Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o jego nazwe

pytanie o dziwny smoczek

Polecane posty

Gość o jego nazwe

hej, czy wiecie jak nazywa się taki smoczek dla noworodka, co ma okrągła tarczkę, i od strony dziecka jest smoczek a od strony drugiej jest taka jakby dziura,ze rodzic może włożyć palec i przytrzymac smoczek żeby nie wypadł. nie jest to ładny smoczek, wygląda na bardzo prosty. Często widuję się je na filmikach zagranicznych u niemowlaków,jak je uspokajają. Któraś z Was się spotkała z tym smoczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoczek soothie aventu. U na niestety na rynku ich nie ma - ale mzna zamowic z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie taki, wiedzialam że można na Was liczyć:-) sama bym w życiu nie znalazla. A co w nim jest takiego ekstra, że w co drugim filmie na youtube niemowlę ma ten smoczek? Używała któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uzywalam, ale znajoma tak. Bardzo chwalila. Moja uwielbia lovi, wiec nie musialam szukac dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shug Avery
Nie znam tego smoczka więc nie pomogę. Ale z gadżetów - uspokajaczy mogę polecić woombie http://tatapad.pl/sprzet/jak-przespac-noc-w-spokoju-zapakuj-dziecko-w-macice/ Dziecko spało w tym jak aniołek :) miałam woombie już w szpitalu, niektóre pielęgniarki miały z tym problem "bo tak dziwnie wygląda" ale jak przyszły babeczki z neonatologii to były zachwycone i mówiły, że namawiają ordynatora na zakup dla maluszków na oddziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze się pochwalic ze mamy woombie i sprawuje się :-) !! Także również polecamy, tylko z tym smoczkiem mamy problem, probowalam z różnych firm i wypada a syn nie chce ssac:-\ najlepiej ssie z firmy mam, ale w zasadzie to nadal nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam taki smoczek. Kupiony w Austrii. Ale zmieniłam na zwykły Avent. Mała lubiła go ssać, ale to "kółko" jest dosyć ciężkie i ciagle małej wypadał z buzi. Jednak ta obwódka plastikowa jest lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobny kupiłam w leclercu, u mnie sie nie sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×