Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGI I DWIE NOGI

Polecane posty

Gość gość
Jac co tu kurwa robisz ? Wpadłeś mi dupę wylizać? Jesteś najgorszym i najbardziej stukniętym gościem jakiego widuje na forum obie z Ewą byłyśmy ci przychylne ale dałeś popis swojej głupoty i koniec z tym .Zabieraj więc swoją mordę z mojego tematu.. Bakłażan hmmmm pierwsza zasada piłeś nie pisz :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakłażan :D co by można z bakłażanem? X Madzia, jak nie wino to co? :) X Jacek od dawien dawna wiadomo, że Rogata jest lepsza i ładniejsza. Też mi odkrycie, uczą tego w trzeciej klasie podstawówki. Swoją drogą. Obrabiasz nam d**y i przychodzisz jakby nigdy nic? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewo kształt bakłażana jest znaczący ..Ale co ja tam znowu sobie...robię..R :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywa Ewa
Nie wiem ale wiem co mogłabyś sobie zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem niespłoszywalny T◙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałem to "łup" T◙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilko mała co ja tobie to nie Ewie nawet ją nie szturchnalem ale co ja wiem i kto pije to wystarczy poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam z rana :) można przycupnąć na chwilę bo widzę ciekawe towarzystwo... a bakłażan to ta ciemno fioletowa wydłużona gruszka ? ...nazywają go też gruszką miłości ... może to wskazuje na sposób wykorzystania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielbicielkaTooda
Tood😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam nadzieję, że to nie moje wtargnięcie na topik wystudziło dyskusję a jedynie ludziska po prostu czasu nie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem twojego podejścia, forum ogólnodostępne więc każdy pisze co ma ochotę i gdzie ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak temat zdechł, rogata baluje, ewa ?? nie wiem co robi tylko wiatr tu hula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha jak to mówią z kobietami źle ale bez nich jeszcze gorzej, tyle że to w życiu, ...tutaj bez kobiet w ogóle kicha :) jak bym chciał z facetami pogadac to bym z kumplami na piwo poszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, tylko ja po szóstym w klawisze nie trafiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×