Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dlaczego były chłopak zablokował mnie na fb?

Polecane posty

Gość gość

po roku od czasu kiedy się widzieliśmy ostatnio. co mu przeszkadzało, że byłam w znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opcje zasadniczo sa dwie: stara sie zapunktowac u obecnej ktora jest zaborcza, albo odstawia klasyczna pokazowke chyba ze mu tak dopieklas ze nie ma ochoty nigdy wiecej w zyciu cie ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się nie widujecie, to jaki chu... ma mieć cię w znajomych? Znajomi to osoby z którymi się spotykamy, rozmawiamy, itd... po co komu znajomy z którym nie mamy w ogóle chęci się kontaktować? Czy dla was tylko fb się liczy, to wasza wyrocznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ludzkie jest odcina ogony, zeby sie z tym uporac tylko dziecinne, bo zakladam ze nie molestowalas go swoja obecnoscia na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie nie tylko usunął ze znajomych, ale zablokował i ustawił swój profil jako niewidoczny dla mnie, nie mogę go wyszukać ani nic. Ciekawi mnie po co tyle zachodu :D i to po roku, dlaczego wcześniej tego nie zrobił? To mi się kupy nie trzyma po prostu, a teraz nie mam nawet jak zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jego zyciu pojawila sie inna kobieta, to jest najlogiczniejsze :) nalezysz juz do przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się do niego nie odzywałam wcale. To on chyba szukał kontaktu, ale w nieudolny sposób. na dodatek ma już inną dziewczynę więc nie wiem po co :D A teraz mnie zablokował, no to się lekko zagubiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od dawna ma tę nową dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1567
mnie tez byly zablokowal, zaloz fikcyjny profil i go znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszukałam go już z konta kolegi, bo chciałam sprawdzić czy usunął fb czy tylko mnie :D Ale widomości nie mogę wysłać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty po co zaglądasz na jego profil? Nic was już nie łączy, oboje zachowujecie się jak dzieci, ale tego można spodziewać się po ludziach dla których facebook to sedno życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam pod moim zdjęciem pod którym kiedyś komentował, że wygląda jakbym pisała sama do siebie i z ciekawości sprawdziłam. A poza tym gdzie jest napisane, że fb to moje sedno życia? Ja się tam akurat rzadko udzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam całkiem podobnie. Gdy się burzliwie rozstaliśmy zablokował mnie. Też wyszło przypadkiem, wcale go wirtualnie nie śledziłam. Nie wiem czemu to zrobił bo rozpad był z jego wielkiej winy. Pośmiałam się bo wyglądało to tak jakby chciał mi pokazać, że to ja go zraniłam i wkurzyłam a było zupełnie odwrotnie. Po jakimś czasie zauważyłam, że mnie odblokował bo widziałam jego post pod zdjęciem kolegi. Obecnie nie kontaktuje się z nim, on zresztą ma kogoś od dawna. Nie interesuje mnie co robi i z kim. Ja go na pewno też. Czasami tylko pojawiają mi się zaproszenia z fikcyjnych kont. Fikcyjne na 100% bo imię, nazwisko i inne dane są zmyślone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rozpad był z jego wielkiej winy. Pośmiałam się bo wyglądało to tak jakby chciał mi pokazać, że to ja go zraniłam" U mnie było identycznie :D i weź tu zrozum facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat latwo zrozumiec :D chociaz mnie osobiscie takie pokazowki troche smiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś mu coś powiedział albo go czyms zirytowałaś. Zablokowanie kogoś to nie jest dużo zachodu - dosłownie dwa kliknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zablokowalam ostatnio takiego chlopa tez, zakochalam sie w nim okrutnie i nie moglam za nic wybic go sobie z głowy, choć mnie olał :D to tak w duzym uproszczeniu bo byłam na granicy szaleństwa już, musiałam wiedzieć co sie dzieje u niego, uśmiechałam sie do jego postów jak kretynka... to musiało sie skończyć ;) z bólem, ale zablokowałam - minęło już troche czasu i jest znacznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha nie chce mi się tego czytać wszystkiego, ale ty autorko chyba zaczynasz sobie dorabiać jakieś historyjki, pewnie chciałabyś żeby on to jeszcze przezywał i tak dalej i tak dalej, roisz sobie coś w głowie, że to tyle zachodu, że to jego musi tak bardzo ruszać, że patrzeć nie może, że cię zablokował AHAHAHAH Prawda może być inna ;) po prostu nie jesteś już w jego zyciu, nie jesteś istotną osobą, wiec cie wywalił, może ma nową laskę i nie chce żebyś podglądała co u niego w zyciu ;) Ja też zablokowałam byłego po jakimś czasie, bo po prostu nie miałam ochoty, żeby patrzył na mój profil i wiedział co u mnie, nie ma w tym zadnej filozofii :ppp I to nie jest dużo zachodu, to tylko dwa klikniecie, więc się nie jaraj, bo się ośmieszasz, myśląc, że on to jakoś przeżywa i że taki trud włożył by cię zablokować, a on pewnie ma nową laskę ;)) Ja zablokowałam byłego gdy już totalnie przestało mnie to ruszać, nie miałam po prostu ochoty by patrzył na mój profil, zakochałam się też wtedy w innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ktoś pisze że to dziecinne hahahahahahahhaha to jest jego profil i może robić z nim co chce, może blokować i wyrzucać kogo chce i kiedy chce, a jak ktoś uważa, ze dziecinne to chyba ma jakiś problem i nie ma życia, tylko musi się tak zajmować życiem innych i je oceniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeszkadza ci to? to JEGO problem, nie twoj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Uważaj, bo się zadławisz tą żółcią :D Ja tu pytam po prostu z czystej ciekawości, interesuję się psychologią, a historyjki w głowie to roisz sobie ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, którzy opisują swoje życie na fb są popier'doleni, na dodatek jeszcze to blokowanie, podglądanie, lajkowanie, zakładanie fikcyjnych kont, po prostu jest to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fb głównie po to, żeby się kontaktować. Nie opisuję tam swojego życia, ww. chłopak też tego nie robił. Co najwyżej zdjęcia z imprez itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie, padam ze śmiechu, psychiczna kobieto - daj mu spokój, gość ma cię gdzieś, a ty tego nie możesz przełknąć, ahahaha - i jeszcze to tłumaczenie: "ja nie, ja tylko się psychologią interesuję", ale masz przesrane życie, ja cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie non stop wchodziłaś, lajkowałaś, zaczepiałaś, gadałaś o nim i jego nowej dziewczynie ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś blokuje kogoś fb .to dowód na to że duże emocje wzbudzilaś w kimś i nie chce już kontaktu .Z różnych powodów .praedopodobnie pojawila się inna kobieta i nie zyczy sobie żebyś udzielala się w profilu bylego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem tego samego zdania co 20:39. Tez kazalam obecnemu wywalic ze znajomych byla bo probowala miedzy nami mieszac mimo ze sama go zostawila i dosc duzo czasu minelo od ich rozstania. Normalnie faceci zazwyczaj nie przejmuja sie tak fb, za takimi akcjami najczesciej stoi nowa kobieta. Pewnie autorka tez krecila sie kolo bylego, przynajmniej wirtualnie, lajkowala i komentowala czesto jego posty. Az w koncu obecna sie wkurzyla i kazala zrobic porzadek. I te tlumaczenia ze niby przypadkiem to wyszlo, taa jasne az musialas z tego nic nie znaczacego przypadku tutaj temat zalozyc :-D pewnie go podgladalas regularnie, zorientowalas sie ze cos jest nie tak i od razu sledztwo z konta kolegi :-D to mowi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'33,infantylne myslenie .Jak ma ktos mieszac w zyciu bylej/bylego to są inne sposoby niż tylko fb. Coś zazdrosna chyba jestes,że on z kimś przed tobą był? I chcesz tupnąć nożka TERAZ JA,JA,JA .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często tak faceci robią żeby zapomnieć , choć zerwali widok byłej może powodować ból i wyrzuty sumienia , teraz cię odblokowal bo wie że prawdopodobnie zapomniałaś , możliwe że chciał by się zaprzyjaźnić bo uczucia już opadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Cię po prostu tak długo kochał Ty głupia babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×