Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potworna panika i strach jak mam wejść na profil byłej.

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy chciałbym z nia być ale wiem że jest złym człowiekiem. Byliśmy razem 3 miesiące, moja pierwsza dziewczyna, pierwszy pocałunek, randka, seks. Przez ten czas byłem szantażowany, cały czas chodziłem w strachu i przerażony że mogę ją czymś urazić a ona mnie rzuci. W koncu to zrobiła zdradzając mnie. Rozstaliśmy sie 4 miesiące temu a ja dalej jak mam wpisać jej imię na fb i wejść na jej profil czuję ogromny strach, zaczyna mi bić mocniej serce i czuję przerażenie. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yles z nia ze strachu? :D ale egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem bo kochałem ale bałem się cały czas że odejdzie bo miała różne dziwne jazdy bo była niestabilna emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co piszesz mnie wynika ze ty jestes niestabilny emocjonalnie i jeszcze jedno kochasz? pusc wolno jesli wroci - jest twoje jesli nie wroci - nigdy twoje nie bylo to tak na przyszlosc jakby ci przyszlo kiedykolwiek jeszcze do glowy budowac zwiazek na strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróciła po miesiącu ale zdradziła dwa tygodnie później jeszcze pisząc różne rzeczy do moich znajomych... Wiem że nigdy nie była moja, zawsze myślała o byłym facecie z którym była 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, masz uraz i to poważny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo sie nie spieszyc... to ze udalo ci sie bzyknac d**e nie oznacza ze udalo ci sie cos wiecej sorry, baby w koncu sie przystosowaly do zycia w dzisiejszym swiecie w ktorym tylko dupa ma znaczenie dla podrywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy co bo nie rozumiem? Ona dała bo tak "wypada" a nie dlatego że kochała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją. Największa głupota to wchodzenie na jej profil. Skreślasz, zapominasz i do przodu. To pustak, zdradziła cie więc pozamiatane. Stać Cię na coś więcej. A na fb zablokuj Sukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego dala nie siedze w jej glowie moze wibrator zgubila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×