Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ogrzewanie elektryczne

Polecane posty

Gość gość

jestem w trakcie budowy domu 200m2 i musze w ciągu tego tygodnia podjąć decyzje jakie montujemy ogrzewanie chciałabym elektryczne ze względu na wygode bezpieczeństwo i niski koszt instalacji jednak rózne opinie słyszałam na temat kosztów eksplotacji takiego ogrzewania a jak to jest w praktyce ma ktoś elektryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy grzejniki elektryczne w każdym pomieszczeniu montowane na sciane i podpięte do gniazdka, plus podłogówka w łązience- grzejesz ile trzeba w każdym pomieszczeniu osobno, ale DROGO. Lepiej założyć pompe ciepła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam nie narzekam ,wygoda super koszt przy 150m2 na 2 miesiące za prąd przychodzi w zime 2000-2500 zł zależy latem 400-500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś chyba niepoważna lepiej jedz do lasu przywieź drzewo i zamów węgiel puki tańszy o czym ty marzysz ty wiesz ile to prądu ciągnie ja czajnika boje sie włączać i gotuje w zwykłym bo sie boje o rachunek a ty z tekstem o ogrzewaniu wez sie ogarnij dziewczyno i co moze kuchnie tez se elektryczną kupisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na węgiel nie opłaca się robić ogrzewania gdyż za pare lat będzie trzeba i tak z niego zrezygnować przez zakaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prąd to najdroższy nośnik energii.No, ale jak kogo stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dalej będziecie głosować na partię rudego to za chwilę nawet na chrust nie będzie Was stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja juz nie wiem oglondałam w castoramie grzejniki konwektorowe potrzebowałabym koło 10 sztuk pan doradca powiedział że jak kupie wiele sztuk to będzie rabat i za jeden grzejnik mi wyjdzie 50-70 zł więc instalacja orzewanie by mnie anwet 1000zł nie ksoztowała a węglowe to tak wszystkie rurki od podstaw grzejniki piec to jest koło 15-20 tyś gazowe koło 30-40 lub więcej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie prąd!!!!!!!!!!!! Lepsze jest na gaz, ekonomiczniej, ale też nie tanio. Żeby ogrzewać mieszkanie, do tego 200m2 prądem, trzeba być w tym kraju prawie milionerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy do was nie trafia argument ze za gazowe musze zapłacić kolo 40 tys za samą instalacje ? a jak gaz wybuchnie to całom chałpue rozp******i i być może mnie tak samo a prąd niecałę 1000zł grzejniki 3 godzinki i wszystko zainstalowane gdzie będzie zimno tam włącze nagrzeje sie to wyłącze i koniec zmartwień a ktoś tu mówił źe 2000zł za prąd ma w zime więc niech będzie że rocznie 3 razy będe płąciła po 2 tyś (6 miesięcy ogrzewania bo prąd co 2 meisiace przychodzi) czyli 5 lat grzania dopiero zwraca sie instyalacja gazu a gaz też nie ejst tani więc hyba jednak wezme ten prąd ze względu na wygode bezpieczeństwo i niski koszt instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można budować dom i nie wiedzieć jakie ogrzewanie będzie, co to za cymbał :O ludzie jeszcze przed postawieniem cegły maja już wszystkie plany, jakie ogrzewanie , rury, wszystko a ten buduje i co mu wpadnie do głowy aktualnie to robi pewnie jestes wsiokiem i budujesz systemem gospodarczym coś a później sie zobaczy co z tego wyszło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te grzejniki mają moce tak 1800w więc 10 sztuk to jest 180000w czyli na godzine grzania zuyje gdzieś 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u nas decyzje trzeba podjać do anstępnego tygodnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamontuj sobie pompę ciepła. Działa odwrotnie niż lodówka i cały dom ogrzeje. Albo... klimatyzacja. W zimnie grzeje, latem chłodzi. Lub gdy masz kominek możesz rozbudować tak żeby np parter z kominka sie ogrzewał. My mamy takie grzejniki http://www.glamox.pl/?grzejnik-panelowy-tpvd,82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prad to najdrozsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co rok wydaje na węgiel 4000zł powiedziałam że nigdy więcej tylko trzea co chwila dokladac bo gaśnie i zimno w domu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogrzewanie elektryczne jest za drogie. My ogrzewamy dom węglem. Kupujemy surowiec w składzie opału w Krakowie http://www.skladopalukrakow.pl/ Oni mają konkurencyjne ceny i dobry surowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak elektryczne a potem płać sumy z kosmosu! Nie daj się nabrać zamów sobie 2 tony węgla u taniego i rzetelnego dostawcy a nie poniesiesz takich kosztów. Moja babcia zamawia u smarttrans.net.pl i to na dodatek na raty bo emerytura nie jest wielka a żyć za coś trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafik99
przy takiej budowie warto pamiętac o znalezieniu dobrego sklepu z grzejnikami. ja mam grzejnik z radvalu w łazience i to byl strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eko111
Myślę o klimatyzacji na poddasze i zastanawiam się nad produktami tej firmy http://www.eko-sanit.pl Macie klimatyzację w domu? Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdalać z tymi reklamami pasożyty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyniana
Zawsze do ogrzewania i schładzania pomieszczeń można używać klimatyzacji. A co lepsze można ja ładnie zabudować i nie będzię straszyć, a wręcz przeciwnie- będzie dekoracją naszych pomieszczeń. Na podłodze zawsze też można zastosować ogrzewanie podłogowe i w ten sposób wasze pomieszczenia nie będą ograniczone grzejnikami. Co za tym idzie- będą bardziej ustawne i funkcjonalne. Zobaczcie sobie ich ofertę http://klimarp.pl/oferta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie instalacje grzewcza od http://www.viessmann.poznan.pl/ jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania, dzieki niemu mam nizsze oplaty za zuzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam elektrycznego, ale mogę za to polecić pompę ciepła powietrze-woda. Zapewnia niskie koszty eksploatacji, jest bezobsługowa, to ekologiczne rozwiązanie. Dużą ofertę systemów ogrzewania znajdziesz tutaj: www.firmaszalek.pl. Ja mam właśnie od nich pompę ciepła i muszę przyznać, że działa bardzo dobrze. To w ogóle profesjonalna firma, która ma duże doświadczenie w branży, a jej pracownicy potrafią fachowo doradzić odpowiedni wybór ogrzewania do danych warunków pomieszczenia, naszych potrzeb itd. Może zdecydujesz się na jakieś oferowane przez nich rozwiązanie? Naprawdę warto sprawdzić co proponują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w moim mieszkaniu nie mam innej opcji jak tylko ogrzewanie na prąd. Zainwestowałam w piece akumulacyjne. Firma dobrała mi te piece do metrażu i zamontowała. Kupiłam 3 piece i nawet rabat dostałam. ;) www.dobregrzejniki.pl polecam, fachowe doradztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestowałem w ogrzewanie od http://dedietrich-kotly.pl/ i w sezonie około 1200 ponieważ mam 2 piętrowe mieszkanie. Mam tablet, który steruje ogrzewaniem na każdym piętrze i mogę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my postawiliśmy na ekogroszek. To dobre ogrzewanie i wcalenie takie drogie. Kupujemy w sklepie internetowym www.sklep.weglosmyk.pl/ - co jest bardzo wygodne bo nie musimy za niczym jeździć i niczego załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj grzejniki i możliwe ogrzewania na stronie internetowej www.tom-el.com.pl/ sądzę, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.17 a my postawiliśmy na ekogroszek. To dobre ogrzewanie i wcalenie takie drogie. Kupujemy w sklepie internetowym www.sklep.weglosmyk.pl/ - co jest bardzo wygodne bo nie musimy za niczym jeździć i niczego załatwiać. Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. wegiel to wegiel. My z gazowego wrocilismy na weglowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×