Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

arla rewelacja to nagranie,sliczna z was para a mój 7 latek spytał mnie czy sie spotkamy z ta romantyczna parką za granica? i stwierdził ze całkiem ładna ta pani z czym sie w zupełnosci zgadzam. Biegania tez nie nawidze xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej, Jak czytam o tych poronieniach to az mam gęsią skorke :/ współczyje, ja przezylam koszmar jak krwotoku dostałam to nie wyobrazam sobie jak to bylo u Was :/ xxx Agagula hop hop ??? co Wy tam robicie na tym urlopie Twojego ogiera ze Cie tu wcale nie ma??? xxx Mamusie dzieciaczkow z ząbakami, myjecie je swoim pociechom?? my codziennie dwa razy-tak dentyskta nakazała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Ja tylko na chwilke, Gosia czy mozesz mi napisac jakie leki bierzesz do Turcji i inne przydatne rzeczy? Bo juz bylas z dzieckiem za granica to masz doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie chce sie czepiac ale to spanie bartka w nosidle mnie przeraza:( wiem ze jest teraz ciezko ale moze uda ci sie zrobic cos zeby w nim nie spał? Dzis spedzialam caly dzien z kilkoma fizjoterapeutkami i skutki tego moga byc naprawdę zle...uwazaj na to bo szkoda bartka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Zimowa Spokojnie wcale nie uwazam ze sie czepiasz. Wiem ze to nie zdrowe ale on tak spi od kilku dni odkad jest chory bo normalnie spi w lozeczku. A teraz to wyglada tak ze usypiam go w lozeczku teraz tez juz wlasnie spi i tak do polnocy a potem budzi sie i placze nic nie chce nie da sie go uspokoic na rekach jeszcze gorszy placz. Dopiero w jak go woze wozkiem jeszcze chwile po placze i i usypia i tak gdzies do 4 rano. Potem wstaje troche pociamka i na rekach mi zasnie i jakos mi sie udaje go odlozyci tak spi do rana. Wiec gdzies 4 godziny w nocy od kilku dni przesypia w wozku a ja tez juz jestem wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
safari - brak mi słów! Ja osobiście nie przepadam za księżmi, bo w życiu trafiłam tylko na dwóch, którzy byli normalni, a o reszcie szkoda gadać. Ten u was to jednak szczególny przypadek. Jak można w ogóle takie rzeczy mówić ludziom! Co go obchodzi jakie nadajecie imię! Porażka. xxx neska - kolejny inteligent! Nadaje się na księdza jak kozia dupa na trąbę! Normalnie mnie trafia jak czytam takie opowieści. Mam nadzieję,że ten od nas nie będzie robił żadnych problemów, bo coś mnie trafi. xxx Magdalenka - trzymam kciuki żeby szybko wszystko wróciło do normy. Biedny Bartuś! A co do lekarek, to masz rację, nie wierzyć na słowo i sprawdzać, robić badania, chodzić do dwóch dla bezpieczeństwa! xxx gosiaczek - współczuję przeżycia. Innym dziewczynom po poronieniach również. Ja nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Anja - my myjemy na razie same dziąsełka :-) Póki co samą szczoteczką, taka zakładaną na palec. Adaś uwielbia ją gryźć, a takie szuranie po dziąsłach strasznie mu się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasica
Hej laski my tak na chwilke :-) malemu idzie zab :-) wczoraj jeszcze nic nie mial.a dzis jak dawalam mu mus to puknelam lyzeczka i stukło bylismy mega zdziwieni :-) W poniedzialek mamy kontrole wiec wypad do wroclawia :-) A tak to po staremu wekend spedzony z dziewczynami :-) Zuzanka jest mega slodka dziewuszka i bardzo zacieszną :-) Chodz Adi to samo wystarczy ze dam mu pudelko po kremie i juz sie smieje w glos :-) Xx Madzia szkoda Bartusia mam nadzieje ze szybko minie :-) Emilka zdrowiej szybciutko :-) Marita wlasnie gdzie sie podziewasz :-) A i ja rrowniez dołączam do grona poronien :-\ tylko ja to mialam pozamaciczna i nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy ale bylo bardzo ciezko :-\ Hm tyle u nas dam znac w poniedzialek jak po kontroli :-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Safari no naprawdę Wam się ksiądz trafił, nie rozumiem jak może czepiac się o imię ... Żenada X Neska u Was też ksiądz za świętego się ma , jak nie są księżmi z powołania, to choć by mogli poudawac , że są mili.. X Gosia może tak być na poczatku, że waga nie spada. Ale tak na prawdę tylko pozornie się nie chudnie, bo podczas cwiczen wyrabiają się mięśnie, które choć zajmują mniej miejsca, są cięższe niż tkanka tłuszczowa ;) moim zdaniem lada moment powinno się ruszyć. A po ciuchach nie widzisz różnicy? X Kasica gratuluje ząbka, no i że tak niezauważalnie wyszedł :) A na kontroli na pewno będzie wszystko ok, nie ma innej opcji ;) X Ja już dziś bez gorączki tylko katar został ale to i tak o niebo lepiej :) W czwartek jedziemy do pl , wiec mam nadzieję, że już wszyscy będziemy wykurowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Aha ja po dziś wiem na pewno, że nie zastosuje blw , przynajmniej na początku ;) Dałam Adzie kawałek jabłka do ręki, żeby sobie pomemłała w czasie gdy ja jadlam, a ta tymi dziąślakami odgryzla kawałek, nie krztusila się ale ja i tak spanikowalam, od razu ją na ręce i buzie chciałam jej otworzyć, ale nie dała mi, po czym sama wyplula jabluszko hehe a ja już jakieś czarne myśli, masakra. A robilam dziś sobie smoothie z grejphruta, mandarynki i marchewki, i dałam Adzie spróbować tyle co usta zamoczyc, to było dość gorzkie, więc troszkę się skrzywila ale ewidentnie chciała więcej, dałam jeszcze raz po czym odstawilam szklankę, a ona w bek, dopiero jak dałam jeszcze raz to przestała płakać hehe To była taka ilość, że nie wiem czy zdążyło coś do żołądka wpaść, ale balam się dać więcej bo to jednak cytrusy. Chyba jutro zrobię pierwszą próbę posiłku stałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arla - w sumie nie mnie pytalas i nie wiem czy powinnam się wtrącać między wódkę, a zakąskę, ale niech będzie;) Koniecznie zabierz leki przeciwgorączkowe, w czopkach albo w syropie. Oprócz tego probiotyk, np Dicoflor w kroplach. Generalnie probiotyk zaczełabym podawać w Polsce tak ze 2, 3 tygodnie przed wyjazdem. Jest inna flora bakteryjna i małe brzuchy różnie reagują. Jeszcze wzięłabym coś na biegunkę, Smectę i Nifuroksazyd w syropie (Nifiroksazyd na ostrą biegunkę bakteryjną). To chyba wsjo. Aaaa, no i jesli karmisz MM to przygotowuj na wodzie mineralnej butelkowej. Moi jadą z mężem 15 lipca, z tym że 4 i 7 lat, ale zestaw leków daję im podobny + jeszcze furaginum dla córki, bo lubi jej się ZUM przyplątać na basenach. Gosiaczek - wygląda na to, że starsze dzieci mamy w tym samym wieku, 2008 rok. Z jakiego miesiąca jest Twój syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia 4godziny to bardzo dlugo, a pozniej jeszcze spacer w nim tak? Dziecko jeżeli już przebywa w takim nosidleku to max 2/3godzinny dziennie, wiadomo co innego w aucie ale dlugie podroze nie zdarzaja sie kazdego dnia. Wiem ze jesteś zmeczona i doskonale to rozumiem, ale to minie a mozesz narobic zlych rzeczy bartkowi (wiem, ze przeciez tego nie chcesz-zmeczenie bierze gore). Moze znajdź inny sposob, niech spi z wami w lozku? Xxx Dziewczyny zainteresowane fitnesem dla mam z wozkami-nasza dzialalnosc szerzymy juz na polske;) Krakow, cieszyn, opole, wroclaw, katowice, warszawa, krakow, ustron-moze akurat wasze miasta? Wiecej info na str www.buggygym.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej zimowamama widziałam was z Kajtkiem na tej stronie;-) super wyszliscie;-) Xxx Gosiu współczuje;-( Xxx Madzia jak Bartuś dzisiaj? Xxx My już po obiadku i po mszy. Teraz drzemka a potem do rodziców na kawke i wybory;-) Xxx A ogólnie głowa mnie naparza nie ziemsko:-( Xxx No i dzisiaj truskawki dla Leonka na deserek. Mam już nasze polskie wiec Spróbujemy. I arbuza tez juz próbował i było wszystko ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Hej laleczki. Zimowa Rozumiem wiem ze to szkodzi ale dzis sie wlasnie ciesze jak nie wien co bo juz mnie w nocy plakal i nornalnie po jedzeniu odkladalam go do lozeczka i nie bylo placzu tylko spanie :-) zobacYmy jaka vedzie noc po tym dniu czy to nie bylo tylko jednorazowe. Xx Andzik i w ogole wszystkie laski Dzieki bartek juz raczej dobrze poza tymi nocami choc dzis byla troche lepsza. Zobaczymy co doktor powie w poniedzialek i czy te gardelko ma juz normalne. Xx My wlasnie jedziemy na obiad do moich rodzicow na 3-4 godzinki i spowrotem do domu. Wieziemy tez torta bo zrobilam bartkowi na pol roczku takie oficjalne z dziadkami :-) a tez dlatego zeby sprawdzic czy nie zapomnialam jak sie to robi bo kiedys robilam torty. Tylko ja takie normalne smietanowe bo taka zdolna jak Gosiaczek nie jestem i tych z mas cukrowych nie umiem. Potem wkleje zdjecia jak mi torcik wyszedl - moim skromnym zdaniem nawet fajnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Witajcie Lasencje :) xx no niestety...muszę się poskarżyć... pisałam Wam, że wyjeżdżamy na weselicho do M chrześnicy a dziś była pierwsza komunia mojej chrześnicy...wyjechaliśmy w czwartek skoro świt... tak mnie czytacie :P xx ale dziękuję za pamięć :) xx Miesio tak jak wspomniałam ma za sobą 8 miesiąc więc jest git! xx ząb dalej tylko górna lewa trójka (szok) :D xx głowa mi dziś pęka z tych wrażeń i natrzaskanych ponad 1000km więc spadam... xx buziakulce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Madzia super ze juz lepiej. O ja też dziś robiłam torcik śmietankowy po raz 1 taki... biszkopt masa z śmietany i mascarpone z cukrem pudrem truskawki i galaretka PYCHOTA. Smaki dzieciństwa. A to tak z.okazji naszego przyszłego święta ale chyba nie doczeka ani kawałek hah Xxx Gratki ze tak fajnie wam idzie rozszerzanie diety. Xxx AGAGULA tak właśnie pamiętałem ze miałaś jechać ale za cholerę nie ppamiętaam jaka okazja tego wyjazdu :-p fajnie ze juz jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Tam miało być gratki dla Andzik i Leona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdalenka uważaj z tym "lulaniem" synka bo kwestie zdrowotne swoją drogą,a druga sprawa to nauczenie. Koleżanka swojego syna nauczyła tak do wózka i do 2.5 roku ryrałam go w wózku do spania,w nocy jak sie obudził do tez wózek szedł w ruch,to aż nienormalne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ryrała. Wyszło,że pisałam o swoim dziecku ale ja dopiero jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Dzieki gosciu-seksowa za liste lekow ;) w sumie pokryla sie to z moja lista ktora dostalam od bratowej i chcialam poprostu zobaczyc czy dobre leki mi wypisala. xxx Eh weekend zlecial ale dzisiaj bylismy w zoo :) pogoda dopisala wiec fajnie spedzilismy czas. Mlody nie spal od 13.30 wiec o 18 juz go kapalismy i zasnal przy butli. Coraz szybciej mi zasypia a wolalabm go kapac ok godz. 20 i wtedy moze dluzej by spal a tak budzi sie ok 12 i o 5 juz jest wyspany. Zamiast pozniej go klasc to teraz juz po 18 go kapiemy bo jest spiacy a jak obudzi sie o 15 w dzien to nie chce juz zasnac ok 17. Nie wiem jak to bedzie na urlopie. Nie chce siedziec w pokoju juz od 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagulko oczywiście, że Cię czytamy, tylko czasem ciężko spamietac kto co i kiedy, przecież wiesz :P Wybawilas się na weselichu? To u tych ludzi dla których jesteś koleżanką swojego niemeza? ;P X Gościu łatwo mówić ale jak dziecko ciągle płacze to robi się wszystko żeby mu ulżyć i sobie przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emila sobie ulżyć?? ale trzeba pomyśleć o konsekwencjach troszkę. Trzeba szukać innych metod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu w wozku byl lulany teraz jak byl chory normalnie lulam na rekach i wcale mi to nie przeszkadz.przyjdzie czas ze go oducze od rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safari a jakie bedziecie miec swieto? mase smietanowa robisz taka jak ja identiko i jest pycha. ja robilam z malinami i brzoskwiniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Czesc dziewczyny mozna sie przylaczyc???? troche puzno ale zawsze to razniej z innymi mamami,ktore maja dzieci w podobnym wieku,moj szkrab ma teraz 6 msc i chetnie bym porozmawiala z innymi mamami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Gościu napisalam żeby ulżyć dziecku a sobie PRZY OKAZJI, co oczywiście jest mało istotne. X Safari no właśnie co macie za święto? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nadrabiam dalej... za nami nudny weekend,na dodatek potwornie mokry i zimny xxx safari ja miałam wózek tej marki huck i zabieralismy go na wszystki wczasy po 3 latach odkupiła go ode mnie koleżanka i woziła w nim syna jeszcze przez 3 lata tak więc pod względem jakości napewno polecam i sama jestem nim zainteresowana xxx emila szukaj plusów w żłobku wiem że to ciężka decyzja ale dzieci żłobkowe szybciej łapią kontakt z innymi dziećmi,szybciej robią się samodzielne łatwiej idzie im się do przedszkola, mają poukładany dzień dzieki czemu z czasem poczują się bezpieczniej xxx anja fil tez z checią obejrzymy :) xxx wszystkim świeżym półroczniaczkom wszystkiego naj, posiadaczo nowych zabków ogromne gratki xxx u nas etap piszczenia i warczenia na przemian ;) xxx emila troche mnie pocieszyłas ale po ciuchach nie widze róznicy :( xxx co do opwoeści o księżach to szkoda gadać xxx gościu mój starszy to październik 2008 xxx arla co do leków to te co napisał gościu napewno są trafne ja jeszcze zasze biorę taką piankę na poparzenia słoneczne którą też można ewentualnie odkazić rany ale to głównie ze względu na starszego syna no i krople na katar i coś ewentualnie na kaszelek...szczerze to ja zazwyczaj biore wszystko ;) tak w razie w i coś na komary zreszta jak ogarne konkretna liste to ci napisze ty tez pisz jak cos ci do głowy wpadnie xxx madzia ja dopiero dzis nadrabiam i przykro mi ze Bartusia choróbsko dopadło mam nadzieję że po dzisiejszej kontroli bedzie już wsio ok xxxx arla tam bedzie ciepło wiec maluszki sobie beda w wózku spały na zewnatrz a potem tylko przeniesiemy do łóżeczka xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w poniedzialek na 10.30 idziemy do lekarza. dzis konczymy antybiotyk a wczoraj bartek dostal momentami jakiejs chrypki nie wiem moze to tylko od sliny bo znowu jakis zab chyba idzie bo od 2 dni znowu strasznie trze oczy, slinotok z buzi i od razu czerwona plama na brodzie. xx a ogolnie chyba juz na prawde co raz lepiej bo dzis druga noc przespal cala w lozeczku. te placze i spanie w wozku byly na pewno od choroby. na szczescie juz tylko budzi sie zje mleczko i odkladam go do lozeczka ...az mi ulzylo na sercu ze juz nie spi w tym nosidle xx\ po doktorce na spacer kupic mleko i kupie mu Dicoflor probiotyk co bral przy kolkach i kupkach zielonych ze sluzem teraz po tym antybiotyku troche jego flore bakteryjna podreperowac i brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu dobrze ze juz lepiej i nie zadręczaj się tym wózkiem :) duzy buziak dla Bartka xxx a ja mam do was pytanie czy wasze pociechy wstrzymują oddech na chwilkę ? co prawda wygooglowałam juz temat i jest sporo takich przypadków ale chciałabym wiedzieć czy na naszym forum oprócz mojego szkraba się ktoś trafił.Wygląda to tak jakby chciał sprawdzić ile wytrzyma bez oddechu zazwyczaj podczas zabawy ,albo jak się na coś zapatrzy trwa to zazwyczaj kilka sekund nie wiem skąd się to wzięlo i co oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek dziekuje w imieniu Bartka aha i u niego nie zauwazylam wstrzymywania oddechu xx bylam u lekarki wszystko dobrze powiedziala ze mamy isc na spacer i spacerowac wszedzie byle juz nie do niej ;-) bylismy na zakupach kupilismy wszystko co trzeba plus kaszke i deserek bebydream na spacerze karmilam go w parku bo mleka nie wzielam a zeszlo nam 3,5 godziny. wlasnie siadlam odsapnac po tym jak wtargalam go na te moje 4 pietro :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×