spac :D Jeszcze raz najlepszego dla Jeremusia :* xxx Andzik- milego imprezowania dzisiaj :D xxx To chyba tyle na ten moment. Lece chwile polezec na kanapie poki Mlody spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
ALe napisalam " byl na nogach" jakby on juz chodzil :D hehehe poprostu przed 6 juz sie obudzil i byl aktywny do zabawy :D moze tak lepiej to zabrzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×