Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Ags dziekuje a my z bartkiem gratulujemy Emilce drugiego zabka :-) jak Emi to znosi , nic jej nie dolega ? xx dzis juz sie zapowiada ladniejszy sloneczny dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hejka. Ags kurcze widzisz to juz rozumiem czemu nigdzie nie moglam znalezc tego filmu. Gratuluje zabkow, u nas nadal sladu nie ma. Co do szczepien to nawet nie che sie zastanawiac dlaczego wycofali... my wiekszosc mamy juz za soba. Teraz do roku przerwa i zostana 2 ostatnie. I ciagle bije sie z myslami nad pneumo... nie wiem kiedy zaszczepic i czy w ogole. X Madzia nie ma sprawy, ty tez mnie zainspirowalas i dzisiaj ugotowalam kompot z jablek i dodalam 4 truskawki (mam zamrozone). kompocik do picia a do owocow dodalam troche twarozku, kawalek biszkopta i zblendowalam. Zobaczymy czy posmakuje, no i pierwszy raz bedzie probowal truskawki. X Dzien mamy za nami a niedlugo czeka nas Dzien dziecka :D nasze male kochane szkraby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Repetytorium zaglądam aczkolwiek rzadko bo czasu brak, pisać nie mam czasu bo wszystko na mojej głowie. Chciałam ci napisać ze moja Maja tez ma ten niezarosnięty otwór owalny, kardiolog powiedział ze z tym zyj***ardzo dużo ludzi i ze nie ma się czym przejmować także nie zamartwiaj się tylko myśl ze będzie ok;) my mamykontrol jak mała będzie miała 2latka. Borykałysmy się tez z kupą w krwi, chodziłam do lekarza każdy mowil co innego. Jedna ze peknięta sluzówka o***tu, druga ze od alergii bo Maja ma skaze i takie sranie w banie. Jak skończyła 5miesiecy zaczęła jesc obiadki i treściwe jedzonko to wszystko zniknelo. kupa jest zwarta gesta bez krwi także może u was tez to minie. trzymam za was kciuki. Maja ma 5,5miesiaca 67cm i 8,5kg ;d taka moja kluseczka chociaż nie widaczeby była tłuściutka bo jest długa i jakos się to rozkłada. Pozdrawiam was mamusie i wasze dzieciaczki;) buziaki ide bo moje dziecie się właśnie obudziło pałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska dzien dziecka a potem dzien ojca :-) dzis Bartek juz jadl jogurt naturalny zblendowany z bananem i biszkoptem :-) kurcze super ze wspomnialyscie o tych jogurtach i serze bialym bo juz nie wiedzialam jakie deserki robic i co jakis czas kupowalam sloiczek dla urozmaicenia a teraz moge znowu dalej calkiem sama robic synowi deserki i to juz teraz roznorodne i pyszne xx palka fajnie ze sie odezwalas, rob to czesciej jak mozesz. 8,5kg na 5,5miesiaca to ladna waga. niech niunia zdrowo dalej rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej ja na chwile bo ciężki dzis dzień u nas. I noc w sumie tez. Pobudka co h lub półtorej h. I marudek i spioch od rana. Chyba zęby się ruszyły bo ma stan podgoraczkowy a żadnych objawów choroby. Padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags - drugi ząbek! Super, u nas pierwszy ciągle bawi się w chowanego... :-( Neska - natchnęłaś mnie biszkoptem :-) Nie wpadłam na to,żeby go wmiksować do jogurtu. Jutro będzie próba. Pałka - rzeczywiście kluseczka! :-) Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok z serduszkiem Magda - zazdroszczę takiego filmu z dzieciństwa! Ja nawet zdjęć mam bardzo mało :-( A dla Twojej mamy - szacun! Ja przy dwóch wysiadam ;-) Repetytorium - dobrze, że wyniki ok, a z serduszkiem na pewno też będzie w porządku. A co do wagi to chciałabym dojść chociaż do 55 kg, ale zostało mi jeszcze do z rzucenia 3 kg i już straciłam nadzieję, ze uda mi się ją osiągnąć :-( Co do męża, to ja posiadam właśnie takiego niedomyślnego, ale trudno, jakoś trzeba z nim żyć ;-) Coś jeszcze miałam do kogoś napisać, ale nie mogę sobie przypomnieć :-( Adaś dzisiaj dostał zupę jarzynową (ziemniak, brokuł, kalafior, marchew i trochę masełka). Zrobiłam próbę i nie miksowałam mu tego tylko pogniotłam widelcem. Było sporo małych kawałeczków, ale po pierwszym zaskoczeniu zaczął memlać buzią i zjadł prawie całą miseczkę :-) Póki co mam wszystkożerne dziecko, oby mu tylko się nie odmieniło! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mamcia
Do Ags!!!! Dzięki za odp. Piłka w naszym domu od kilku Lat gości! 12latka trenuje Samoobronę i piłkę nożną. Fajna sprawa. Z meczów na których byłam wróciłam bez głosu!!! Tak Wspierałam!!!! Laurka mam nadzieję bardziej Dziewczyńska będzie!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
HEJ xxx gość mamcia myśle ze dziewczyny nie beda miały nic przeciwko zebys sie przyłączyla i na pewno skorzystamy nie raz z Twojego doświadczenia :-) xx Ags gratuluje kolejnego ząbka. U nas sa dwa i ida kolejne ale jaks nie mogą sie przebic :/ Co do tej bakterii to ona jest grozna jesli pojawia sie w ukladzie moczowym bo atakuje nerki. Mmay wizyte w pon to wszystkiego sie dowiem ale mysle ze to nic powaznego bo mamy tylko w zalecenich podawac na to probiotyk. Tylko wiecie co? mozliwe ze to przez ta bakt Hanka ma problemy z brzuszkiem bo z tego co ja rozumiem te wyniki badan to nie ma alergii na mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My siedzimy w parku juz. Bartek cos dzisiaj swirowal w nocy. Obudzil się o 4 na mleko zjadl, niby zasnal odlozylam go do lozeczka a on za chwile na brzuch się z zamkniętymi oczami przez sen obrocil. Ja go na boczek a on spowrotem koniecznie pchal się brzuch aż w końcu go zosgawilam myslam ze może cos mu się odmienilo i chce tak spać i probowal bo kladl glowke i cywilne SPAL a za chwile podnosil o kombinowal nie wiem co i tak chyba z pol godziny aż się wkhrzylam i wzielam go pokolysac na ręce bo on ciągle SPAL na rekach spokój ani drganie odlozylam go a on od nowa na brzuch spowrotem go wzielam i tak dalej i tak dalej aż otworzyl oczy i siedzial do 5.30 :-/ Nie wiem co to bylo o co chodzilo i jestem nie wyspana. Bartek kima sobie pol w sloncu pol w cieniu i zadowolony ;-) Jak wstanie to muszę iść po warzywa na zupę bo wczoraj kupić zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jakie biszkopty dajecie do tego twarozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja, Emcia - dzięki za odpowiedź w sprawie paznokcia...u reszty dziewczyn pewnie też nic się nie dzieje... xx czasem jak coś piszę to mam wrażenie że mojego posta nie widać... xx my wczoraj mieliśmy szczepienie - żeby Młody o tym nie myślał pojechaliśmy potem nad morze i było wesoło :) xx Pałka - super że się odezwałaś, często o Tobie myślałam :) xx czytam Wasze menu i robię listę zakupów ;) xx miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimowaMama2014
Magda moze jezeli chce spać na brzuszku to go zostaw? Nasze dzieci sa juz duże i nic nie powinno się stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Agagula haha widac widac wiadonosci ale wyjasnie Ci jak to wyglada u mnie. siegam po tel w kazdej chwili gdzie Michu zajmie sie czyms chociaz przez kilka minut. Zeby byc na biezaco wszystko czytam, jak chce odpowiedziec zaczyna sie jeczenie i z synkiem na kolanach probuje sklecic kilka zdan. Zabiera mi tel, kreci sie, ja probuje zebrac mysli i w sumie o polowie zapominam. X Dobrze ze po szczepieniu ok, zazdroszcze morza na codzien :) ja pazury obcinam juz na polokraglo, nic sie nie dzieje. X Gosciu biszkoptow uzywam najzwyklejszych w swiecie, nie wiedzialam nawet ze sa rozne rodzaje. X Gosc mamcia witaj :) X Anja na pewno u Hani jest wszystko dobrze, antybiotyk zwalczy bakterie i moze faktycznie mina problemy brzuszkowe, oby. X Ja dzis podjelam kolejna probe ugotowania obiadku samodzielnie dla smyka. Wczesniej nie chcial jesc. Dzis ugotowalam kawalek fileta z kurczaka, ziemniaka, marchewke, brokul. Pozniej zblendowalam, dodalam pol zoltka i lyzeczke masla. Uwierzcie sama bym to zjadla. A ten zjadl kilka lyzeczek i koniec. Za to kompot z jablek i truskawek to hit. Smakuje mu bardzo. Zobacze jak jeszcze troche zglodnieje, moze wtedy dokonczy zupke, a jak nie to pozostana mi sloiczki. Eh.. X Magda wspolczuje nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula wez nas nad to morze!!!!!!!!!!!!!!!! marza mi sie wakacje nad morzem, chociażby skilka dni :-) Ja tak jak neska pisze "z doskoku" i w wiekszosci nie paietam co do kogo niestety :/ takie to moje dziecie absorbujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa A gdyby on chcial i potrafil spać na brzuchu a on co chwile na śpią co Kladl się i podnosil glowe i nie potrafil sobie pozycji znalesc nie wiem co on cwiczyl tej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Magda, Hanka tez czesto tak robi i tez nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Magda, Emi tez tak robi :/. Cos ja meczy ewidentnie. Trze buzia obpoduszke, rzuca sie z brzucha na plecy i odwrotnie. Wygonilal jyz meza do salonu spac, bo kazdy odglos ja budzi :(. Mysle, ze to zeby, bo wczoraj wieczorem usnela po czym obudzila sie po 30 min i przez poltorej godziny wrzeszczala. Na rekach nie chciala byc, w lozeczku lezec tez nie. Tragedia :/. xxxx Agagula, mysle, ze kazda z nas ma czasami takie wrazenie. Ja sie tym nie przejmuje, bo sama po sobie wiem, ze zawsze chce jak najwiecej odpisac a konczy sie tym, ze polowe zapomne, albo mam czas limitowany ;). O paznokcia pytanie pamietam teraz. Pewnie jak odp nie pamietalam :* xxxx Gosc mamcia, osmiolatek to chlopiec? Ja tez mam nadzieje, ze Emi bedzie dziewczeca, choc czarno to widze na obecna chwile ;) xxxx Anja, dobrze, ze ta bakteria to nic powaznego. xxxx No i ten tego musze leciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mamcia
Dziewczyny wszystkie trzy!!! Laura miala byc chlopcem. Tata pragnoł! Niestety nie zobaczyl i nigdy nie zobaczy. W 2gim miesiacu ciązy jak byłam mąż zmarł. Nie pozna Laura Taty. To że urodzila sie zdrowa to..... Cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc mamcia, strasznie mi przykro z powodu Twojego meza. Musi Ci byc potwornie ciezko. Zycie jest okrutne. Moja kolezanka zmarla 4 miesiace po narodzinach jej synka. Maly nigdy mie pozna mamy. Lzy mi w oczach staja ma sama mysl o tym :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny zycie bywa tak strasznie niesprawiedliwe! Mamcia wspolczuje z calego serca, okropna tragedia, nie wyobrazam sobie przez jakie pieklo musialas przejsc. Jestes pewnie silniejsza niz sobie wyobrazasz, masz 3 dzieci i jestem pewna ze spotka Cie w zyciu jeszcze mnostwo szczescia. Ags ciarki przechodza i sciska za zoladek. Tez bardzo wspolczuje. Odkad urodzilam dziecko mam swiadomosc ze musze go wychowac i ze tak bardzo mnie potrzebuje. On mnie i ja jego. Oddalabym za niego zycie bez wahania, ale na sama mysl ze mialabym go wiecej nie zobaczyc robi mi sie slabo. Ryczec sie chce jak sie slyszy ze ludzi spotykaja takie tragedie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mamcia
Sobota 29 Marca godz 9rano jestem w domu sama z dziecmi bo zawsze kestem sama matka oddala mnie nie bylam jej potrzebna zawadzalam przeszkadzalam oddala do domu dziecka. Puka ktos do dzwi stoi 3ka policjantow wchodza legitymuja mnie potwierdzaja czy znam takiego Pana. Znam mam Jego dokumenty dzidziusia w brzuchu i majtki w szafie. Mial przy sobie tylko tel. wiec oni musza Prosze slowami takiej tresci Powiedzcie mi co sie stalo. Pan namnie patrzy patrzy mi prosto w oczy i CYTUJE... Informuje Pania o Zgonie Pani meża i odwracaja sie i wychodza. To taki skrut pierszego dnia koszmaru ktory trwa do dzis, Ja umarlam razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Hej laski, bezpiecznie dotarlysmy do pl :) X Agagula, dokładnie jest jak Ags pisze, ale nikt celowo nikogo nie pomija, gwarantuje ;) to tylko te nasze maluszki chłoną nasz czas i myśli.. ;) X Mamcia ogromnie Ci współczuję... :( życie bywa czasem straszne. Witaj tak w ogóle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Mamcia współczuj****aaardzo :/ cieżka sytuacja a Ty na pewno jestes silna kobietą ze dajesz sobie rade. xxx Agagula ja mysle ze nie tylko Ty masz takie odczucia ale kazda z nas czasem je miewa. Tu sie tyle "pisze" ze nie sposob czasami to ogarnąć i odpowiedziec. Ale to na pewno nie jest celowe i ja sie juz przyzwyczaiłam do tego :-) Poporostu tak przyzwyczaiłam sie do tego forum ze wchodze tu i pisze....i nie zastanawiam sie czy ktos mi odp czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mamcia
Hej!! Bardzo dziękuje za Współczucie!!! Moje dzieci dziś na festynie szkolnym!! Sama z Małą jestem w domu [co rzadko bywa] jaka cisza aż chyba przerażająca?! Laura to najgrzeczniejsze dziecko nie że z mojej 3 tylko jakie wogle widziałam i znałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.google.pl/search?q=spacerowka+joie+litetrax+4&client=tablet-unknown&source=lnms&hl=pl-PL&biw=1024&bih=471&tbm=isch&sa=X&ei=BnhpVbbPG4GPsgHInIPwAg&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgrc=ARaMz8IScjc8_M%253A%3Bq7ediRWLKPgKTM%3Bhttp%253A%252F%252Ffartlandia.pl%252F10564-9664-thickbox_default%252Fwozek-joie-litetrax-3-wozek-spacerowy-1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Ffartlandia.pl%252Fpl%252Fhome%252F10564-wozek-joie-litetrax-3-wozek-spacerowy-1-91102000721.html%3B600%3B600 Anja i Ags bartek dzis w nocy po jedzeniu znowu obracal sie na brzuch. juz nie wiem. myslalam czy to od zebow ale przeciez ma juz dwa dolne i nigdy tak nie robil a z drugiej strony posmarowalam mu dziasla dentinoxem i zasnal ........dziwne xx bylismy wczoraj ogladac spacerowki w sklepie i ogladalam ten nowy espiro i jest nawet nawet koszt 600zl ale pani nam pokazala jeszcze inny za 800 i wlasnie sie nad nia zastanawiamy. bo tez ma wszystkie kola amortyzowane a jak na spacerowke skladana jest jeszcze wieksza glebsza i szersza od espiro i daszek ma przedluzany tak fajnie ze prawie cale dziecko chowa. i jeszcze jeden plus na zime ze ma tylne kola wieksze wiec i po sniegu pojedzie. firma JOIE zna ktos te spacerowki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Madzia u nas dwa pierwsze porownujac z tymi co teraz ida to był luzik wiec jesli dentinox pomogł to raczej na pewno zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny:-) Xxx Mamcia wspolczoje przeżyć. Dzielna z ciebie babka. Xxx Magda fajny ten wózek. Tez juz zaczynam powoli myśleć nad jakąś spacerowka. Xxx U nas chyba jednak zeby nie ida. Miał przez jeden dzień stan podgoraczkowy i to wszystko:-) Xxx A tak to stara bida. Nie pamiętam co komu miałam pisać. Xxx Ah Leon wczoraj skończył 7 miesięcy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Sto lat dla Leosia :* u nas za tydzien wybije 8 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×