Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczucioWY

nie mogę w Nią wejść

Polecane posty

Gość uczucioWY

witam jestem w związku z kobietą już od dłuuugiego czasu. Ona nigdy nie byla jakoś erotycznie zaangażowana w nasze relacje ostatnio próbowaliśmy jednak to zrobić ale nie mogłem w nia wejść. uda miała na poduszce nogi rozszerzone jednak już na samym początku mocno sie blokowała mówiąc ze ją boli ... czy to był bardziej strach niż ból ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie była wystarczająco podniecona. Jak ja nie jestem to też mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We mnie napewno bys wszedl tylko daj namiary na siebie to przyjade do ciebie tylko jeden warunek:::: musisz mnie dobrze przedupcyc-- albo wydupcyc okey??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczucioWY
była wystarczająco wilgotna... powinienem go wprowadzać trzymając go w ręku przez cały czas do momentu wejścia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kwestia stresu jak sam piszesz. Niektóre kobiety tak mocno zaciskają mięśnie, że wprowadzenie penisa jest niemożliwe albo bardzo nieprzyjemne. Myślę, że trafił Ci sie aseksualny przypadek, może miała jakieś traumy. Nie lubi seksu, wszystko ją boli i każde zbliżenie będzie droga przez mękę, szarpaniem się. Uciekaj póki możesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczucioWY
no chyba niestety to jest właśnie taki przypadek coraz częściej czuje się okradany z męskości jakby ktoś bezoperacyjnie pozbawił mnie przyrodzenia czy z aseksualnością u kobiety naprawdę nie można sobie poradzić?? nie miała żadnych złych przeżyć w przyszłości raczej powiedziałbym że jest to spowodowane kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobruch
Musisz porządnie wylizać jej c!pę. Ale tak naprawdę od serca żeby ociekała soczkami, wtedy nie będzie problemu z wejściem. Gwarantuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pierdoły piszecie, takie rady to (no i nie napiszę, że w du/pę wsadzić) język jest za krótki aby dotrzeć do serca przez cip/kę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobruch
Tood nie przesadzaj. Od c!ipki do serca nie ma nawet pół metra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobruch
nie trzeba być żyrafą żeby dobrze wylizać kuciapkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj popszedni kochas tez mial problemy we mnie wejsc to nasmarowalam sobie pcizde olejkiem siadlam na niego z pozycji na jezdzca plecami do jego twarzy i bez problemu salego sobie wbilam az troche zawylam bo mnie troszeczke zabolalo, ale jak rytm zlapalam to juz pozniej go sobie tyle wbijalam az czasami jego jaja posladkami przyciskalam, Przy jego pomocy zostalam przerznieta jak nigdy dotad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźdź
a wszedłbym sobie chętnie w jakąś ciasną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×