Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Nfocat ja robilam podejscie do zmiany konsystencji posilkow prawietydzien...na poczatku mial odruch wymiotny :-( powoli...wszystko w swoim czasie:-) jak sa kawalki-rozdrobnij je jeszcze ciut widelcem:-) ja na dodatek sie stresowalam przy karmieniu ze zje za malo itp. wiec moj stres mu sie tez udzielil i przestal jesc:O odpuscilam, wyluzowalam i juz nie miksuje :-D udalo sie:-) Tobie tez sie uda! A wafle ryzowe przyklejeja mu sie do podniebienia...polecam biszkopty bo szybko sie rozpuszczaja:-) Xx Sorry za wywod-ale moze cos Ci sie przyda ;-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
hej dziewczyny, śpicie jeszcze ze taka tu cisza? ja wpadlam tylko na chwile napisac Wam ze te kaszki z ALNATURA-kiedys chyba zmiowamama o nich pisała na fb....mojej Hance w ogole nie podeszły....miałam trzy rodzaje, każdką otworzyłam i kazdą Hania pluję :/ ona chyba tylko bedzie kleik kukurydziany jadla jesli chodzi o kasze :/ xxx Dziewczyny a do takiego kleiku zrobionego na mleku mozna dodac np starte jabłko albo marchewke?/ A i dzis czytałam blog mamy ktora ma 8 miesieczna corke i daje jej na sniadanie bułeczke z maselkiem....co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Anja, ja daje chleb z maslem niesolonym, lub avokado, lub dżemem 100% owocow, dzis był z twarogiem. Moja mala kasz nie toleruje :/ Probuje raz na jakis czas ale ciagle to samo. Jak jestem w domu to luz, bo zawsze z piersi doje, ale jak pracuje, to juz kroma na sniadanie obowiązkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej jesteśmy i my tzn ja bo mały śpi;-) noc była ciężką dla mnie bo długo nie mogłam zasnąć a jak juz odplywalam to się Leon obudził i przez godzinę wojował.a i na to wszystko mój m jeszcze zaczął chrapac*****es na wsi szczekal bo przy otwartym oknie spimy. No masakra. Xxx Oj Anju ale masz przeboje z Hanulka:-* Xxx AGS tez chyba pomyśle nad bułeczka dla Leonka na śniadanie. Xxx M znalazł wczoraj wieczorem swoja stara książeczkę zdrowia i w wieku Leona był cięższy o pol kilo;-) wiec wiadomo po kim on taki chłop;-) Xxx Pogoga dziś u mnie burzowa. Udało nam się zaliczyć spacer przed ulewa. Xxx Leon jest mega mobilny. Włazi pod meble I kojec z zabawkami i stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hejka. Wlasnie jedziemy do znajomych na weekend. Zobaczymy jak sie Michas spisze w gosciach. X Anja no niestety nie wszystko dzieciom podchodzi. Tez mam problem z niektorymi daniami. Kiedys podalas artykul gdzie sloiczki baby dream byly najzdrowsze a Michu ich nie akceptuje w ogole. Gerber i ewentualnie hipp, to co ja zrobie tez odpada. X Ags tez musze wyprobowac ta bule z maselkiem. X Andzik wspolczuje nocki. Ciezkie sa dni gdzie noc zarwana. X Nfocat dzieki za filmy :* X Gratuluje wszystkich ząbków, u nas dalej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Neska, moja Hanka tez tych babydream nie koniecznie.....najlepiej to gerber z rybką jej podchodzi,zresztą Ona jest mega wybredna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mało stalych posiłków,siedzimy prawie cały dzień na dworze i zapominam ze dla kajtka muszę osobno gotować więc czasem jest na samej piersi. Xxx U nas też zębów brak mimo że starszy już miał chyba 4 zeby. Xxx Dziś młody przeraczkowal jakieś 2metry :) o nockach nie ma co pisać bo są beznadziejne :/ pocieszam się tym ze kiedyś minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Zimowamamo jesli chodzi o noce to jednocze sie z Tobą w bólu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam dziewczyny,bułka z masłem to nic. Magda pajde że smalcem daje,Vegetę i jej mały żyje:)przecież ja też tak karmili.a ze jest mega gruba,ma problemy zdrowotne,to wcale nie od sposobu żywienia.no taki jej urok.i synowi funduje to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja:) xx korzystając z chwili wolnego pozdrawiam Was wszystkie i idę do garów ;) zaczęłam sama gotować Młodemu i rozdrabniam tylko widelcem...a ponieważ je to staram się nie odpuszczać ;) xx gotuję mu jednak osobno - ja lubię doprawione obiady a jemu nie dodaję jeszcze soli. xx dziś chcę zaeksperymentować z kaszą jaglaną! :) xx Emcia - kiedy wpadasz do Gdańska? :) xx Mieszko nie lubi upałów - wczoraj nie spał, nie jadł prawie nic...męczarnia... xx dziś spotkałam jego rówieśnice - zgniotła by go ;) ponad 10kg szczęścia - na śniadanie je chleb z MIODEM! Babcia stwierdziła że zamiast cukru daje jej non stop miód :) xx u nas nocki nie najgorsze - czasem się obudzi raz więcej na mleko bo nadrabia to czego w ciągu dnia nie zjadł... xx 100 lat dla wszystkich pełno miesięcznych - zapewne ktoś się znajdzie ;) xx spadam - miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
no i u nas też gerber z rybą rządzi :) chociaż wczoraj zrobiłam mu sama ugotowaną fląderkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula super ze maly tak wsuwa. Uwierzcie ze tez bym chciala zeby mlody jadl swojskie warzywka. Moze przyjdzie mu to z czasem. Mam nadzieje. X Maly nocke przespal fajnie w nowym miejscu. Jedna pobudka o 4.30 czyli jak w domu z reguly. X Obudzil sie. Zmykam a tyle chcialam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie,szczena mi opadła na pomysł kanapki z miodem dla takiego dziecka...i tu się zgodzę po części z gościem i otyłością w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
mi tez opadła, a jak powiedziałam że to za wcześnie to nawet moja mama stwierdziła że się nie znam bo za jej czasów...szkoda gadać...no ale młoda mama i na bieżąco z "modą na nowoczesne" karmienie dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdykam, miod jest niebezpieczny w przypadku takiego malucha. Babcie maja z******te pomysly. Dlatego zadnej nie slucham :/. Zastanawiam sie po co tak dziecko tuczyc??? Myslalam, ze czasy gdy uwazalo sie gruby= zdrowy juz minely :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasica
Zagotowal mnie post goscia !!!! Jak można takie kurde rzeczy pisać jestem mega zdenerwowana !!!! Madzia nie przejmuj sie co mysla inni o wychowaniu twojego dziecka nie daj sobie wmowic ze cos robisz zle albo ze jestes zla matka :-) Ja cie poprostu uwielbiam i dodam ze ja tez daje wegety malemu bo ja lubie i maly tez lepiej je jak ma to lepszy smak mam gdzies co mowia inni i robie to co uwazam za suszne :-) A to że ktoś jest grubszy to nie znaczy ze zle sie odzywia moze poprostu taka przemiana materi albo choroba. A ty Gosciu PUKNIJ SIE W GLOWE bo nawet nie masz odwagi pisac o sobie i o twoich zlych nawykach phi nawet nie napiszesz jak sie nazywasz!!! Brak slow poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kasica spokojnie...wiem ze to co gosciu pisze trzesie kazdym ale jemu o to chodzi...lepiej pominac typa i miec wywalone ;-) Xx A vegeta oczywiscie zdrowa nie jest ;-) Xx Chleb tez pewnie kupny dajemy dzieciom...tez nie zdrowy, mieso w sklepie zestresowane i nafaszerowane, owoce i warzwa sypane, soczki slodzone a kremy z fìltrem rakotworcze. Ciuchy z Chin z farba tak szkodliwa ze powinni tego zabronic... Xx Gosciu mam nadzieje ze u Ciebie w domu Chinami nie smierdzi co? :-) Xx Udanego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej, Na temat gościa sie nie wypowiem bo chyba nie ma sensu zniżać się do poziomu takiej osoby! xx Co do kanapki z miodem....hmmm tez tak jakby nie mam nic do powiedzenia :-) ale moja mam ciągle mi mowi ze Hanku chuda i trzeba ją podkarmiać ale mysle ze nie wpadłaby na pomysł typy kanapka z miodem :-) xx Dziewczyny u mnie mega kryzys z nie M. Nie wiem jak to sie zkaonczy ale brak mi juz sił i na powaznie zastanawiam sie czy nie odejśc.....w sumie to nie ma konkretnego powodu, chyba po kilkunastu latach nie potrafimy sie juz ze sobą dogadać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,otyłość wcale nie.jest od jedzenia w dużych ilościach i tłustego jedzenia.przecież to co Magda je,to mega kaloryczne dania. A tak na marginesie-w obozach koncentracyjnych jakoś grubasow nie było... tak więc moje panie,mniej żreć to i nadwagi/otyłości nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasica
Gościu jesteś porytą w h.. Typiarą ktora ma mega kompleksy witać to po twoich wpisach. Tak szczerze to leje na to co piszesz bo odwagi nie masz wogole tylko chcesz się wyżyć naniczego winnej kobiecie ale Madzia taka glupia nie jest i się toba nie przejmuje a wiesz dlaczego? Bo ma męża i syneczka którzy ją kochają. A ty nie masz nikogo. Sory dziewczyny ale musiałam to napisać. I po takich sytuacjach żegnam się z wami na kafe, ale na fb będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja - serduszko moje..my też mieliśmy kryzys...i to nie jeden :/ może czasem warto "pomilczeć" żyjąc obok siebie żeby "odkryć" się na nowo? zrobić listę + i - ? ja tak robiłam...w tym aktualnym związku zawsze mam więcej +.... może to ze zmęczenia? przecież Haneczka daje Ci popalić... masz możliwość wyjechania z nią? np. do mamy na kilka dni? albo razem z nie m na jakieś wczasy? żeby się oderwać od szarej rzeczywistości... a rozmawiałaś z nim o tym? może by coś zmienił? ja niestety podobnie miałam w małżeństwie - nuda, monotonia, brak zainteresowania sobą i ogólnie lipa... w każdym bądź razie - trzymam za Was kciuki!!!! nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Anja wydaje mi sie, ze to przez zmeczenie jednak i to, ze zycie sie zmienilo. Jak jest 21 a dzieciak ci spi kiepsko, to wybierasz polozenie sie spac i masz wywalone na wszystko. A kiedys bylby film/piwko/pogaduchy/seks; P i to frustruje. Jak pomyslisz, ze kogos dziecko spi-a czemu moje nie?!? Itd.U nas przy pierwszym tez bywalo ciezko, oj bywalo jak juz mialam dosc uciekalam z domu, doslownie wybiegalam zaryczana i biegalam po parku. Jestem ze swoim mezem 11lat. Skoro to przezylismy i swiadomie zdecydowalismy sie na powtorke z rozrywki:P to albo tak sie kpchamy, albo jestesmy nienormalni heheh a tak na serio dziecko moim zd to najlepszy test dla zwiazku, wowczas wychodzi czy ma sie faktycznie wsparcie, zrozumienie w partnerze. Bedzie git zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aha ponizej jakiejkplwiek godnosci jest porównywanie zagladzanych na smierc ludzi w obozach z ludzmi szczupłymi zdrowo sie odzywiajacycmi!!zenujace i straszne, wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
dziewczyny gosc to nedzna persona ktorej nie stac na to zeby sie ujawnic, zgadzam sie z repetytorium ze porownywanie obozow koncentracyjnych jest ogromny nietaktem!!!! porazka- trzeba byc jebnietym zeby takie cos pisac xxx a co do dawania vegety to kasiu i madziu nie macie byc z czego dumne (a post Kasi tracie troche tym) i to nie jet wmawianie ze robicie zle tylko po prostu robicie zle :) no offense- taka jest prawda- nie powoduje to negatywnej oceny was jako mam i osob, ale tego konkretnego zachowania tak :) mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi :) xxx Anja kurde kurde, napisz na fb wiecej co sie stalo -moze cos poradzimy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie moge nigdzie znalezc informacji dot. wywaru z miesa. Moze Wy sie orientujecie. Od kiedy mozna dac niemowlakowi rosołek np ze swojskiego kuraka? Cora ma 8 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny Xxx Nie ma co sie przejmować goście:-) olać go:-p Xxx Anja pisz na FB bo pewnie się jakiś miły gość z radami zaraz odezwie:-) Xxx Mój m pojechał do Niemców a my z sis bylysmy rano z Leonkiem na basenie a na 16 jedziemy na maroton charytatywny zumby;-) aktywny dzień. Xxx I ogólnie Boćki nam się mega popsuły. Leon co godzinę półtorej się przebudza z płaczem. Albo budzi się i SE gada. Juz tak ze 4 nocki z rzędu. Może to żeby. Xxx U nas mega duszno. Ale dzięki Bogu mamy klime;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,same zauwazylyscie że jak ktoś zdrowo je to gruby nie jest!!!!a co wy myślicie,że w obozach nie było chorych ludzi?(i nie chodzi mi o gangrene,cholerę czy inne takie choroby)byly osoby z chorą tarczyca,z nadwagą a pozniej jakoś grubasow tam nie było! A teraz nie wiadomo,czy ta chorobliwa otyłość jest od choroby,czy choroba od otyłości.Ale jakby te grubsy mniej jadly,to by schudly i nie mialyby problemów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula kochana, siostra wybiera się dopiero pod koniec lipca , więc ew wtedy będę ;) Fajne przepisy na tej str co wrzucilas :) A jak po kaszy jaglanej? Też o niej myślałam X Anja wydaje mi się, że do kleiku można dodać owoc lub warzywko , bo co to przeszkadza? Ale mówię tylko tak na własny rozum ;) X Zimowa no to mamy pierwszego raczkujacego na forum, gratki ;) X Neska fajnie ze w gościach mały się odnalazł :) X Anja kurcze współczuję kryzysu, może jednak warto powalczyć? na pewno w grę wchodzi zmęczenie, a wtedy nie trudno o jakieś złości i obwinianie się o wszystko, życzę Ci żeby jednak się poukladalo, Agagula dobrze napisała o tych + i -, sama będziesz wiedziała najlepiej czy warto tkwić w tym związku, wierzę że tak, bo w końcu Hania jest owocem Waszej miłości :) X Ale u nas gorąco. Byłam wczoraj na karuzeli Extreme, siostra mnie namawiala pół dnia, bo jakoś odwaga już nie ta ;) nie wiem czy ktoś krzyczał głośniej ode mnie hehe masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×