Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Agagula super ta kostka co Miesio dostal :-) dawaj zdjecie jak sie bawi :-) xx fajnie ze lubi rybki. jak mu je przyzadzasz ? bo moj syn jest wszystko pochlaniajacy ale ryby jeszcze mu nie dawalam zapomnialam calkiem i teraz tak mysle jak mu ja robic xx wlasnie sobie zrobilam po sprzatniu budyn i kurcze szkoda ze przez te mleko nasze maluchy jeszcze nie moga jesc budyniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka fajne te krzesełka i szare j białe nawet jakie ładne. Kurcze u nas na eBay nie widzę takich stonowanych chyba ze wyślą mi do de... Xxx U nas kp jedzenie dodatkowe nie codziennie i nie wszystko. Dziś udało mi się podać Mii marchew z ziemniaki em i ryba sukces. Co do nocek przedstawiła się całkiem nagle. Spala ładnie rani pobudka i dalej spala a teraz 1 pobudka juz kolo 24 a potem minimum 2 jeszcze. Wstaje wczesnie. I pyt o te sery i jogurty choć wiem ze juz było ja wszędzie w de widzę takie rzeczy dopiero po 10 miesiącu ... chyba ze źle patrze i mnie dziwi bo zwykle to producenci przyspieszają na ssloiczkch żeby już coś dawać a teraz widzę na odwrót i nie wiem już sama co myśleć. Dawać nie dawac. Ktoś też pytał o biszkopty czy sa w polsce właśnie jakieś mniej cukrowe typowo dla dzieci? Bo tu są herbatniki tylko. Aha robiłam tez 2 próbę z bananem i jadła w kawalku ze smakiem a potem zmiksowalam tez z jabłkiem surowym i tym razem nie było już zielonej kupki :-) wiec będę jeszcze próbować. Jutro znów rybka i będziemy dalej wprowadzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam to krzesełko 146 euro to jest 600zl musze je ściągnąć z pl jakoś albo jeszcze poszperam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Magda dzieki za linka jak wroce ze spaceru to lookne bo w tel slabo widze jak slonce swieci. Malwi mi sie mega podobaja te bloom fresco ale sa cholernie drogie :( a uzywki nie chce bo ja jakos nie lubie uzywac po kims tymbardziej to gdzie ktos jadl itp. Wiem wiem jestem dziwna. Ale juz tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags spróbuję troche opatulic Hanie i zobaczymy :-) xxx Malwi a roznie to bywa, czasem budzi sie z płaczem czasem poprostu sobie kwęka. To Twoje krzeseło jest mega piękne ale jesli o mnie chodzi to zbyt drogie. xxx Agagula kostka suuuper. Hania tez uwielbia rybe i moze ja jesc codziennie, inne słabo jej podchodzą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Co do nocnego jedzenia to jak uAgaguli, taka sama porcja albo nawet i mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny uwaga chwale się ;-))) Leon zrobił dziś kupkę na nocnik;-))) pierwszy raz;-))) Xxx Ze spaniem różnie w ostatnim czasie. Dziś w nocy obudził się o 2 i wojował godzinę. Napil sie wody i spał do 5,30 wypił mleczko i spał do 8 Xxx Ja dziś wszystkie okna pomylam przed bożym cialem:-) a mam ich 6 Xxx i u chrzesniaka męża na dniu dziecka byliśmy Xxx I mam męża na cały week wiec jedziemy na basen Xxx Ania szkoda Hanulki ;-* Xxx U nas smoczek ciągle mały bo innego nie akceptuje. A prob było wiele. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimowaMama2014
Dziewczyny normalnie piszecie strona za strona! Ja na szybko bo ciągle coś się dzieje! Madzia siedzisz mi w głowie i dużo mysle o tobie i waszej syt,ale to odp ci na fb:) Xxx U nas ok,mały już coraz pewniej siedzi,spacery nagle są przyjemnością:) Xxx co do zajęć buggygym to one są w kilku miastach-Bielsko,Cieszyn,Ustroń,Wrocław,Opole i Katowice. Niedługo będą też w Warszawie(będzie też tam szkolenie). Malwi ja prawdopodobnie będę prowadzić w ogrodach Kapiasa i chciałabym od przyszłego tyg zacząć :) Xxx później poczytam was dokładnie i może uda mi się coś napisać jeszcze :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Andzik Gratulacje dla Leonka I miłego weekendu na basenie XX Safari Krzeselko tej samej firmy i taka różnica w cenie ? Napisz do nich wiadomość czy by ci wysłali do de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda dzięki za gratki:-p było jeszcze dwa razy siusiu na nocnik;-) jak tam mieszkanko ogarnięte po wymianie okna? Xxx Zimowa fajnie macie tez bym chciała żeby u nas tez takie cos było. Xxx Ja znowu wypompowana. Leon znów marudek cały dzień Xxx My w sumie mamy 3 butelki na dobę po 210 ml. Plus kaszka na śniadanie. Obiadem i deserek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Brak czasu na cokolwiek. Tyle bym chciala kazdej z Was napisac, w ciagu dnia zdarze tylko przeczytac, teraz polowy nie pamietam. X Agagula doskonale Cie rozumiem, jesli chodzi o bieganie. Dlatego ja biegam rano, jeszcze nie jestem zmeczona, bo o tej wieczornej porze nie mam sily palcem ruszyc. Mam lepsze i gorsze dni ale dzisiaj padam. M stwierdzil ze wygladam jakby mnie chorobsko rozkladalo a ja po prostu jestem tak wypompowana. Dlatego zimowa mamo jestes moja idolka nieustannie. X Safari co do serka i jogurtu to o to samo niedawno spytalam zimowa mame i mowila ze mozna podawac. Wg najnowszych danych itp. X Arla dzieki za tytuly. Slaby punkt oczywiscie widzialam, kilkakrotnie nawet, jak kazdy film z A.H. ;) X Nfocat ja pytalam o filmy. Najlepiej dramaty psychologiczne, thrillery,moga byc komedie. X Magda mialam Ci odp na fb odnosnie Twoich dylematow ale cholera nie mialam jak a teraz juz ide odpoczac. Nie chce tu poruszac takich tematow, postaram sie jutro wejsc i cos skrobnac. X Anja dobrze ze to niegrozna bakteria i szkoda ze dalej nie wiadomo czemu brzuszek Hanulki jest tak wrazliwy. Moze faktycznie taka jej delikatna uroda. X Magda co do ryby, to moj Michal tez ja uwielbia i ja kupuje sloiczki. Najbardziej mu smakuje ryba w delikatnych jarzynkach z gerbera. Pisalam ostatnio ze niestety to co ja mu ugotowalam ladowalo w koszu, nie chcial jesc. X Safari co do biszkoptow nie wiem czy sa jakies z mniejsza zawartoscia cukru. Jak daje mu pol do deserku raz na jakis czas to nie przeszkadzaja mi zwykle. X Musze sie pochwalic ze dzisiaj Michu przespal mi cala noc. Od 18.30 do 6 rano :D w ciagu dnia jest wymagajacy i bardzo malo spi ale za to wieczorami i w nocy moge sie zregenerowac :) X Nie pamietam co jeszcze mialam napisac, wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Safari, tutaj tez tak jest, ze polskie produkty oplaca sie kupowac w Pl, bo na ebayu sa duzo drozsze. Ja uzywam chicco polly. łatwo się czyści, bo tapicerke i pasy sa sciagane. Zwrocie uwage na sciagane pasy, bo to ulatwia czyszczenie. xxxx Malwi Ty pytalas o pobudki? U nas sa 3. Spac idzie po 6tej, bo w dzien ma tylko 2 drzemki. Budzi sie ok 22, pozniej 1 i 4 a pobudka jest o 6:30 z mega kupa ;) To fresco bym na pewno kupila gdybym miala wieksza przestrzen do dyspozycji. Jest super. xxxxx Agagula, fajowa ta kosteczka. Doskonale Ciebie rozumiem jesli o bieganie chodzi. Ja co rano mysle, ze wieczorem pobiegam ale na tym sie konczy ;). xxxx Magda, teraz swiat widzisz w jasniejszych barwach przez to okno :). Fajnie, ze masz to juz za soba. xxxx Anja, rada z opatulaniem byla od Agaguli. Warto sprobowac. Ja tez probowalam z dodatkowym opatulaniem a pozniej z rozbieraniem i u nas niestety to nie to :( Tez mamy szczeniaczka uczniaczka. Emi sie cieszy jak jej spiewam z nim ;). xxxx Andzik super Leo! :) Kiedy go sadzasz?. Ja zaczne odpieluchowywanie jak mala bedzie chodzila. Z Bartkiem zajęło mi 2 tygodnie od pierwszego posadzenia na nocnik do calkowitego porzucenia pieluch, łacznie z nocami. I nigdy mu sie wpadka nie przydazyla. Mial 20 miesiecy. Mam nadzieje, ze z Emi tez tak latwo pojdze. xxxx Neska zazdroszcze przespanej nocki. xxxx Zimowa, przez Ciebie zaczelam szukac zajec dla mam z dziecmi ;). Znalazlam joge i strasznie bym chciala pojsc ale mala ma zazwyczaj drzemke w tym samym czasie kiedy zajecia sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari, nowe wytyczne sa takie, ze produkty mleczne mozna podawac juz, ale mleko w czystej postaci dopiero po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik ags i kogo pominelam tak mieszkanie ogarniete w koncu to nie 100m2 he he ags a to co napisalas to akurat prawda bo na prawde widze w jasniejszych barwach i az pryjemnie patrzec. tamto okno nie bylo wymieniane kupe lat i bylo tak matowe juz pelno rysek ze moglam pucowac i pucowac a wygladalo jak brudne a jeszcze przy mocnym deszczu cieklo i wiatr wwiewal kurz bo bylo niesczelne a wiec tragedia xx neska no wlasnie ja przewaznie sama bartkowi gotuje bo on wszystko je i musze mu zrobic jakas rybke z jakimis warzywkami xx zimowamama dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej ja tak na szybko:) U nas pobudki tez sa, , Joasia zasypia po21 (gdzie w dzien niemal nie spi, 2 drzemki do pol godz.)i czasami budzi sie o 4dopiero, a czasami juz po 23 kweka, ze tak to nazwe i cycka cmoka. Wstaje zawsze ok 6, czasami po 5, czasami przed 7, zazwyczaj chwile po 6.Smoczek i ten maly i ten 6+w mmega sporadycznym uzyciu, czasami w wozku na spacerze, ale to sie bawi nim, wklada i wyciaga i mruczy:) Juz jadlysmy brokula ziemniaka marchewke dynie, wszystko poza ziemniakiem jej smakuje. Na razie sloiczki kupuje musze podjechac po jakies bio warzywa. Dzis zjemy jabluszko i za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Za Dwa trzy dni kaszke wprowadze. Dziewczyny te platki jaglane to one po ugotowaniu jakpapka wygladaja? Kupilam ryżowe, Zobaczymy; ) Xxxxx Nfocat jak samopoczucie? Xxxx Magda super ze okno wymienione:)ja rybke zazwyczaj filet z dorsza na paze robilam z odrobina przypraw jakis tymianek koperek. No i miksowalam z warzywami. Xxxxxx Dziewczyny czy wasze maluchy wszystkie juz gaworza? Lacza gloski jakies mammmmma babbba dada???? Moja jakas bezglosna jest raczej jeczy i aaaaaaa gleeeee zero gaworzenia:/glucha nie jest. Zaczynam sie martwić. Xxxxxx Dziewczyny dolaczam do grona zmeczonych:(moj marud buuuuczy od rana.i tak dzien w dzien, raz bardziej raz mniej aaaaaaa ja kupilam wozek delti dot. Nie jest drogi ok 400zl ale mialam go przy starszej, niestety ukradli nam i bylam bardzo zadowolona, ma wszystko 4 pozycje do lezenia na prosto i na plasko. Jest wygodny dla dziecka, budka do końca sie rozkłada. Skretne kola miesci sie do bagaznika i ladnie wygląda:) moze Madzia popatrz na prawdę bylam nim zadowolona sluzyl nam do 4r.z i go buchneli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
*parze!!!! Oczywiscie!!!!:P Aaaaa filmow prawie nie ogladam wiexzorami czytam ksiazki:) i to moj blad bo np wcz czyt do 1w nocy a Aska wstala przed 5 haha i miala w nocy dwie pobudki no nic cos za cos:) Dobrego dnia buuuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium ja tak na szybkk anie wiem ale mojej gebusia się nie zamyka. Ona gada cały czas. Dada baba brrrr grrrr aaaa buuuuu wyyyyy dużo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari myslalam o tym co wxczesniej napisalas ze joie litretrax jest do 15kg. poczytalam troche przed chwila i 90% spacerowek jest do 15kg a mamy waza swoje dzieci dalej nawet gdy wwaza 20kg i nic sie nie dzieje jesli jest dobry solidny wozek. te 15kg to jest taka norma wyznaczona przez UE. czytalam fora i wypowidzi innych matek. czesto jest tez tak ze panie w sklepie zapewniaja ze spacerowka jest do 25kg a po jakims dluzszym czasie jak dziecko urosnie, rodzic zaglada z ciekawosci do instrukcji i okazuje sie ze jednak ma spacerowke do 15 a dziecko juz dawno ta wage przekroczylo. ja sie tym nie bede przejmowac tylko teraz tez sie zastanawiam czy litretrax 4 czy litretrax 3 bo jest trzy kolowy i tez zawsze mowilam NIE NIE a teraz nawet mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
hej laski :) ale produkujecie tych stron , że nie nadążam czytać o odpisywaniu nie wspomne.. x dziewczyny chorowitki zdrówka dla Was x Anja kurcze szkoda Hanulki, ale dobrze ze ta bateria niegroźna x Malwi ja kp plus kilka łyżeczek warzywek w ciągu dnia i u nas standardowo 1 pobudka w nocy x Magda dobrze ze juz masz za sobą te okno :) x Agagula wstyc sie przyznac ale rolety jeszcze nie zaczepione hehe jakos czasu ciagle braknie, u nas lato pełną parą i cale dnie na dworzu :) moze dzis się uda ;) ale odpukac już Adusia nie wstaje o 5 a o 7 , wiec też mi nie tak śpieszno x wczoraj bylysmy u lekarza bo ten katarek Ady juz 2 tyg się trzyma, ale na szczescie wszystko ok, mamy plukac nosek i pic wapno i wit c, tylko Ada juz się nawet nie da dotknąc w okolice nosa , więc jest ogromny wrzask jak tylko się zbizam z aspiratorkiem ;/ x safari ja mam krzeselko Chicco Polly Magic i jestem zadowolona , regulowane oparcie i wysokość, materiał super w dotyku jakby taka mięciutka skórka, łatwa do czyszczenia, tacka oczywiście zdejmowana a kolorystyka rozna bys musiala się rozejrzeć ;) , nie pamietam tylko ile kosztował ale cos w granicach 600 zł , wiec tani nie jest ale solidny na pewno :) http://www.chiccopolska.pl/produkty/8003670878964.krzeseko-polly-magic.karmienie.krzeselka-do-karmienia.html x sorki dziewczyny ale za cholere nie pamiętam co mialam komu jeszcze napisac ;/ x w pt jedziemy na mazurki na weekend , zdala od tv , tel i internetu wiec znowu narobie sobie zaleglości , ale uwielbiam łono natury tym bardziej że pogoda ma byc wyśmienita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi :-) to krzesełko chicco tez super :-) nawet bardzo super :-) fajne jest to ze się zmienia z małego w duze. A pytanko mam czy mimo wszystko ten materiał nie zafaebuje np od buraczka lub marchwi ??? Bo chciałabym jasne a się boje tego. Tak samo w tym carotero bo chyba jednak spróbuję je zamówić z pl... ale chyba nie ta nazwę na m tylko bistro bo tam jeszcze oparcie się rusza a cena niewiele większa 50zl... Xxx Madzia to w takim razie nie patrzę juz na wagę 15 czy 20 dzięki za spr :-) dylemat pozostaje i także 3 kołowe juz mu się podobają :-) napisalam ci na fejsa bo ileż mogę zaśmiecać forum ciągłym gadaniem o tej spacerowe :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
ja pierdziu napisalam mega posta i uznaje za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej ale gorąco dzisiaj:-))) masakra. Ale dzięki Bogu dziś przyjedzie elektryk klime podłączyć;-))) No i grilla odpalimy z tej okazji Xxx Leona tak przy okazji na ten nocnik posadzilam. Nie chce go jeszcze od pieluchy oduczac. I sie udało;-) Xxx Fajne macie te nosidla chyba tez się nad takim zastanowie. A i po wypłacie m kupujemu fotelik to samochodu dla synka. Bo w nosidelku się nie mieści a w ogóle ja juz nie mam siły go w nim nosic. A foteluk chce taki rozkładany żeby małemu mocno pleckow nie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej dziewczyny :) dzieki za pamiec na szczescie juz lepiej :) bylam u lekarza i leki pomogly choc nadal nie jest tak jak trzeba:) w ogole mam taka refleksje ze nigdy raczej nie mialam wiekszych problemow zdrowotnych a od czasu ciazy to cc, wyciecie pecherza zolciowego , dwa razy bylam chora, teraz pierwszy raz mama jelitowke, wypadaja mi wlosy i musze isc do dentysty bo czuje ze mam kilka ubytkow :) ehhh dzieci :) xxx magda fajnie ze juz po wymianie okna:) xxx neska moj jest dzisiaj na 2 zmiany wiec nie zapytam o filmy ale nie zapomne i napisze na pewno :) xxx agagula jak ta kostka? bo wlasnie musze cos dla Jeremka kupic bo zwyklymi zabawkami sie znudzil a ma ta kierownice grajaca i do niej sie smieje az, wiec pora na bardziej wypasione zabawki - nagraj jakis filmik z ta kostka i wrzuc na fb ok ?:) xxx co do biegania to ja te znie lubi ale w zeszlym tyg 3 razy sie zmusilam :) w tym na razie nie czuje sie jeszcze git a pozniej jest dlugi weekend wiec pewnie nie za wiele porobie :) ale fajnie jak jest mozliwosc biegania rano - bo wieczorem faktycznie mozna byc wypompowanym. Jakbym miala z kim malego zostawic tez bym rano pobiegala:) xxx Jeremkowi idzie zabek - dziaselko mu peka i jest mega marudny dzis xxx uff jaka pogoda:) u Was tez tak ciepło ?:) xxx krzeselko dostalam od znajomej - chicco ale jakie nie wiem, jest duze i kolorowe ale darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby :) xxx Andzik juz na nocnik ?? super :) jestem pod wrazeniem :D xxx znowu nie pamietam co mialam komu napisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×