Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Heh Emi bylam ;-) polowe objetosci musialam oddac bo za duzo ich bylo. Moze jutro sie Wam ujawnie;-) P.s. szykuje sie juz na spotkanie z Toba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula dla mnie się stroić nie musisz, ja i tak Cię kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Andzik współczuję okresu u mnie po porodzie są o wiele silniejsze Dopiero 2 miałam ale bardzo bolesny zwłaszcza ten 2. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej dziewczyny Ja i moje cycki:P zyjemy uffffff bylo strasznie:(pogotpwie laktacyjne, masaze przekluwanie sutka:/oklady, kapiele i caly czas mam zgeubienie w tej piersi-baaaaa nawet super mysl o raku mialam:/ale pokarm leci ja nie goraczkuje to chyba będzie ok???? Agagula:*dzieki za troske!!! Wspolczuje bolacych okresow, mi po pierwszej ciazy zelzaly. Teraz jeszcze nie mialam, czy ktos jeszcze nie mial okresu od porodu? ??? Co wiecej bylam u gina i nic sie na okres nie zanosi wszystko uspione a sluzowka mikro; P wydaje mi się, ze poki nie przytyje troche to nie dostane okresu. Lekarka stwierdziła, ze wygladam teraz jak dziewczynka:D mi okresow nie brakuje tym bardziej ze mialam mega nieregularne i zazwyczaj musialan wywolywac luteina...; (a mpja kumpela ur w styczniu karmi piersia i juz 4 okres ma!!!! Ciekawe odczego to zalezy???? Asia zaczyna raczkowac:) powoli ale juz stoi na kolanach macha pupa i kilka krokow zrobi:)ale jeszcze sama nie siedzi! Xxxxx Dziewczyny wy tu juzfaktycznie pisac nie bedziecie??? Xxxx Pogoda fatalna i szczerze wspolczuje wczasów teraz wPL a zazdroszczę w ciepłych krajach:Dach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Repetytorium - super wiesci:-) oby juz tak zostalo :-* Xx Emi - ja Cie tez loffciam :-* Xx Miesio dzis konczy 8 miesiac :-) a 9 kojarzy mi sie z porodem :-) Xx Milego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Miesiu tysiąc buziakow od cioci i Leonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dzieki Andzik i Leonku :-* ;-) Dzis byl gotowany burak - pycha:-) No i w koncu probuje sam siadac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Repetytorium dobrze ze juz ok z Twoimi cyckami ;) no i gratki dla Asi X Agagula od nas też buziale dla Miesia :*** Ten 9 miesiąc przynajmniej nie skończy się boleśnie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
100 Lat dla Mieszka! Ale te dzieci szybko rosną........kurde jeszcze niedawno pisałysmy na temat wyprawki, skurczy itp a to juz tyle czasu mineło....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość14
Hej Buziole dla naszego Mieszka ukochanego :-) Xx Moje dziecko przed chwila pospal, obudzilo się poszlam do niego pogadac a on tak sobie spokojnie lezal i patrzyl w okno jak drzewa się bujaja to pomyslalam IDE zmywac Gary bo tort na dzień ojca robilam i pelny zlew ....także ja sobie zmywam po chwili patrzę a moje dziecko spowrotem zasnelo , to chyba ta pogoda tez tak na dzieci dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimowaMama2014
Hej :) U nas żadne nowości :) oprócz tego ze chlopcy coraz fajniej się bawią ze sobą,ostatnio siedzieli razem na podłodze ponad 2godziny :) kajtek ma jakąś fazę na bycie ciągle na rękach,jak mnie nie widzi to jest ok a jak mnie zobaczy to ryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gosc14, Anja i Emciu - dzieki:-) dzis tatus sadzil drzewo dla syna;-) prezydent zafundowal gaj ojca i ogolna impreze - super:-) a wczesniej zwiedzalismy prom w porcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula wybieramy sie z nie m nad morze, mozesz nam polecic jakis hotel a najlepiej caly domek gdzies w Trojmiescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja kochana a kiedy i na ile:-) moze sie spotkamy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula super z tym drzewem :) X Dziewczyny muszę się Wam pochwalić, że w końcu mam wagę sprzed ciąży :))) przypomnę, że przytyłam skromne 30 kg, więc mogę śmiało i nieskromnie powiedzieć, że odwalilam kawał dobrej roboty :D Poraz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, ze zdrowa dieta plus ćwiczenia, mają sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emcia - wow!!! GRATULACJE bo jest czego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula chielibysmy lipiec/sierpien.Dokladnej daty nie mamy! Narazie szukamy czegos sensownego do spania :-) ale jesli wyjazd sie uda to koniecznie musimy sie spotkac!!!!! Polecisz jakies lokum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja tak siedze i mysle i polecam Gdansk bo Sopot jest mega drogi...ale...nie wiem Kochana czy to juz nie bedzie zarezerwowane wszystko:O moze Wyspa Sobieszewska? Wszedzie blisko-samochodem, plaza pod nosem:-) tam wynajmuja i pokoje i jest tez np. Osrodek wypoczynkow Alma 2, Bursztyn...ten jest w dobrym miejscu...jak wygooglujesz to sama ocenisz...tylko nie wiem jak z wolnymi miejscami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość14
ciezki u nas dzisiaj dzien. zab sie pcha jeden za drugim. jedna gorna jedynka sie wypchala a idzie druga ale jeszcze w dziasle narazie. od rana moje dziecko marudne i cieplejsze a ostatnie kilka godzin to byl placz nawet go dotknac palcem z mascia nie moglam tam dotknac bo byl ryk. teraz w koncu spi a ja juz sil w rekach nie mam. jak sie przebije ta druga jedynka to juz bedziemy mieli 4 zeby z przodu. zal mi tych naszych dzieci biednych zabkujacych xx pogoda do du.py jednym slowem a jutro ma byc jeszcze zimniej i jeszcze wiecej ma padac. nic sie nie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
mi tez sie nic nei chce w ta pogode:( nawet na dworze dzisiaj nie bylam, a jutro fakt- ma byc 10 stopni i lac:/ suuuper! w niedziele chcielismy na malte do poznania uderzyc ale w taka pogode to slabo troche bo nie skorzystamy z otwartch basenow, a na kryty to moge sobie wszedzie indziej pojsc i nie placic 120 zl z awejsciowke:/ jak nie urok to sraczka - pogoda w tym roku nie dopisuje:/ xx u nas sa juz 2 zabki - takie ladne bialutkie:) Jeremek jakos strasznie tego zabkowania nie przechodzi - ma gorsze chwile ale nie wiem czy to akurat tym spowodowane czy po prostu :) xx ee i nie wiem jzu co komu mialam napisac- odmozdzenie przez pogode:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hejka. U nas tez niepogoda. Leje i leje. Dzisiaj caly dzien w domu. Wyobrazcie sobie ze Michu mial dzis 1 drzemke w ciagu dnia. Masakra jeszcze troche i zupelnie przestanie mi spac w dzien. Za to o 18 po wypiciu butli zostal znokautowany, padl od razu. X U nas dalej nie widac zębów. Nie mam pojecia kiedy mu wyjda. Mam nadzieje ze pojdzie jak u nfocat bezproblemowo ;) X Emilka gratulacje. Wynik imponujacy. X Agagula wyobraz sobie ze nigdy nie bylam w Trojmiescie:) jak sie w koncu wybiore to skoczymy na jakiegos kebaba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja :) Nfocat - jak się uda strzel fotę "zębatego" Jeremka :) xx Neska - dawaj na Gdańsk - ale się najemy :D haha a potem pobiegamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej ale tu cisza;-) sprawdzamy łączność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik jest odbior ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Kafe chyba traci na aktywnosci? nie piszemy tu juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja ja wolę tutaj... a tak poza tym - co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula a jakoś leci.Hanka bardzo ost marudna, wczoraj wyszla jej druga górna jedynka. W nocy dramat!!!!! budzi sie i placze, juz nie wiem co robic i gdzie szukac pomocy? w dodatku pogoda beznadziejna i nudzimy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja ale jej szybko powychodzily zabki:-) u nas stanelo na jedynce dolnej...tez marudzi...ale spi w miare dobrze. Szkoda ze dzieli nas tyle kiloskow :O jakas chodze dzis i ja marudna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
A no szkoda szkoda :/ ale moze uda nam sie wypad nad morze to bedzie okazja zeby sie spotkać :-) tak szczerze jeszcze nigdzie nie dzwonilam ale licze po cichu ze znajdziemy jednak jakies miejsce. Boje sie troche tych kilometrow ktore bedziemy musieli przejechac z Hanką. Czekałoby nas ok 700km do przejechania..... A co do zębów to faktycznie szybko jej wyszły i chyba idą juz też dwójki!!!! gdyby nie dentinox to nie wiem jakbyśmy to przetrwaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dzioszki. Ja tez wole tu pisać ale moje sprzęty odmawiają mi posluszenstwa Xxx Tez bym się chetnie się z wami spotkała;-) ale wakacje w tym roku odpadają Xxx Anja wspolczuje ząbków oby szybko wyszły żeby Hanulka więcej się nie meczyla:-* Xxx Ciekawe kiedy u nas będą ząbki? Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×