Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy oplaca sie cwiczyc jesli przyjmuje sie tabletki anty

Polecane posty

Gość gość

Slyszalam, ze sie tyje i nie sposob zbic tej wagi i ze robi sie cellulit (to nawet potwierdzila moja trenerka). I tak sie zastanawiam, czy jest sens chodzic na cwiczenia, jesli zdecyduje sie na taka antykoncepcje. Bo to bedzie frustrujace jesli bede cwiczyc a i tak bede gruba i z cellulitem. Szkoda wtedy czasu. Ja wiem, ze pewnie nie wszystkim kobietom tak sie robi, ale skads te opinie sie biora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?. Znam masę dziewczyn w tym ja które biorą tabsy i nie mają problemu z wagą. Ćwiczą i maja fajnie wyrobione ciała. Co to za głupoty z tym mega tyciem przez tabsy. Z powietrza się nie tyje, tycie to nadwyżka kalorii w stosunku do popytu organizmu na nie. Innym słowem zresz tyjesz. Proste. Czasami tabsy wywołują efekt zatrzymania wody ale to oznacza że masz źle dobrane tabletki albo one nie są dla ciebie. Tabletki nie spowodują ze zaczniesz przyswajać tłuszcz z powietrza :) jakąś totalna bzdura i usprawiedliwienie dla żarcia ponad miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reakcje organizmu na przyjmowanie tabletek mogą być bardzo różne, nie można z góry założyć, że będziesz gruba i z cellulitem. Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj antykoncepcji to musisz stosować się do poleceń lekarza, jeśli stwierdzisz że chcesz je odstawić, także powinnaś to skonsultować, to jednak hormony i nie ma z tym żartów. Co do pytania czy opłaca się ćwiczyć, to opłaca się zawsze, a takie rozważania to dla mnie tylko szukanie wymówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×