Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kabina prysznicowa, pomysły na wzbogacenie.

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o urozmaiceniu swoich łazienek w niebanalny sposób? Chodzi mi o to tak jak jest tutaj: http://firmament.com.pl/portfolio?id=8 zastanawiam się żeby zrobić taki schodek, a jeśli nie to kupić całą kabinę przeszkloną. Chciałabym urozmaicić moją przyszłą łazienkę, którą właśnie planuję :). Całość już mam (kolory, meble, dodatki) ale chciałabym jeszcze pokombinować z tą kabiną. Jesteście za takimi rozwiązaniami czy raczej nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie to wygląda. Jak masz pieniądze i miejsce, to zrób tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym coś ciekawego, ale nie mam za dużo pomysłów. Możesz coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, rób schodek, w sam raz, gdy sie poslizgniesz na schodku mokrym od wody, bardzo ladnie rozwalisz sobie łebek o kant:) gratulacje z poowodu kretyńskich pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie najbardziej podobają się własnie takie szklane kabiny bez brodzika, jak tu mają - http://szklarzokuniew.pl/kabiny jakoś tak nowoczesny styl bardziej mi podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schodek jest fajny i wcale nie musi być śliski. Cokolwiek wybierzesz zastanów się czy będzie ustawnie. Całkowicie oszklona kabina też się elegancko prezentuje ale powiem wam że tyle szkła trzeba naprawdę bardzo często dobrze polerować. Osiadają się mydliny a z pary robią się zacieki. Wszystkie kąciki trzeba dokładnie wyszorować bo jeżeli są stalowe/plastikowe zawiasy itp to szybko gromadzi się tam woda i mydliny które dosłownie trzeba "wydłubać". Mam takie cudo i gdybym miała ponownie wybierać, wolałabym same kafelki i jak najmniej szkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×